Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

2 hours ago, Markoss said:


Vise ga je kostala hronicna povreda koja je krenula u Spaniji. Ni u Spartaku prosle sezone nije branio bas zbog nje, al nadam se da se oporavio sad.

 

Kiksao jeste, al sem onog u derbiju sa Tavambom i protiv Vozdovca (mada tu je i Andjelkovic kumovao), ja se ne secam jos nekog kiksa. Mada jbg, dve najbitnije tekme.

Mogao je da brani i onaj Leonardov slobodnjak. Ono sa Tavambom je već bio ozbiljan kiks. 

Link to comment
Share on other sites

Jel Graficar i dalje filijala za razigravanje klinaca ili je pretvoren u sekciju veterana? Igraju trenutno protiv Macve, bacih pogled na postave kad ono napadacki tandem Kaludjerovic-Kasalica, kapiten Ibanjez.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Venger said:

Jel Graficar i dalje filijala za razigravanje klinaca ili je pretvoren u sekciju veterana? Igraju trenutno protiv Macve, bacih pogled na postave kad ono napadacki tandem Kaludjerovic-Kasalica, kapiten Ibanjez.

To su neki ljubitelji fudbala osnovali junajted of mancester pa doveli bivse igrace da vrate uspomene na sampone i budjav lebac.

 

On 7/31/2022 at 8:03 AM, Crni said:

Moguce, mada mi nesto Manojlovic se cini.

Rajkovic je branio.

Link to comment
Share on other sites

Vidim da je Lekovic registrovan za kvalifikacije..znam da nece dobiti priliku,ali se secam da je prilicno hvaljen kao omladinac. Ima li sanse da dobije neke minute tokom sezone u domacici?
Da,sutra saznajemo ime narednog potencijalnog rivala.
(bila bi senzacija da nas Pjunik eleminise,ipak)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drug Crni said:

Vidim da je Lekovic registrovan za kvalifikacije..znam da nece dobiti priliku,ali se secam da je prilicno hvaljen kao omladinac. Ima li sanse da dobije neke minute tokom sezone u domacici?
Da,sutra saznajemo ime narednog potencijalnog rivala.
(bila bi senzacija da nas Pjunik eleminise,ipak)

Dobiće sigurno, jebiga Leković je nije to za podcenjivanje.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Zvezda konačno našla alternativu Milanu Rodiću... I to u Gruziji

 

Prema saznanjima Mozzart Sporta crveno-beli su u pregovorima sa 20-godišnjim Irakijem Azarovijem. Ako vam je prošlo kroz glavu da za njega niste ni čuli to je zato što verovatno i niste jer mladi levi bek je član šampiona Gruzije, Dinama iz Batumija.

 

Međutim, u Gruziji je Azarovi i te kako poznat: sa svojih 20 godina već je sakupio osam utakmica u državnom timu. U Dinamu skoro pa da ne propušta utakmice. Bio je i strelac u kultnoj pobedi Dinama nad BATE Borisovim (4:1) prošle sezone u kvalifikacijama za Ligu konferencije. Na kraju, Dinamo je ispao jer nije mogao preko Sivasa. Ovog leta zaustavio ih je Slovan iz Bratislave.

 

Link to comment
Share on other sites

Ma daj malog Gruzijca ... Roda nek igra u Evropi i još par jačih u domaćici,ovo ostalo može i taj klinac,kao da je važno i onako ćemo se prošetati prvenstvom ...

Problem je taj što se pojačavamo na svim pozicijama (dobro,ovde realno i treba) osim na desnom beku ...

Link to comment
Share on other sites

Tekma protiv Vojvodine koja je trebalo da bude igrana sledeceg vikenda odlozena na neodredjeno. Kako mi ide na k to jajarenje i ne znam dokle ce to da se dozvoljava. To samo u ovoj livadarskoj ligi ima.

Edited by Venger
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...