Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

On 1/13/2023 at 6:21 PM, Manoly said:

Zna li se u vezi ovog Argentinca koja je prica, kakav je igrac?

Jel opet neki koji izlazi iz teske povrede i bez mnogo minuta proteklih 6 meseci?

 

Nemogu reči da sam ga gledao u utakmicama. Možda i jesam, ali ga nisam primjetio/ne sečam se. A možda nisam ni imao prilike, ako je tačno ovo što je fradler napisao, da je bio treča opcija na poziciji u Riveru. To mi uopšte nije neverovatno, jer po highlightsima, teško se tu vidi neki kvalitet koji bi ga preporučio za startera u tako velikom klubu.

 

Ja sam skeptičan da čemo se usrečiti. Taj skok iz južne amerike u evropu je bio zajeban za mnoge igrače. A još ako je upitan kvalitet u pitanju, onda su stvarno šanse za uspeh male.

 

On 1/13/2023 at 6:26 PM, Don Dusko said:

 

 

Zli jezici bi rekli da je bilo ko upgrade za Mrkelinja.

 

To nije teško, i ne znači nam ništa ako za benchmark postavljamo Gobeljarda (predpostavljam da si na njega mislio). Jer se tako onda svaki put ponovo vratimo njemu.

 

19 hours ago, Milko Miller said:

Po meni sasvim ok transfer. Bez finansijskog rizika, mlad, u punom takmičarskom ritmu, ne dolazi iz loše lige, Gobelja nije visa prva opcija na desnom beku, a i dalje imamo priliku da reagujemo na leto ako Argentinac nema pojma. Na kraju krajeva tad bi i transfer Breneta bio realniji jer je Tvente rekao da će ga pustiti na leto ako želi da ide. 

 

Svaki transfer nosi financijski rizik. Možda nisi platio odštetu, ali si zato dao platu pola miljona da na kraju bude rezerva Gobelji (što nije isključeno da se na kraju desi). Jedino ako nam ga River posuđuje i plača njegova primanja. Ali ne verujem da je ta kombinacija u pitanju.

 

 

Nevezano za argentinca, ovo ime neka ostane zapisano ovde, čisto da se pokaže da vox92 ima bolji nos za igrače od čuvenog skautinga našeg kluba (što nažalost i nije teško):

 

Lamine Camara, 19 (Generation Foot). Market value: /

 

Ko ima priliku, neka pogleda koju utakmicu Senegala na ovom afričakom takmičenju. Nije ga teško uočiti, jumps off the screen što bi rekli ameri

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Nemogu reči da sam ga gledao u utakmicama. Možda i jesam, ali ga nisam primjetio/ne sečam se. A možda nisam ni imao prilike, ako je tačno ovo što je fradler napisao, da je bio treča opcija na poziciji u Riveru. To mi uopšte nije neverovatno, jer po highlightsima, teško se tu vidi neki kvalitet koji bi ga preporučio za startera u tako velikom klubu.

 

 

 

Prethodnu sezonu je odigrao na pozajmici u Independijenteu:

 

@Mozzart

Crveno-beli su očigledno više nego odlučni da nadjačaju konkurenciju za igrača koji je prošle sezone odigrao čak 42 utakmice na pozajmici u redovima još jednog tamošnjeg velikana, Independijentea.

Independijente je imao opciju otkupa igrača za 2.500.000 dolara i 50 odsto od naredne prodaje, ali je nije iskoristio, posle čega mu je trener Milionera Martin Demikelis rekao da ne računaju na njega i da može da krene u potragu za novim klubom. Vigo sa Riverom ima ugovor do decembra 2023. godine.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Talentovani fudbaler Jovan Mituljikić će prolećni deo sezone provesti na pozajmici u ekipi Mladost GAT, koja se takmiči u Superligi". Sam igrač je još jednom naglasio da je prezadovoljan što je naleteo na vrhunskog sociopsihologa Zvezdana Terzića, koji ga je u poslednjem trenutku razdvojio od brata blizanca i tako mu verovatno spasao karijeru. Dodao je i da se u svakom trenutku može videti na njegovom licu zvog ovakvog raspleta situacije.

 

 

ub943wh.jpg

  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...