Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Jednostavno nije moglo drugacije, kada ti u timu jos uvijek imas gobeljice,srnice,pavkove, milunovice(svaka cast za veceras), kada posle xy godina jos uvek u timu nemas desnog beka nego improvizujes sa klincem kojeg bi svaki normalan klub/trener gurao na stopera kako bi zaradio koji dinar od njega, kada ti u utakmici sezone levog beka poslednjih 15 minuta pokriva Srnic,kada Pavkov treba da udje i da resi utakmicu koji ko zna koliko vec i ne trenira a kamoli igra ozbiljan fudbal...

 

Karma je resila da to sve lepo vrati na ovakav nacin...

Link to comment
Share on other sites

On 8/22/2022 at 12:48 PM, Drug Crni said:

To je dobar znak ^ :classic_biggrin:U losem stanju je bio i pred Krasnodar.
Drugi dobar znak je sto revans sudi Entoni Tejlor,engleski arbitar koji je sudio i revans sa Y.Boysima.

Htedoh da te pitam juče....je l ovo znači da pravimo penal kao protiv Krasnodara ili dajemo autogol kao protiv Bojsa, ali reko' da ne budem baksuz.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Juan said:

Nije registrovan za LŠ, kasno je stigao.

Izgleda da neće ni biti registrovan za LŠ😄  Užasan rad uprave kluba i amaterski rad stručnog štaba su najzaslužniji za to što neće biti Zvezde u LŠ ove sezone ali eto mogu da se pohvale da su već ušli u sledeću LŠ😁

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SunZero said:

jeste Miloje imao srece ali je i pored toga druga stratosfera kao takticar u odnosu na ovog Kneleta iz kontejnera

pobogu, pa on je pravio daleko vece rezultate sa Srnicem, Miliicem i Gobeljicem u starting 11 jer jednostavno nije imao bolje

 

 

 

Ja to pricam vec nekoliko godina. Ali ga ovde neki nazivase Sisojem i pizdom. Neka je igrao hrkljus i sto puta, nekoliko puta je izbacio ekipe bolje od nas, i uopste je krucijalna osoba u dizanju Zvezde na jedan ozbiljniji nivo. Ko to ne razume,zaista nema pomoci.

  • Like 2
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Perkos2 said:

I jedno i drugo, od izmene Kanga-Kangva gledao sam utakmicu bez tona. Sto se tiče levog beka gde nestade onaj momak iz Gruzije ili Jermenije

 

I taj i onaj Rus nece videti prvi tim. Trange frange je tu vec isplanirano

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nikola said:

Da je ovo normalan klub Stankovic bi bio bivsi. Ali kazu da je zvezda jedno od ogledala drzave. Samo jedan u nizu diletanata koji nas urnisu.

pokusavam pohvatati sve ove kontradiktorne komentare ali ne ide...

Da je klub normalan ( misli se na ispadanje iz LS ) ?

Polovina komentara je ovog tipa a polovina kako nemamo kvalit za LS vec za LE.

Pa jebote, daj se dogovorite. Da li imamo kvalitet pa da tjeramo sve redom ili nemmo i LE nam i jeste mjerilo.

Stankovic sigurno nema taj kvalitet ali makar da se zna za koje smo takmicenje.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Siki said:

Nema potrebe ljudi da pitate za Bekove,zadnje vezne,špiceve....odgovor je samo jedan...SRNIĆ.

Zadnji vezni-Srnić

Osigurač-Srnić

Vojnik-Srnić

Desni bek-Srnić

Levi bek-Srnić

Penal-Srnić.......................nije lud Mister jbg.

 

Polivalentan igrač

Samo nema ono najbitnije  da je srnić fudbaler😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Fenomenalan je bio. On i napadac su ostavili najjaci utisak na mene.

Ona 9tka se ne umara. Na onakvu masu je itekako pokretan i brz

Pravi bek. I levi je savim solidan. A vidi nase...

Link to comment
Share on other sites

makabi ce mozda da postigne neki gol u ls ali ce sluziti kao kanta za napucavanje. 0 bodova, to garantujem

 

individualno su dosta slabiji, mozda se stekao drugi utisak u ovom dvomecu ali njima je planic srce odbrane. hariza je losiji od svakog naseg krila, a tamo je jedan od glavnih

 

mi smo bili losi, od kondicije, kretnji, postavke, linija u timu, itd

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Naši čuli samo za onog beka iz Anderlehta i ovog GRuzina.

