Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

34 minutes ago, Боги said:

 Ima tu i ljudi poput Steve Mojsilovića, stoji, ali ima i ljudi koji znaju posao. 

 

Ma nije Marin doveo Stevu. Doveo je npr sina Darka Kovacevica, jos par isto glavica bez ikakvog CV-a koji su dobili blanko cekove da putuju po belom svetu. Ima i neki Marinov lik sto dovodi Afrikance neke mucene, doveo ih 20ak letos, pa ih posle udomljavao po IMT-u ili gde vec sve ne. Momci dosli na ekskurziju, loptu nisu videli, i to svi iz iste akademije tamo. 

 

Jedan od Marinovih bio pre par meseci u Portugalu, vratio se i kaze - Nasao sam spica. Ali mali problem je da kosta 10 miliona. Jak troubek na Ivana Adzica svojevremeno kad je isao po Brazilu. 

 

Takodje, Marin sklonio skauta koji su svojevremeno dok je on bio fudbaler, ocenili da je bolje da dovedemo Krkica nego njega. Cim je dosao, priupitao - koji je taj? I evo ga, sad momak skautira u OS, a bio je medju bitnijima tu. 

 

U sustini, videcemo, doveo je Bukarija, ali i Kulibalija i Azarova. Ima bas bas max podrsku i autonomiju, plus je dobio i jak budzet. Rezultati ce da sude, ali ne znam, kolko mi je na pocetku to delovalo profi, kako sam video sve te glavice, plus kad sam cuo kakve su sve zahteve izneli u smislu sta im treba za posao, bas mi je bilo smesno.

 

Upgrade u odnosu na Mrkelu je svakako, da se razumemo.  

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Manoly said:

Zna li se u vezi ovog Argentinca koja je prica, kakav je igrac?

Jel opet neki koji izlazi iz teske povrede i bez mnogo minuta proteklih 6 meseci?

Za divno čudo nije ta priča.Zdrav,bez težih povreda,redovan starter prošle sezone.Samo jednu utakmicu propustio.Videcemo kakav je igrač.Evo i teksta o njemu.
https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/nestvarna-zivotna-prica-zvezdine-zelje-odbio-da-bezi-od-poplave-prezime-promenio-po-nalogu-suda/440631

Edited by Polivalentni Stevica
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Terzu povukla Faku&Vildoza prica, pa porucio Argentinca, a ovi izvukli ovog rendom lika. Srecom valjda prvo dolazi na pozajmicu. Bio je treca opcija u Riveru, navijaci po tviteru odusevljeni sto su uspeli nekog da zajebu da ga uzme. Gori od Gobelje ne moze biti, ali cisto sumnjam da cemo se usreciti, onaj iz Tventea deluje za klasu ozbiljnije...

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, fradler said:

Terzu povukla Faku&Vildoza prica, pa porucio Argentinca, a ovi izvukli ovog rendom lika. Srecom valjda prvo dolazi na pozajmicu. Bio je treca opcija u Riveru, navijaci po tviteru odusevljeni sto su uspeli nekog da zajebu da ga uzme. Gori od Gobelje ne moze biti, ali cisto sumnjam da cemo se usreciti, onaj iz Tventea deluje za klasu ozbiljnije...

Po meni sasvim ok transfer. Bez finansijskog rizika, mlad, u punom takmičarskom ritmu, ne dolazi iz loše lige, Gobelja nije visa prva opcija na desnom beku, a i dalje imamo priliku da reagujemo na leto ako Argentinac nema pojma. Na kraju krajeva tad bi i transfer Breneta bio realniji jer je Tvente rekao da će ga pustiti na leto ako želi da ide. 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Tunji Awojobi said:


Samo osmina? Ako dovoljno dugo igraš jedan sejv, nije previše teško ni da se osvoji LŠ sa Zvezdom. Mada, to je bilo dok sam ja igrao, poslednji put FM12. 

Da, ali ja sam igrao igru realistički i kada prvi put nisam osvojio titulu dao sam otkaz i prešao u Italiju. Kasnije sam bio prvak Evrope sa Sampdorijom i prvak sveta sa Engleskom 😁.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Don Juan said:

Čuj igrali. Osmina finala LŠ sa Zvezdom.

U dva sejva sa Zvezdom,dve titule LŠ i jedan još Uefa Kup..Milovanovic dominirao.

 

10 hours ago, Marokanac said:

Vjerovatno se oni koji su nekad igrali Menadzera sa CZV sjecaju Borisa Savića. Ako se ne varam, on bi trebalo da je jedan od tih koji su dio Marinove ekipe...a pritom, mislim da mu je Marin i menadzer (posto je ovaj i trener). Jesam li u pravu @Markoss

Da,zbog menadzera ga se i secam.Igrao za Bosnu,krš igrač.😃

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Milko Miller said:

Skauting služba pronašla ovog igrača kao eventualnu zamenu za Dragovica: https://www.transfermarkt.co.uk/milos-degenek/profil/spieler/187353

 

Igra u MLSu, reprezentativac Australije, čak i ima srpski pasoš. 

Mora i Drkela Pasijans da se istakne u ovom prelaznom roku.
Nasao je resenje na prvoj strani svog čuvenog teftera😃

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Drug Crni said:

Ja nikada ne bih zadrza(va)o nezadovoljnog igraca u timu/klubu. Ne sumnjam u njegovu posvecenost jer je vrhunski profesionalac,ali ako sebe vise ne vidi ovde i zeli da se oproba u Serie A, treba pustiti Dragovica da ide..

Degenek se spominje kao zamena za njega..

To se podrazumeva, ali adekvatnu zamenu za Dragovica u kontekstu Ls sledece sezone necemo naci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...