Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Quote

"Svi znamo koja je njegova primarna pozicija, mislim da nam ne treba novi desni bek, pre svega zato što imamo Gobeljića i mladog Stankovića. Postoje određene rotacije u sistemu gde možemo to da izbegnemo, ako dođe u nekom slučaju do kazni, suspenzije ili u najgorem slučaju povreda, ali moram da kažem da sam zadovoljan imamo 26 igrača u rosteru i nije realno prenagomilavati i imati višak. Svaki trener i zvezdaška javnost uvek hoće bolje i više, ali treba biti realan, razmišljati trezveno i svim tim igračima koji su tu dati fer šansu i za razvoj i za napredak, kao i da daju svoj učinak ekipi", zaključio je Milojević u izjavi za zvanični sajt Crvene zvezde uoči meča sa TSC-om.

 

 

Batadjorin pulen naucio pesmicu na pamet

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Никад нисмо повлачили дресове и не знам поводом чега је то урађено за живота!? 60 година од доласка у клуб!? Врв јер Терзи Џаја треба као привјесак а Џаји добро да нахрани сујету.

У сваком случају, треба повући дресове са бројевима 55 и 77. Одмах и то заједно са трупцима.

Edited by Константин
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Constantin said:

Inače, za kog misliš ti da je takav lik na fudbalskoj sceni i Ex Yu i današnjih država bivše nam domovine ? Sve nešto negiraš, ali nikako da isprsiš kandidata :smiley2:

Živ ti meni bio 100 godina! Kakvog kandidata tražiš? Za koju poziciju?

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, berti said:

Eto ti sad, i Barezi je. Ok.

Sad, da li je Dzaja najbolji nas igrac. Mnogi misle da nije, mislim to i ja. Legenda jeste.

Kada bi sutra povlacili desetku, bilo bi to zbog Piksija ili Savicevica... Sreca, pa nema nista od toga jer bi oni mamlazi pre podigli dres Gobeljica nego ove dvojice.

Malo off...

Napoli je povukao 10ku Maradoninu

Inter 4ku Zanetijevu

Fiorentina broj koji je nosio Astori, nakon njegove smrti itd itd...

Ali ono sto sam negde procitao a bilo mi je skroz ludo jeste da je Birmingem povukao dres sa brojem koji je nosio Jude Belingem

Link to comment
Share on other sites

Preterivanje je povlacenje dresa.I sto pise kolega forumas gore,sramota da ako se vec to radi nisu prvo povuceni Miticev i Sekijev dres.

Dva prva simbola naseg kluba.Mahom zbog njih dvojice je citav svet upoznao Crvenu Zvezdu i kako je to jedan mocan tim.

Dzajic je samo nastavio tu praksu i bio je istinski superstar.Iako moj pokojni deda je vise voleo Coleta Jankovica nego Dzaju,uvek je govorio da je Cole bolji igrac,ali mangup bez dlake na jeziku.

Jedino sto mi i dalje smeta,zato sto se pise o tome kako je Dzajic najzasluzniji za sastavljanje tima koji je pokorio Evropu i svet 1991.godine.Imao je zasluga,ali zna se da su najvecu ulogu imali Cvele,Begovic,Misa Slijepcevic i Ceda Petrovic u tom momentu.

O Dzajinoj funkcionerskoj karijeri ne bih dalje,pogotovo u 21.veku,mogu samo napisati da se nije nimalo proslavio.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Markoss said:

Vecerasnja postava ce tek cirkus da bude. Ovaj Milojevic se vec sad ozbiljno namece da bude najnebitniji trener Zvezde ikad posle Ace Kristica. 

Mozda i uprava zna da je Milojevic nebitan trener pa su ga uskratili za pojacanja. Neka gura sa ovim sto ima.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Don Radonja said:

Ma dobro sta bi bilo da je imao pojma...

Bilo je i ovde pljuvanja po Ohiju, a tek cemo se nagledati bravura momcine kojs ga nasledjuje..

Elem, veceras ocekujem muku i dosta problema, uz najave sa postavom raste i skepticizam.

2 minutes ago, suptil said:

Mozda i uprava zna da je Milojevic nebitan trener pa su ga uskratili za pojacanja. Neka gura sa ovim sto ima.

A koga onda to ocekuju da privole da dodje na klupu...

Sa tom bagrom tesko da ce neko ozbiljan hteti da komunicira.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...