Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Vec će nesto u stilu čuvenog da nece nama ...... da smenjuje trenera.  Pa onda da sadasnji trener ima puno poverenje svih u klubu. I sto je najgore ovaj mutavi ima da ostane tamo negde do januara kada ce da ga najure.

U Ancelotija ne bih imao poverenja ako je tu Terza.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

https://sportske.net/vest/domaci-fudbal/posle-informacije-iz-izraela-reagovala-i-zvezda-do-juna-se-necemo-oglasiti-490350

 

To je to znači. Brzo su morali da reaguju. Evidentno je bilo da je Milojević vidno nervozan a sad i znamo zašto. Sa razlogom. Neka nam je srećan novi trener svima koji slave. Da se uradi ozbiljna rekonstrukcija tima pa ako Bog da da rekonstruišemo ove/sledeće godine i upravu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

https://sportske.net/vest/domaci-fudbal/posle-informacije-iz-izraela-reagovala-i-zvezda-do-juna-se-necemo-oglasiti-490350

 

To je to znači. Brzo su morali da reaguju. Evidentno je bilo da je Milojević vidno nervozan a sad i znamo zašto. Sa razlogom. Neka nam je srećan novi trener svima koji slave. Da se uradi ozbiljna rekonstrukcija tima pa ako Bog da da rekonstruišemo ove/sledeće godine i upravu.

Ovo bar 100% znači da ne ostaje Milojevic jer niko ne bi pričao ovako o treneru za sledeću sezonu da postoji šansa da aktuelni trener sa važećim ugovorom do kraja sledeće sezone ostaje. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Milojević nema razloga da bude nervozan. Omogućeno mu je da završi sezonu, da osvoji titulu sa Zvezdom, verovatno i duplu krunu, što sigurno trenerskim znanjem i renomeom ne zaslužuje. Ostaće ubeležen u istoriji kluba, što ni mnogo većim imenima i boljim trenerima nije pošlo za rukom. Da se udara nogama u dupe i kao gospodin da ode.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Trika nema da sad iskopam post negde nakon odlaska Stankovica. Napisah tada da je nama stranac trener maltene jedina ozbiljna opcija. Pomenuh kao primer tog trenera Makabija iz Haife.

Onda mi je @Dropkick Murphysreplicirao da se njemu ne dopada. Mislim da je potegao argument kako "mu se ne dopada sto mu tim nije uravnotezen"..tako nesto bese,Drope? Mislim da si hteo reci da je isuvise napadacki orijentisan.

Moguce,ali deluje kao bolje resenje od svih nasih strucnjaka ili "strucnjaka". Da li je najbolje..da li je bolje resenje od nekog Cercesova ili Di Zerbija? To vec nisam siguran.

Link to comment
Share on other sites

On 8/26/2022 at 12:09 AM, Drug Crni said:

Ja se u potpunosti slazem sa tim da nam trener bude stranac. To je mozda prvi spomenuo @Dropkick Murphys..evo,meni je i ovaj trener Haife zanimljiv trenerski materijal. Medjutim,jos vise se slazem sa onim na sta je ukazao @Guru: izbusili bi ga ovi nasi dripci odmah & samo tako..

Nisam (gotovo nikad) za tradicionalnu srpsku disciplinu skidanja glava. Ja bih Stankovica sad ostavio. Medjutim,vec od decembra bih krenuo u trazenje naslednika. Nemam pojma koliko je (iz svih,a ponajvise zdravstvenih razloga) realno,ali Mihajlovic bi bio resenje..rekao bih da ni njemu ne bi bilo "ispod casti" da vodi Zvezdu koja igra Ligu sampiona.
Medjutim,realnije mi deluje povratak Milojevica. Jednog od :classic_biggrin:

Deki mora da podigne ekipu i spremi derbi kako treba. Valjda je za toliko sposoban.

 

@Drug CrniEvo ja sam ti uradio detektivski rad.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Drug Crni said:

Moguce je da sam pomesao imena..onaj Italijan sto je (navodno) bio vidjen na utakmici Vozdovac - Zvezda. Kako se taj zove?

 

Mislis na Euzebia Di Franceska. De Zerbi je bio posle njega u Sasuolu. 

