Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

8 minutes ago, jaka blazic said:

sudija je govno, ni ne konsultuje var kod njihove ruke, njima ne pusta cistu sansu vec sudi prekid iz koga primamo gol. iz nepoznatih razloga pusta prvo da se igra i posle penala, takodje sad pusta da se igra 7 min nadoknade. jel to onaj sto je unistio celzi protiv totenhema?

Sudija je bio sasvim dobar. Kartone koje je dao Kangi i Rodiću možda i nije morao, ali opet na snimku se vidi gaženje Kange plus scenski efekat igrača Makabija i jbg.

 

Što se tiče ruke igrača Makabija, nema šta da konsultuje var kad se odmah videlo da nije penal. Ruka stoji ravno uz telo i lopta ga pogađa u biceps.

 

Za taj faul što je svirao  i prekinuo akciju opravdanje je što je start Ivanića izgledao baš zajebano. Ispostavilo se, na sreću, da nije bilo toliko strašno. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Abizolirni said:

e, zato protiv Pjunika i igras u nizoj fazi takmicenja a ne u zavrsnici

Pa valjda je bolje odmah sa smo ispali pa da se ne brukamo... Jeste da nam je le merilo, ali ovo veceras je MORALO da se dobije

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, JohnnyDragon said:

Bili smo lošiji u oba meča, i statistički i na oko.

Ovaj tim nije za LŠ i to je to, nogama da se udaramo što smo tamo uopšte, jer ova pojačanja koja se godinama dovode i nisu nivo ni za Play off LŠ.

 

Tako ispada, na terenu su bili bolji, sem danasnjeg 1/2 i nekih 15ak minuta u 1/2 u Haifi, sve ostalo smo bili second best on the pitch. 

 

Iako smo po talentu sigurno bolji i imamo vise talenta, jednostavno oni imaju trenera , a Zvezda ima Laznog Mistera, graditelja zgrada i kokainadziju. 

 

Milojevic je sa duplo slabijim timom izbacivao jace timove nego sto je Makabi. Imao je Makabi danas mnogo propusta u 1/2 , delovali su pogubljeno, dali smo dva gola iako i mi nista nismo igrali, ali smo sve sjebali u finisu 1/2. 

Ipak imao si 2/2 celo, a pokazao si NULA od igre, to direktno ide na dusu Laznog Mistera. 

 

Uopste mi nije krivo, spasila se Zvezda blamaza mnogo velikih u LS, mada ce biti poraza i u Ligi Evrope, i tamo ima jacih timova od Haife dosta. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dugo vremena nisam ovako besan isao sa utakmice,poslednji put sam takav bio protiv Sasuola.Tada zbog nemoci.Sada zbog jajarenja naseg trenera.

I to bas Pavkov od svih da postigne autogol.Sve nam se vratilo,obrnut krug.

Fino smo igrali u prvom poluvremenu,strpljivo,sa zeljom da igraci donesu radost.

Kad smo primili pacerski gol,ocekivao sam taj inat u narednom poluvremenu,da cemo ga umuvati na frku,ili proci u produzetcima ili penalima zahvaljujuci nasom igrom.

To se nije desilo.Odigrano je naredno poluvreme sugavo,bez prave prilike,jajarski i tako smo i prosli.

Taktika i izmene su nam bile u slobodnom prevodu "Ko predje pola da mu umre majka."

Trecu sezonu gledam kako objektivno slabije ekipe prolaze dalje,dve direktno u Ligu Sampiona.

Ovo je ogroman neuspeh,ne postoji argument koji ce me ubediti da je LE nama po meri,pogotovo u ovom sistemu kvalifikacija.

