Jump to content

FK Partizan 2022/23


Barkley#34

Recommended Posts

Ovo ako nije opomena da mora da se dovede cela odbrana onda ne znam. Situacija kod kornera je smejuruja. Umesto da Sanicanin zagradi on ispucava loptu u svog igraca. Greske koje mi pravimo danas se prave samo u beton ligi. Ovo je za ostavku Petrica, neopozivu, pa makar i dali 7 gola za ovih pola sata.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ovo ako nije prodata utakmica ja ne znam sta je...prosto je neverovatno da nasa odbrana reaguje ovako kod golova...pa ovako ni drugoligas ne bi igrao

njima na cast za ovu prodatu utakmicu...nek uzivaju u parama

mene samo zanima da li ce neko po zavrsetku utakmice podneti ostavku...vucela,vazura,petric....svi treba da se teraju iz partizana

Link to comment
Share on other sites

Nisam ispratio prvo poluvreme, samo sam video golove, ali reakcije odbrane i generalno takozvani rest defence aspekt u drugom poluvremenu je najporazniji koji sam video ikada verovatno. Dovoljno je da tim koji nam trci u ledja ili samo trci ne promasi pas i vuce napred i vec je u opasnoj zoni. Reakcije odbrane i decision making su takodje najlosije koje pamtim da sam gledao u jednoj utakmici Partizana. Ovo je totalni kolaps, koncentracijski, psiholoski, energetski. Protivniku je dovoljno da trci i da iz jedne od 5 takvih prilika umulja koliko moze.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...