Jbg,ne može MIta tolika trzista i lige da isprati.

 

Kako se radi u sportskom sektoru i kakvog trenera imamo ovo su vrhunski rezultati keve mi.

Ne treba uopšte očajavati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gobeljine bravure protiv Milana, Stankelino brukanje protiv Serifa i Omonije, Srnicev debilni penal protiv Glazgova, jos veceras ovaj penal zacinjen Pavkovovim(?) autogolom. Forum godinama ukazuje na ove pomenute da ce nas skupo kostati i desilo se. To je valjda ta karma. 

 

Ljut sam na sebe kako mi uopste nije krivo sto smo ispali od realno slabije ekipe od nas. Jeben osecaj.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kakva je jebena prevara Lazni Mister, nestvarno je ovo bilo, pamtim FKCZ u Evropi protiv ovakvih timova pred 60k ljudi, da napada i puca rivala svim oruzjima, ovo je bio EPSKI raspad u 2/2 i to odmah, a imali su pauzu da se priberu. 

 

Nazalost i Ivanic i Katai su sa razlogom kod nas, a ne negde vani, nevidjeno mnogo greski od njih dvoje, zakljucno sa greskom Ivanica kad je sebi dao prejak for i napravio faul iz kojeg je pao autogol. 

 

Kanga koji je srce tima biva zamenjan, a muva bez glave Srnic gulja 90 min. Lazni Mister jos jednom pokazao koliki je dunster nevidjen na klupi Zvezde. Ovakve utakmice sve pokazu. 

Nema vajde sa njim na klupi. 

 

LS je previse za ovako vodjen tim, to bi bilo bolno zaista za gledanje u LS. 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Ocajan sam. Zasto ovo bas meni da se desi - pita se Milan Pavkov pognute glave i suznih ociju. 

 

Imao sam dogovor sa Al Usrahom, ali sam ga odustao od transfera. Zelim da se oduzim mojoj Zvezdi, da me ne pamte po ovoj utakmici, da probamo da osvojimo prvenstvo i udjemo u ligu Sampiona. Zelim da ostanem u Zvezdi do kraja karijere! - zakljucio je Zvezdin junak protiv Liverpula.

 

  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

Izgleda da neće ni biti registrovan za LŠ😄  Užasan rad uprave kluba i amaterski rad stručnog štaba su najzaslužniji za to što neće biti Zvezde u LŠ ove sezone ali eto mogu da se pohvale da su već ušli u sledeću LŠ😁

Iz ovog razloga ću noćas zaspati sa smeškom. Ne zato što je ispao klub za koji navijam, već što se Terza and co. nisu izvukli i zamaskirali sva govna koja rade. Ako sam zbog nečega srećan, to je zbog njih.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Abizolirni said:

pokusavam pohvatati sve ove kontradiktorne komentare ali ne ide...

Da je klub normalan ( misli se na ispadanje iz LS ) ?

Polovina komentara je ovog tipa a polovina kako nemamo kvalit za LS vec za LE.

Pa jebote, daj se dogovorite. Da li imamo kvalitet pa da tjeramo sve redom ili nemmo i LE nam i jeste mjerilo.

Stankovic sigurno nema taj kvalitet ali makar da se zna za koje smo takmicenje.

Pa nemamo kvalitet za LŠ, ali je sramota da ispadas ovako. Valjda bi ok bilo i od Pjunika da smo ispali jer kazemo da nemamo kvaltite za LŠ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Pero_Cameron said:

Gobeljine bravure protiv Milana, Stankelino brukanje protiv Serifa i Omonije, Srnicev debilni penal protiv Glazgova, jos veceras ovaj penal zacinjen Pavkovovim(?) autogolom. Forum godinama ukazuje na ove pomenute da ce nas skupo kostati i desilo se. To je valjda ta karma. 

 

Ljut sam na sebe kako mi uopste nije krivo sto smo ispali od realno slabije ekipe od nas. Jeben osecaj.

Jos bih dodao ovo brljanje sa odgadjanjem utakmica. Pa da smo usli u produzetke bilo bi kao protiv Ludogoreca. Sramota, sramota, sramota. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...