Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Sto se igre i rezultata tice.

Tacno je da Kolubare, Surdulice itd. nisu pravi pokazatelj stvari i nasih pravih dometa,ali to u sirem kontekstu ne znaci nista lose. Upravo suprotno - protiv ovakvih ekipa je najvaznije pokazati stav, zelju, motiv, glad..da se zatrpavaju golovima,da se ne staje ni na 3:0. Jer od pobrojanih i njima slicnih mi smo svakako tri koplja iznad. Pobede se nece dovoditi u pitanje,ali bas zato je nacin, do kojih cemo do njih dolaziti, krucijalan. A ovo jeste taj nacin.

Ubedjen sam da ce nam se ovakav pristup visestruko vratiti na dobro u "pravim" utakmicama. Kad bude stani-pani trenutaka,upravo ovakav pristup ce postati mali tas na vagi.

Link to comment
Share on other sites

Grof je promasio samo za onog nesrecnika Fibela, ostalo su sve bili dobri igraci. I to za vrlo male pare, mislim da smo samo za Donalda platili neko sitno obestecenje 

 

Stvarno nema smisla da Motika ne igra ni minut, gledam sinoc, decko uvenuo tamo na klupi. Mitrovic i Mustafa mi ne deluju nesto preterano bolji od njega, a igraju redovno.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

Kangva,Bukari i Mitrovic su bas ubrzali ekipu,ove vedete u našoj ligi ne mogu ih uhvatiti,dobra pojačanja.Videcemo kako će to u Evropi izgledati.

Svaku utakmicu u domaćici treba ovako,napuniti do čepa.

Grof je davnih dana trebao biti SD,Mita Pasijans je stručnjak do mojega.
Pre neki dan sam pogledao Grofa na podcastu kod Miklje,jedva sam coveka prepoznao,izmenio se potpuno za dve godine.😃

Sto se tiče Krstovica,neka njega tamo gde je,u Zvezdi je bio drvo javorovo,svaka mu se lopta odbijala od noge kao da je zid u pitanju.
I dalje mi u glavi ona scena kad je počeo da vrišti na Ivanića sto mu ovaj nije dodao loptu.
Sa kim smo mi u špicu napadali LŠ prošle sezone,Crni Bik i Krkela,jezivo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

..nama je Grof pogodio vise pojacanja od Mrkele. Komotno moze u njegovu fotelju.

 

U drkelinu fotelju može komotno da sedne praktično svaki forumaš, nije ništa manje stručan od njega.

Edited by Laki21
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bice pogubno ako Motika ostane u klubu, a minute dobija na kasicici.

 

Ako se nesto ne promeni sa njegovim statusom do kraja avgusta pod hitno mora da ide na pozajmicu. Sto bude duze klupiran, pretvorice se u Veljka Nikolica

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, merosina said:

Bice pogubno ako Motika ostane u klubu, a minute dobija na kasicici.

 

Ako se nesto ne promeni sa njegovim statusom do kraja avgusta pod hitno mora da ide na pozajmicu. Sto bude duze klupiran, pretvorice se u Veljka Nikolica

Mislis da ce da ga damo Cukarickom na razigravanje?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, merosina said:

Sto bude duze klupiran, pretvorice se u Veljka Nikolica

 

Kad smo kod Veljka Nikolića,šta bi sa po Terzinim rečima "najboljim igračem Zvezde" ?

Bila je neka priča da će u Napredak na pozajmicu...

Ističe li njemu ugovor na kraju sezone?

Kud će on mukica i šta da radimo sa njim ...

Link to comment
Share on other sites

Kako ste igrali do sada u prvenstvu Stanković treba da nastavi i protiv Pjunika. To nije ništa drugačije u kvaliitetu od ostatka ligaških ekipa. Ako se baš ispostavi da je Pjunik neki tvrdi orah i ozbiljniji rival od ligaških ekipa onda u revanšu treba da menja nešto. Mislim to da li je Pjunik ovakav ili onakav treba naravno stručni štab Zvezde da se bavi i proceni, ali kažem u teoriji. Stvarno ne verujem da je Pjunik jači od nekih ekipa tipa Čukarički, Vojvodina, TSC... pa tako da ne verujem ni da treba neka posebna taktika da se sprema jer eto sada je to Evropa. To nije Evropa, to je samo zagrevanje za Evropu.

Opreznost jeste dobra i ne treba potceniti protivnika, ali mislim da ga ne treba ni preceniti i podceniti sebe. Šta više mislim da je ovo drugo i pogubnije za konačni ishod ekipe koja je kvalitetom iznad protivnika. A nama je u mentalitetu da to uvek radimo iz nekog razloga. 

