Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

2 hours ago, mister-no said:

Ispočetka, posle nije bio ni na klupi. Kada je pokazao koliko ne zna, doduše imao i neke povrede.

Guran bi on bio i dalje da nije vukao tu povredu zgloba cele vreme. 

 

1 hour ago, mister-no said:

Uđe Motika 6 minuta pre kraja.
Prucev solidan.

Prucev vrlo fino igra,zaprepastio sam se,izgleda ipak zna nesto.Samo mi deluje da treba igrati iza spica.

 

54 minutes ago, Don Juan said:

Stanković je poslat u Kragujevac koliko ja znam.

U Napretku je Stankovic,zajedno sa Knezevicem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fradler said:

Ovaj mali Lekovic veze nema, cija je to kombinacija zna li se?

Nisam baš pažljivo ispratio prvo poluvreme pa ne mogu da sudim, ali nisam takav utisak stekao o klincu. Meni je delovalo da ima tremu. Elem, primetio sam 2 stvari, jak fizički i daje pas sa obe noge prilično sigurno. 

 

Šta je tebe navelo na takav utisak?

Link to comment
Share on other sites

Fizicki je dobar, ali nista drugo mi se nije svidelo, deluje nespremno za seniorski fudbal. Preplasen, trom, bas lose se postavlja... Slican bled utisak mi je ostavio svaki put, a i u mladoj repki. Kod npr. Erakovica, Spajica, Pavlovica, Milenkovica se na prvu videlo da ce biti igraci, za ovog mi deluje da bi bilo rizicno staviti ga u 11 protiv Lucana. Mozda i nije kombina, ali definitivno mi se vise dojmio onaj Djuric koji je pusten niz vodu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je isto Prucev ostavio dobar utisak. Nekako je direktan, ima dobar pas, ne bježi od igre..Nadati se da ce vidjeti loptu u narednom periodu. Mituljikic isto korektan, ne mogu reci da se vidi neka razlika izmedju njega i ovih iskusnijih. Mislim da bi sa nekim fudbalskim Duskom Ivanovicem ovaj tim bio bas zajeban. A obzirom da imamo fudblaskog Vladu Jovanovica, takav rezultat ce nam i biti.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, СтелаРоса said:

Ne izgleda ovaj novi Nikolic lose, ako nista drugo barem je osvezenje u odnosu na Gobelju. Lici mi na Zuleta Stojkovica i fizicki i igracki. Svakako se nadam da cemo dovesti boljeg igraca na desnog beka. 

Nisam gledao juče, pa ne znam formaciju, ali nadam se da ćemo probati 3-4-2-1 sa Nikolićem i Azaravovim po bokovima.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, mare80 said:

Evo sad pročitah na MaxBet da je Vodja slava mu i milos' kod Marića obznanio da ćemo u podstanare,spremaju kao nekakvu rekonstrukciju Marakane ...

 

Kao podstanari možemo samo kod komšija, ako hoćemo da igramo LŠ i LE. Ako ne, onda ćemo morati da uradimo isto što i Dinamo Zagreb, da nađemo stadion, da ga renoviramo i prilagodimo UEFA standardima, pa tek onda da renoviramo naš stadion.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Don Juan said:

Kao podstanari možemo samo kod komšija, ako hoćemo da igramo LŠ i LE. Ako ne, onda ćemo morati da uradimo isto što i Dinamo Zagreb, da nađemo stadion, da ga renoviramo i prilagodimo UEFA standardima, pa tek onda da renoviramo naš stadion.

Uvek mozemo da igramo u Beču, tamo smo na domaćem terenu

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Uvek mozemo da igramo u Beču, tamo smo na domaćem terenu

Pa sad možemo i tamo, ali ako se plasiramo u LŠ neka iskoriste deo para da renoviraju neki od stadiona u Beogradu (OFK, Obilić, Čukarica...). Naravno može se gledati i južno u Kragujevac, Niš, Gornji Milanovac, ali to bi izazvalo revoluciju među navijačima.

Sledeća opcija je da sačekamo Nacionalni stadion.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...