Inace, Izraelac je pet puta bolji trener od prvog Italijana po meni. Beer Sheva je igrala sjajan fudbal, a i Haifa je delovala jako lepo pocetkom sezone. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Drug Crni said:

Trika nema da sad iskopam post negde nakon odlaska Stankovica. Napisah tada da je nama stranac trener maltene jedina ozbiljna opcija. Pomenuh kao primer tog trenera Makabija iz Haife.

Onda mi je @Dropkick Murphysreplicirao da se njemu ne dopada. Mislim da je potegao argument kako "mu se ne dopada sto mu tim nije uravnotezen"..tako nesto bese,Drope? Mislim da si hteo reci da je isuvise napadacki orijentisan.

Moguce,ali deluje kao bolje resenje od svih nasih strucnjaka ili "strucnjaka". Da li je najbolje..da li je bolje resenje od nekog Cercesova ili Di Zerbija? To vec nisam siguran.

 

On 8/26/2022 at 12:56 AM, Dropkick Murphys said:

Ako mene neko pita, a ne pita....iako se mnogima svideo trener Makabija, lično ga ne bih doveo. Igraju oni lepo, sviđa se i meni napad, trčanje, sprema, ali previše duva pozadi za moj ukus. Deluje mi da zapostavlja taj deo igre i da nije defanzivni tip trenera, a čvrstina u odbrani je preduslov svega da bi klub bio konkurentan protiv bogatijih klubova. Onaj ko namesti odbranu, da protiv ekipa ranga Haife prima max 1 gol po meču je nešto što nam je potrebno. Znači...strong defense and transition offense. Normalno, o napadu neću ni da pričam. Moderan fudbal sa puno trčanja bez lopte, promene strane, igrači spremni da odigraju dve utakmice zaredom, a ne šetkanje po terenu.

Naravno, trenutno ne postoji domaće realno rešenje za tako nešto. Miha u teoriji možda, ali nisam pratio u kakvom je zdravstvenom stanju. Ni on ne bi hteo ako ne može da pruži 100% svom klubu.

 

E sad, pošto nas Liga šampiona praktično čeka sledeće jeseni, ja bih se dobro isprsio za trenera stranca. Obeštećenje se obično ne plaća, ali pljusnuo bih platu kao za najskupljeg igrača. Jednostavno, trener se uvek isplati, nebitno da li je milion, dva ili tri. Evo poslednjih sezona se to najbolje vidi. Razlika u učešću između LŠ i LE je 5-7 miliona otprilike. A razlika u plati izmešu Stankovića i kvalitetnog trenera stranca je milion-milion i po. Praktično bismo zaradili dobrano da smo imali skupljeg trenera. Dobro, odbijemo nešto na bonuse koje bi dobili svi, ali opet je to velika razlika.

 

Zvezda više nije klub koji ima nekad slavnu prošlost i kome je ostalo samo ime. Mi smo već stabilan evropski klub, redovni učesnik najjačih takmičenja i nekom treneru bi bila i čast i izazov da vodi ovakvu Zvezdu, koja će i narednih godina imati skoro pa sigurne grupe u Evropi. 


Što se tiče Stankovića...prevelike amplitude ima, od super taktičara do dunstera. Prošle godine prvo mesto u grupi, pre toga isto odlična jesen + dvomeč sa Milanom, bilo je utakmica gde smo igrali baš ovako kako sam pisao iznad. Sigurno, čvrsto, u napadu konkretno, ali kad se sve sabere, premalo je toga bilo u jakim mečevima. O derbijima i filozofiji "duže se pamti poraz nego pobeda, pa neću mnogo da rizikujem nego ću ići na remi" da i ne govorim. 

Što se mene tiče, on je svoje odradio i trebalo bi da ode. Ako je za to potrebno da izgubimo od Partizana...neće mi biti žao, samo mislim da su oni toliko loši da čak ne mogu da izdrže da bude jedan gol razlike.

Mislim da se ovim ispadanjem i sam razočarao u sebe, bar onog navijačkog sebe, jer je video da nije klasa koja je mislio da će biti. To što zbog sujete, ega, ovoga ili onoga neće otići je potpuno druga stvar.

 

Ne znam ni zašto sam ovo napisao, pošto se neće dovesti trener stranac, niti će Mister otići, ali eto...što ne škodi, možda koristi.

Evo, čak sam i zaboravio na ovaj post xD

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I da..

 

Ovaj lik na prvom mestu traži čeličnu disciplinu i ono što je apsolutno najnepopularnije kod naših vedeta, TRČANJE.