 

Ja ne sumnjam da će Stanković izmišljati neku toplu vodu i napraviti nepotreban pritisak ekipi pred taj duel. Biću iznenađen ako bude drugačije. Ali mislim da nema potrebe za tim.  

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

 

 

I Dejan mora da se pozabavi Motikom, a ne da se pravi lud i ne mesa u svoj posao kad se za malog istrese masna lova. I sad kao nije to to. E pa vala ces sad da ga ozivis i da probas da napravis nesto od njega.

Ovo je ozbiljno proseravanje, covek je bio najbolji na terenu protiv Izraela(koji zamalo da uzme celo EP), jedinu utakmicu gde smo bili konkuretni na tom u19 EPu.
 

Link to comment
Share on other sites

Motika je sa Vidovicem bio blizu prvog tima,jedan od njih je morao da ode....

sa obzirom da je u Bajernu u fk hrvatski lobi,u kosarci je srpski 

e sad kako igrac Bajerna nema mesta kod nas i jos placen 2.5mil evra

Uprostastise decka kao i Tristan Partizan

Gledam rusku ligu Banjac igra svaku utakmicu,kod nas ne bi prisao prvom timu,pa pozajmice

i Motika i Velja mogu da igraju tako neku ligu,svaki vikend utakmica,pa posle liga petica...ovo je mucenje

 

Nego gde je Erakovic prodat(cim nije igrao)

 

Motika je bio najbolji nas igrac na U19 Euru,imao je najveci procenat uspesnih driblinga,

Za sve golove krivi su bili golman i Lekovic

koji je dobio za zasluge mesto u prvom timu,i cak ulazi

Pjunik je negde nivo prosecne nase ekipe iz lige,bice tesko naravno zato sto evropa nije linglong liga

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Venger said:

Kako je samo bezobrazan i nezahvalan.

pa on i jeste dobijao sansu,cak je i bilo u Graficaru,i tu nista nije pokazivao

 

Recimo Kupusovic ima u toj njegovoj ligi bolju statistiku,a najuren je zbog njega,i mladji je od njega

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, mare80 said:

 

Kad smo kod Veljka Nikolića,šta bi sa po Terzinim rečima "najboljim igračem Zvezde" ?

Bila je neka priča da će u Napredak na pozajmicu...

Ističe li njemu ugovor na kraju sezone?

Kud će on mukica i šta da radimo sa njim ...

Velja ce doziveti sudbinu Veljka Simica.

Decko kao klinac koji je obecavao, sad se vuce po nasim ligama

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Venger said:

 

 

Stvarno nema smisla da Motika ne igra ni minut, gledam sinoc, decko uvenuo tamo na klupi. Mitrovic i Mustafa mi ne deluju nesto preterano bolji od njega, a igraju redovno.

Mitrovic je za njega krilo i po, Mitrovicu se na prvi dodir lopte vide da zna fudbal, Motika kad udje deluje dezorijentisano, kao da je prvi put na terenu. 

Mustafa brz voz za Motiku a nama pored Ivanica, Kange i Kangwe i treba brzi voz

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Kako nije, pa ozenio onu  Zvezda kids, Anastasija bese

 

Cekaj malo, tip ima 22 godine i vec je ozenjen?

 

Ima li neki fudbaler koji se nije ozenio rano (ili koji nije ozenjen, a presao je 30tu)?

 

55 minutes ago, Drug Crni said:

Pa,dovodjenjem ovog malog iz Nisa,deluje da je njemu krilna pozicija nedohvatljiva. Nego,sta mislite - hoce li Sanogo u 11 protiv Pjunika i ko onda ispada iz postave?

 

Ne verujem, a ako ti treba defanzivniji pristup onda umesto Kange.

 

41 minutes ago, dzoneee said:

Kako ste igrali do sada u prvenstvu Stanković treba da nastavi i protiv Pjunika. To nije ništa drugačije u kvaliitetu od ostatka ligaških ekipa. Ako se baš ispostavi da je Pjunik neki tvrdi orah i ozbiljniji rival od ligaških ekipa onda u revanšu treba da menja nešto. Mislim to da li je Pjunik ovakav ili onakav treba naravno stručni štab Zvezde da se bavi i proceni, ali kažem u teoriji. Stvarno ne verujem da je Pjunik jači od nekih ekipa tipa Čukarički, Vojvodina, TSC... pa tako da ne verujem ni da treba neka posebna taktika da se sprema jer eto sada je to Evropa. To nije Evropa, to je samo zagrevanje za Evropu.

 

Pa to su tri od pet najjacih rivala u ligi. Stvarno ne vidim toliku razliku u kvalitetu Partizana u odnosu na Vojvodinu ili Cukaricki, a Pyunik ce te meceve da igra kao Partizan - 100% na terenu i defanzivno, na bod.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...