Mozda mi je vruca glava dok ovo pisem,ali moralni cin je da Stankovic podnese ostavku.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bukvalno nema ko nije kenjao po Miloju a covek je takticki, motivacioni i fizicki genije za doticnu budalu. Tim je imao i glavu i rep, znalo se ko sta kad radi, limitiranost tima se uigravala u Jsl (i taj jebeni blok sad ima smisla) i nikad se nije gubila glava a o fizickoj spremi da ne pricamo. 

ovo je 1 rasulo, gde se strepi od 40og minuta i jedva se ceka poluvreme (mada ruzno karanje nas svakako ceka i u drugih 45). slepac je spremao Gobelju sto dovoljno govori koliko je bio nadrogiran veceras. Menjao Bukarija, siljio patku nad Kangom, totalno izgubio  tim sa jurnjavom. Svaka izmena je bila pogresna, a verujem da kad pogleda klupu ni sam ne zna ko ce sa mu spasava buljsona

tim nema poverenja u debila i to je cinjenica. a i debil funkcionise po sistemu "majmun je usao u tenak, bice katastrofa" 

sta drugo reci kad covek odbije hajicanskog Drogbu (nema teorije sa je skuplji od Silje) i desnog beka Anderlehta a samo da smo veceras dobili bi se obojica sami isplatili

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, berti said:

Pa valjda je bolje odmah sa smo ispali pa da se ne brukamo... Jeste da nam je le merilo, ali ovo veceras je MORALO da se dobije

Nravno da je moralo i to u 1.poluvremenu kad smo ih gazili i igrali im u 16 m.

Znalo se i vidjelo iz aviona da onakav ritam necemo moci zadrzati i bas zbog toga je trebalo da ostane 2:0 pa i 3

Srnica zumira kamera u 2. on disati ne moze i bori se za vazduh. Pesic hodati ne moze i sa obe ruke se naslanja na koljenja. Rodic se bori za vazduh...

Znaci 3 pozicije u timu, tri mrtva igraca.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Htedoh da te pitam juče....je l ovo znači da pravimo penal kao protiv Krasnodara ili dajemo autogol kao protiv Bojsa, ali reko' da ne budem baksuz.

Ha-ha..posteno..

Mada,mogao si da kvotujes mnogo drugih postova od prve utakmice naovamo..u kojima sam bio "uspesniji"..:classic_smile: Strepio sam i nazalost strepnje su se ostvarile,ali iskreno govoreci jesam se nadao prolasku jer smo bolji tim.
Medjutim,njima je bilo dovoljno sto su bolje pripremljeni,sto u ekipi ne drze piksle i sto imaju trenera. Zao mi je sto ce se kola opet (s)lomiti na Kangi i strancima.

Ne mislim da je Liga Evrope uspeh,vec tipicno srpsko zadovoljavanje trenutnim stanjem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, berti said:

Onaj Salcburg bi ovoj Dejanovoj Zvezdi dao 7 komada u dve utakmice, Jang Bojs 5

Pa Makabi nam je dao 5, sto ne bi oni Jan Bojsi 7 a Salcburg 8.

 

Ne mogu da trazim komentar u moru komentara koji pita da li je Srnic prvi igrac koji je napravio penal? 
 

ha ha ha ha

 

pa verovatno je prvi vezni igrac koji u dve uzastopne odlucujuce utakmice u dve sezone pravi glup penal. 

 

a sigurno je prvi amater koji igra sa jos 2 amatera godinama u ekipi koja igra LS i LE i za koje svi vide da su amateri i ukazuju na to, osim ljudi u klubu.

 

i onda kad BAS TA grupa istih amatera 3 godine zaredom u 4 navrata unistava u odlucujucim utakmicama ti hoces to da nazoves nesrecom?????!!!!!

 

PA NE MOZE

 

da ne bude da su svi generali posle bitke, pricao sam o diletantskoj transfer politici i prethodnih dana, a i pre pocetka sezone u julu

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, maXa88 said:

Bukvalno nema ko nije kenjao po Miloju a covek je takticki, motivacioni i fizicki genije za doticnu budalu. Tim je imao i glavu i rep, znalo se ko sta kad radi, limitiranost tima se uigravala u Jsl (i taj jebeni blok sad ima smisla) i nikad se nije gubila glava a o fizickoj spremi da ne pricamo. 

