Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Quote

 

Zvezda pronašla prvo zimsko pojačanje – aktivira se klauzula?

 

Ruski portal "Čempionat" navodi da je Zvezda poslala ponudu Orenburgu za 26-godinjeg napadača Vladimira Sičevoja. Isti izvor dodaje da Sičevoj ima otkupnu klauzulu u ugovoru u visini od 1,5 miliona evra koju bi crveno-beli mogli da aktiviraju.

 

Sičevoj je u Orenburg došao 2021. godine i ove sezone je na 15 mečeva Ruske premijer lige dao 14 golova i podelio jednu asistenciju.

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, marko_pantelic said:

Jos jedan Rus?

 

Ne uliva bas poverenje, a nije bas ni mlad. 26 godina... tesko za dalju prodaju.

Imamo mi Mijatovica za prodaju, dovoljno je da nadju spica koji ce da daje golove, ne mora da se kasnije proda. Dovoljno, ali i nerealno da se desi.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Profesor said:

Imamo mi Mijatovica za prodaju, dovoljno je da nadju spica koji ce da daje golove, ne mora da se kasnije proda. Dovoljno, ali i nerealno da se desi.

Slazem se da ne mora da se proda. Jedino mi nije jasno da trazimo da kupimo igraca iz Rusije, gde su vece plate nego kod nas. Ili cemo preplatiti igraca, ili je nesto drugo u pitanju.

Uvek pomislim da Terza & co, imaju neki dil sa takvim zemljama. Pola na ruke, a pola preko papira.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On je u najboljim fudbalskim godinama, ali nije to problem. Nikako mi ne uliva povrerenje da je to ono što nam treba. Nemam pojma. Deluje mi kao neki prosečan igrač, koga možemo naći i za manje pare, a nikako špic koji može da donese neku razliku u većim mečevima.

Link to comment
Share on other sites

U stvari rekao je da se Ohi nije snašao u Zvezdi i da ga nije hteo Stanković, a nije znao da će Stanković otići, pa je prodaja ugovorena pre Makabija. Što se tiče Kulibalija, kaže da nije dočekan na pravi način, ni od navijača ni od stručnog štaba (šta?), i da je kvalitetniji igrač od Ohija kada se pogleda gde je igrao, ali se ni on nije snašao.

Link to comment
Share on other sites

Klasican alibi intervju. Sve znaju a kad treba nesto objasniti (npr kako je Kulibali toliko los, zasto je doveden potpuno nespreman igrac), onda se prica svodi na to kako igranje u  Zvezdi stvara pritisak, kako je tesko snaci se..Motika treba da poprica sam sa sobom ali ipak je on dijete, ni rijeci o tome zasto nije vidio loptu 3 mjeseca. Mustafa nevjerovatne fizicke predispozicije ali nije igrao u kontinuitetu. Ni rijeci o mladima, ni rijeci o tome kako su uspjeli poslije 5 Evropa da imaju ekipu ciji je prosjek godina preko 30..Ni Terza vise ne baca bombe kao sto je bacao, jbg.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kako je pocela da smara ta prica o fizickim predispozicijama. Stoji da su neophodne u modernom fudbalu, al jbt ne mozes da imas u timu igraca koji ne zna da sutne loptu zato sto ima fizicke predispozicije. Pritom taj Mustafa nije ni pokazao neke spektakularne predispozicije. Nisam primetio ni da je nesto ekstremno brz ili jak, bas nista. Bukvalno bi bilo koji sprinter iz atletskog kluba bio korisniji od njega.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...