Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

U oba meca smo sa svakom novom izmenom izgledali sve losije. Tako je kad se zajebavas neces da imas rezervnog levog beka pa stavljas na to mesto Srnica, neces dva dobra napadaca, pa moras da ubacis amatera Pavkova. Odlazemo meceve u prvenstvu umesto da ih igramo sa ovim rezervnim igracima Mitrovicem, Mustafom, Stankovicem kako bi ih uveli u ritam i spremili da nam mogu pomoci sa klupe u ovakvim mecevima. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Izmenom u 52 minutom je izgubio utakmicu, nismo posle toga mogli da zadržimo loptu i odigramo barem jednu normalnu loptu na desnu stranu Bukariju. Pisalo se ovde dugo da nema deanog beka na tržistu a ovog Sundgrena Makabi pronašao bez muke.  Imamo u ekipi igrača koji nisu ni za srpsku ligu i to dođe na naplatu kad tad. Nespremnost igrača kako fizička tako i psihološka je vidljiva i tu je najveći problem.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

ne vidim kako je u avgustu kriva slaba liga sto ne mozemo da trcimo vise od 45min

pa valjda tu imaju neke pripreme, i neki kondicioni trener

ovo je stvarno sramota na sta smo licili u 2p

ne secam se kad sam tako nesto video na ovom nivou

Slazem se.Ima svega tu.Uglavnom nestrucnost naseg strucnog staba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dejane Stankovicu... veliki si igrac bio, ali kao trener si teski amater. 

 

Srnic samo sto nije na gol stao i/ili igrao napadaca. Zasto?! Jbt zasto Srnic 90min i zasto na levom beku?! ZASTO?! Napravi covek penal upravo na poziciji levog beka i ti ga nagradis sa 90min i jos ga stavis da izigrava cunj koji protivnicko desno krilo obilazi sa najavom na koju stranu ce. 

 

Izveo je Bukarija koji je delovao najsveziji. Sta je sa kondicijom igraca? Gotovo niko nema snage da odigra 90min intenzivnog fudbala. ZASTO?!

 

Pavkov - hvala ti za golove protiv Liverpula i druge ali sta je on to doneo u odnosu na Pesica? Jeste Pesic iscedjen bio, bolje da je Ben usao da se juri sa njima i sta se jebeno desava sa Ohijem?! I na kraju zabi ga nama. Mozda i poslednji gol u Zvezdinom dresu. O ironije. 

 

Dejane Stankovicu... ne bih da psujem i da etiketiram, ali zasluzio si. 

 

 

Gospodin iznad, iako romantizovan lik, ima vise smisla za trenerski posao nego Dejan. Oba druga poluvremena, Dejane, povukao si katastrofalne poteze i izgubio ih. Ispadanje je samo na tvoju dusu, ne na Pavkovu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ALi ovo otkazivanje i odlaganje utamica u našem jadnom prvenstvu kao da se ne istroše ili umore,

a naši posle 55 min. ne mogu da dišu i hodaju po terenu.

Koji kurac odlažete utakmice kad i ovako nemate snage za više od 60 min. kad se igra Evropska ozbiljna tekma.

 

Mister opet i tu porobio.

 

P.S: nisam znao da mi nemamo ni levog beka.Večeras sam saznao.

 

ALi i dalje može da se ovde priča šta god,ali karma je jebeno čudo.Iz milion razloga.

Što zbog Srnalda,što zbog šikaniranja Ohija....jednostavno ne mogu da se otmem tom utisku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, vepar said:

ali komentatori sa arene, dva poludebila koji su ili placeni da pricaju gluposti ili su potpuni debili

I jedno i drugo, od izmene Kanga-Kangva gledao sam utakmicu bez tona. Sto se tiče levog beka gde nestade onaj momak iz Gruzije ili Jermenije

 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bode said:

Da imamo novinare kao sto nije slucaj pa da pitaju genija koja je poenta odlaganja meca, posle cega izdrze fizicki jedno poluvreme?

Pa upravo si odgovorio sebi. Odlažemo mečeve jer smo u očajnoj kondiciji, a ne možemo je nabudžiti za nedelju dana ili dve, jer i ne pokušavamo. Zato idemo linijom manjeg otpora....hajde da se ne umaramo, da bisimo izdržali...do 60. minuta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pavijan2 said:

Šta Salcburg da kaže za 2018.?

Sve se to izravna na nekom nivou.

 

Salzburg tada nije imao srece. Ovo veceras nema veze sa srecom, nego sa debilnim potezima nasih igraca. Srnic je ubio ekipu u pojam u finisu poluvremena, a Pavkov nas je dokusurio na kraju. I nije nesrecno, i nije slucajno da bas njih dvojica naprave ove poteze. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nevjerovatno. Kad nece poklon penal, ajde da ih castimo golom. 
Da je ostalo 2:0 dali bi im jos 2.