ovo je 1 rasulo, gde se strepi od 40og minuta i jedva se ceka poluvreme (mada ruzno karanje nas svakako ceka i u drugih 45). slepac je spremao Gobelju sto dovoljno govori koliko je bio nadrogiran veceras. Menjao Bukarija, siljio patku nad Kangom, totalno izgubio  tim sa jurnjavom. Svaka izmena je bila pogresna, a verujem da kad pogleda klupu ni sam ne zna ko ce sa mu spasava buljsona

tim nema poverenja u debila i to je cinjenica. a i debil funkcionise po sistemu "majmun je usao u tenak, bice katastrofa" 

sta drugo reci kad covek odbije hajicanskog Drogbu (nema teorije sa je skuplji od Silje) i desnog beka Anderlehta a samo da smo veceras dobili bi se obojica sami isplatili

 

 

 

Bravo i tako u krug. K'o juce se sjecam price kako Miloje samo bunker zna da igra i kako autobus nam bude pred golom. Sad u dve utakmice dajemo 5 golova ili 9 u dva kola, opet sranje. Ovo je nista drugo nego neiskustvo jer je igrao na "sigurno".

Da smo izasli sa 2 spica, Makabi vjerovatno ne bi znao sta ih je snaslo... ali jbg.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na sve oguglao što se tiče Zvezde ...

i na trenera dunstera...

i na "vojnike" i "borce" ...

i na promašena pojačanja ...

i na Terzine kombinacije ...

Samo mi nije jasno,kako jebeno godinama izgledamo kao da će od 60. minuta neko pasti šlogiran na teren ...

Pa jebem mu miša,da li je moguće da ama baš svaki klub u Evropi uključujući i one iz amaterskih liga stoji kondiciono bolje od Zvezde ...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Siki said:

Jbt,da je nama na klupi ovaj Bahar,a ne ovaj neznalica i cava,

Verujem da bi bili jebeno dobri.

 

Ne mora Bahar, može i neki drugi kršten trener. Čovek samo ima jasnu viziju kako tim treba da mu izgleda igra brz, moderan fudbal sa malo kontakata s loptom i puno kretanja.

  • Like 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Pa Makabi nam je dao 5, sto ne bi oni Jan Bojsi 7 a Salcburg 8.

 

Ne mogu da trazim komentar u moru komentara koji pita da li je Srnic prvi igrac koji je napravio penal? 
 

ha ha ha ha

 

pa verovatno je prvi vezni igrac koji u dve uzastopne odlucujuce utakmice u dve sezone pravi glup penal. 

 

a sigurno je prvi amater koji igra sa jos 2 amatera godinama u ekipi koja igra LS i LE i za koje svi vide da su amateri i ukazuju na to, osim ljudi u klubu.

 

i onda kad BAS TA grupa istih amatera 3 godine zaredom u 4 navrata unistava u odlucujucim utakmicama ti hoces to da nazoves nesrecom?????!!!!!

 

PA NE MOZE

 

da ne bude da su svi generali posle bitke, pricao sam o diletantskoj transfer politici i prethodnih dana, a i pre pocetka sezone u julu

Nemas potrebe traziti, ja sam napisao i stojim iza svake rijeci.

2. bold, vjerujem ovo pouzdano govoris. 

3. bold amater koji igra na 5 pozicija u timu. Nisam znao da sam sebi odredjuje poziciju u timu na kojoj ce igrati.

Link to comment
Share on other sites

Neće Mister nigde. Šlepaće se dok god može na ime, a kao trener se leba neće najesti. Zna on da postavi igru ali reakcije tokom utakmice su mu na nivou amatera. I IQ je upitan kao što Laki reče. Bukvalno kod svake izmene je omanuo i igrali smo lošije nego pre toga. I jebe ga ta sujeta, već se ranije bio posvađao sa gomilom igrača - Kanga, Borjan, Ohi... Onaj Italijan je pobegao iz Zvezde bukvalno... Sad će to ponovo da se desi... 

 

Nije nam LE merilo, jer ovo je moralo da se prođe... Moralo! Da li bi nas tamo nabijali sa 5 razlike ne znam, PSG i Siti bi sigurno (ali nabijaće i ostale), ali morali smo da prođemo Izraelce. Sve nam je išlo na vodenicu... Revanš na Mari, hype, pun stadion, rezultat od 2-0 i onda te dva amatera sjebu zajedno sa trećim na klupi... Karma postoji, ovo večeras je dokaz...

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...