 

I čitav ovaj projekat ima neku šansu jedino i samo ako bude ima odršene ruke da otera iz tima svakog ko krene da ga buši, i to istog trena.

 

Inače će se ponoviti situacija sa Zemanom.

  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Laki21 said:

I da..

 

Ovaj lik na prvom mestu traži čeličnu disciplinu i ono što je apsolutno najnepopularnije kod naših vedeta, TRČANJE.

 

I čitav ovaj projekat ima neku šansu jedino i samo ako bude ima odršene ruke da otera iz tima svakog ko krene da ga buši, i to istog trena.

 

Inače će se ponoviti situacija sa Zemanom.

Nismo prvaci sveta samo u fudbalu. Prvaci smo i u bušenju. Tako da će mu to biti najveći izazov. Sve dok su nam u timu Borjan, Srnić, Gobeljić biće bušenja makar nam Klop bio trener. Kako je bagra u upravi uzela primat i ne pušta tako i pomenuta trojka drži sve konce u svlačionici.

 

Retko kada pišem na temi fudbala jer su mi dotični iz upave i pojedini beli medvedi iz ekipe ogadili sve. Ova vest danas mi je malo popravila raspoloženje. Konačno dobra odluka. Nadam se da će i ozvaničiti. Još da čujem da je otišla fantastična dvojka iz uprave kao i cela uprava pa da uskoro ponovo vidim stadion jer kao što rekoh dok je belih medveda biće bušenja i nastavićemo putem kojim smo krenuli a to je period pre Krasnodara.

Edited by Čočo
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Milko Miller said:

Gledajuci malo po izraelskim portalima vidim da pricaju o plati od 700 hiljada i otkupu od milion evra za Barakha. Sad naravno ne znam koja stranica je pouzdana u Izraelu. Negde sam i video vest da ce Hajfa juriti Krstajica kao naslednika😄

 

Neka ga kod Bugara barem jos malca. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bahar je kupio navijače Zvezde a da nismo znali izjavom na kraju meča na Marakani.

„Vau! Igrali smo protiv Seltika i Olimpijakosa, ali ovako nešto u životu nisam doživeo. Neverovatno“. O atmosferi na Marakani. 😊

Link to comment
Share on other sites

Па ти Купер што ниси професионални навијач па би и ти могао да одеш у директоре грађевинске фирме па би могао да помажеш Партизану. Снашао се човек, шта ћеш :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li sam pisao o ovome ili sam hteo da napisem pa sam precutao... mrzi me da trazim. Verovatano i nisam jer nisam znao detalje. 

 

Znao sam da ulazimo u novo veliko dugovanje da bi isplatili starija dugovanja (mislim da nije samo porez drzavi), kako ne bi rizikovali izbacivanje iz Evrope. Nisam samo znao s kim, kome sta dodjemo, kada i koliko, a evo sada je jasno. 

 

Uzeli smo celih 10miliona eur od privatne firme koja postoji 2 godine i koja nije imala nikakvih prihoda, i kad dobijemo pare od LS moramo da vratimo to sa kamatom u vrednosti od 12.5miliona, to je kao kamata od 25% na ovih par meseci, na godisnjem nivou dakle vise od 50%, to je neki maksimum koji moramo da platimo. Ako sam pogresno protumacio ove pravno-ekonomske termine, neka me neko ispravi.

 

Hajde na stranu kriminalna kamatna stopa, ali stavljamo sebi omcu oko vrata i hodamo po kanapu, malo da se okliznemo i to je to. 

 

Terzica samo za ovu razliku od 2.5mil eur treba za muda obesiti, da visi tako tamo sa cevke onog tenka kod severne tribine!

 

Iza ove firme stoji Goran Borcak, nekadasnji vlasnik i direktor mnogih firmi u oblasti poljoprivrede i agro industrije, medju kojima je i Viktorija Group Milije Babovica (otac Stefana Babovica, ex FKP igraca) koji se ovih dana cak pominje i kao neko ko zeli da preuzme FK Partizan (on ili Stefan, kako god). Dakle finansijski interesi ne poznaju boje kluba, to da vam svima bude jasno. 

 

Inace, ista ova praksa je i u KKCZ, to sam pomenuo pre neki dan - trosimo buduce pare sada, a sta ce biti kad Covic ode, nemamo pojma. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...