Ovako, digli smo ih iz mrtvih i vratili samopouzdanje.  Ljudi su nas bukvalno pretrcali u drugom. 
Eeej, okrece nas  Makabi Haifa lagano u oba meca. O cemu dalje da pricamo…

Nemamo mi ni pluca, a ni pameti za LS.  
 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pavijan2 said:

Šta Salcburg da kaže za 2018.?

Sve se to izravna na nekom nivou.

 

 

desava se sa pobedi tim slabiji na papiru ali ako tri godine gubis od takvih timova onda je jasno da je problem u treneru

 

a salcburg je dobar primer da sreca prati hrabre, makabi je u ovom dvomecu bio hrabriji i igrao svoju igru, nama ostaje da slusamo demagogiju i cekamo sl sezonu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto Gobelju nije ubacio, da dozivljaj bude potpun. Kaze mister sve je islo po planu, jebo ti taj plan. Cim sam video Srnica u startnoj, znao sam da moramo da izgubimo pa makar Srnic odigrao kao Gatuzo iz najboljih dana, jednostavno moralo je tako biti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim šta bi moglo da se uradi da je došlo do produžetaka, eventualno mučno preživljavanje do penala. 

 

Isti osećaj sam imao gledajući Partizan protiv Kiprana, razmišljao sam kako nema ni poente da daju gol za produžetke. Šta oni to rade celog leta, evo ne znam, nama ostaje samo da konstatujemo kako su igrači iz lošijih klubova i liga fizički spremniji.

 

Tu gde vlada sistem kombinacija, očigledno se odražava i na opštu nestručnost u sporstkim sektorima. Odlažu se ionako smehotresne utakmice u našoj ligi zarad kao neke pripreme.

 

Sramota je ono što svi mi gledamo u Evropi kad prodje 60-70 minuta.

 

 

 

Edited by fillam
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vepar said:

 

desava se sa pobedi tim slabiji na papiru ali ako tri godine gubis od takvih timova onda je jasno da je problem u treneru

 

a salcburg je dobar primer da sreca prati hrabre, makabi je u ovom dvomecu bio hrabriji i igrao svoju igru, nama ostaje da slusamo demagogiju i cekamo sl sezonu

Makabi je imao boljeg trenera i bolju kondicionu spremu.

Kakva crna hrabrost ,nisu postojali do debilnog penala SRnića.

Pojeli smo ih,stajali odlično i kontrolisali utakmicu,dok  rekoh,Misterov miljenik nije ubio momemtum i celu utakmicu.

 

Link to comment
Share on other sites

jeste Miloje imao srece ali je i pored toga druga stratosfera kao takticar u odnosu na ovog Kneleta iz kontejnera

pobogu, pa on je pravio daleko vece rezultate sa Srnicem, Miliicem i Gobeljicem u starting 11 jer jednostavno nije imao bolje

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Valensija said:

Nevjerovatno. Kad nece poklon penal, ajde da ih castimo golom. 
Da je ostalo 2:0 dali bi im jos 2.

Ovako, digli smo ih iz mrtvih i vratili samopouzdanje.  Ljudi su nas bukvalno pretrcali u drugom. 
Eeej, okrece nas  Makabi Haifa lagano u oba meca. O cemu dalje da pricamo…

Nemamo mi ni pluca, a ni pameti za LS.  
 

 

AMIN

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sudija je govno, ni ne konsultuje var kod njihove ruke, njima ne pusta cistu sansu vec sudi prekid iz koga primamo gol. iz nepoznatih razloga pusta prvo da se igra i posle penala, takodje sad pusta da se igra 7 min nadoknade. jel to onaj sto je unistio celzi protiv totenhema?

 

i dokle vise borjan sa tim u 99% slucajeva losim pokusajima otvaranja kontre? snosi veliku krivicu za gol. mada koliko je skinuo nema mu se sta zameriti. 

 

zajebana su ekipa, sto ce se videti i u ls. mozda se cini da smo se povukli u oba druga poluvremena ali to je zato sto su oni preuzeli igru i loptu, izasli visoko i vrsili presing na nas. 

da smo i mi pomerili linije bilo bi nekih 5:5 lagano.

 

zao mi je ekipe, ali i veoma drago sto lopovi nece jos pokrasti klub.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe ljudi da pitate za Bekove,zadnje vezne,špiceve....odgovor je samo jedan...SRNIĆ.

Zadnji vezni-Srnić

Osigurač-Srnić

Vojnik-Srnić

Desni bek-Srnić

Levi bek-Srnić

Penal-Srnić.......................nije lud Mister jbg.

 

Polivalentan igrač

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...