Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

17 hours ago, Marokanac said:

Mustafa?

Ja stvarno ne razumem da ima toliko jakog menadžera da mora da igra po svaku cenu. Juče ga Lekić sjajnim pasom izbacio jedan na jedan sa golmanom, a on nije uspeo ni da šutira. Neverovatno. Zaista nema nikakvog rezona da ga držimo u timu, a da igrači poput Motike, Lučića ili Radulovića, ili ne igraju ili se šalju u druge timove na "kaljenje" ili se prodaju za sića lovu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, fradler said:

Ne bih ja zadrzavao Mitrovica, ako se moze unovciti za neku finu kintu. Simpatican, ali limitiran momcic.

Odmah da se unovci nesto sto moze, a ovamo Srna i Gobelja ostaju kao proverene snage.

Mitrovic je ozbiljan potencijal, pitanje je samo kako cemo ga iskoristiti pored ciketana na klupi i onih koji jedva cekaju da ga unovce.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Quote

Milojević: Najlakše je reći da nam nedostaje napadač, nećemo kupovati samo da bismo kupovali


 

Овај кукавац не смије ни да писне од багре из управе, наставља да гради ауторитет као кад је рачунао на Охија за дерби а ови га већ спаковали брзом поштом.

Ако у години групне фазе ЛШ не треба нападач бољи од мученог Пешића (да не помињем балвана Калифу) онда не треба ни да се такмичимо тамо.

На лажну деветку вам се посерем лажњаци ниједни.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, mare80 said:

Od svih naših talenata najviše pokazuje mali Rus koji je kao bog te pitaj kakva kombinacija nekako dospeo kod nas ...

Bravo za rad sa mladim igračima ....

Ko da radi sa mladim igračima? Neđić, Stegnjaja, Rendula, pa oni se sapliću na loptu a treba decu da uče

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/17/2023 at 11:23 PM, Ćira said:

Kada god udjem na ovaj topic koji inače najviše volim i pročitam vesti zgadi mi se i fudbal i zvezda. Kakve moralne nakaze obitavaju u i oko fkcz je jezivo. I tako je već decenijama i ja se svaki put iznova iznenadim i zgrozim. 

Sto se fudbala tiče jedva cekam da vidim kako će to da izgleda pomalo sam se uzeleo zvezde, mada mi je fudbala preko glave od svetskog prvenstva. 

Mozda da odes, barem dok ne naucis sta se pise velikim slovom

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, mister-no said:

Izgleda da Drago definitivno ide u Sampu..
Traži se samo još napadač.
Ado kombina sa Spartakom, tužio je valjda bivši klub pa je moralo tako.

Po meni igracu koji zeli da ode, narocito ako je Dragovic u pitanju, treba izaci u susret, momak je ljudske i igracke kvalitete kod nas pokazao. E sad, ako je ponuda Sampe smesna u finansijskom smislu, onda ne vidim nas interes da tako vaznog igraca dajemo banbadava, uz to da za njega zaista nema prave zamene i bicemo jako oslabljeni pozadi.

 

Gde je tek tema da, ako on ode, ni  Zvezda nece imati alternativu i vreme da uigrava novog igraca za leto, jer pitanje je Spajicevog povratka u pravom smislu.

Ne radi se dobro i cini mi se da ce se ponoviti neke stare greske, toliko svojstvene jahacima iz fotelja, koji onoliko uuivaju u sistemu "svacije i nicije".

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

I okrenuše nas za dva minuta. Cela obdrana ispala od Dragovića do Gobeljića.

Just now, iamsho4sho said:

Hahaha drugoopozivci su presmesni 🤣🤣🤣🤣

Ima tu igrača koji su zalutali, ali i te kako ima igrača za prvi tim. Sve u svemu tanka odbrana.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Juan said:

I okrenuše nas za dva minuta. Cela obdrana ispala od Dragovića do Gobeljića.

Ima tu igrača koji su zalutali, ali i te kako ima igrača za prvi tim. Sve u svemu tanka odbrana.

A kakva cemo rupa biti tek kada ode Dragovic, ne mogu ni da zamislim... 

 

Ovo je strahota na sta licimo na celim pripremama sa ovim trenerom bez autoriteta, kao Jovanovicem u kosarci.. Ovde treba trener tipa Ivanovic Dusko, trener sa autoritetom i smekom.. Terzi i kompaniji to ne odgovara... 

 

Edited by iamsho4sho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odbrana mora biti najvazniji deo ekipe za jevropu, mi smo prethodnih sezona u Le imali jako dobro pripremljene meceve za tu fazu igre, a za sledecu sezonu zahtevi su mnogo jaci. 

Nevezano za ovaj i slicne meceve ne deluje da ce biti bolje, kad se sve okolnosti ukljuce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...