Jump to content

FK Partizan 2022/23


Barkley#34

Recommended Posts

Kljucan je prvi deo recenice.

Nije smeo da objavi na vreme, da se slika kako dolikuje, vec posle par nedelja.

Sasvim je jasno da tu nema nikakvih para za klub, vec je napravljen neki dil da se opere lova i vrati  ovom sto mu se zahvaljuje.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Izgubili od Horsensa 1:0 i od CSKA 2:1.
Prvu nisam ispratio. Horsens je skromna ekipa, mada igraju u jednoj prilicno ujednacenoj ligi gde se samo zna ko je prvi i poslednji. Cska bolja ekipa, ali i oni vec par godina nisu kao nekada. Tu su negde u top5. Vidim da su u obe igrali razliciti igraci kombinovanog sastava. Bili smo poprilicno inferiorni od Cska. Falili su Markovic i Gomes, ali mislim da ne bi imali nikakav uticaj na rezultat. Sredina terena je ta koja je podbacila. Iako nije delovalo, trener izjavio da je ekipa potpuno fizicki spremna. Prvu gostujemo u Krusevcu. Napredak je dobro prosao pripreme, bez poraza. Ozbiljnost na najvisem nivou i ne bi trebalo da bude problema.
Navodno, u planu je da se dovede zadnji vezni. Ne znam da li to znaci da ce neko otici ili da nije po meri trenera, ali mi prvo pada na pamet Ljuba Fejsa. Takodje, pominje se i Nastasic, ali tek za leto.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Tja, zadnji vezni koji se dovodi je verovatno Jojić.

 

Ispratio sam poslednjih 15 minuta prvog meča. Slabo se šta moglo videti jer je kamera bila maltene u nivou igrališta. Ispadali smo lako, propustili su lepu šansu a u napadu smo bili jalovi. Video sam posle i gol i šanse, i po tome su bili bolji. Kod gola smo tražili ofsajd, ne znam da li je bio, lik je opušteno izašao ispred Stevanovića.

 

Link to comment
Share on other sites

Jojic nije zadnji vezni. I rekose da mu je, zbog svega sto je dao Partizanu, dozvoljeno da odrzava formu.
Mi tu imamo Traorea, Belica i Fejsu. Mnogo je to igraca za tim koji uglavnom igra sa jednim takvim igracem. Propustili smo Radoju, mada uzeo je on fine parice u MLS. Jedino logicno resenje mi je Cimirot. Ugovor mu istice na leto, mogao bi se dovesti uz minimalno obestecenje.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Sreca pa imamo 13 zadnjih veznih, inace bi Raca verovatno na mala vrata kroz Teleoptik i Belek uleteo u 23.

 

Sto se tice ovog iz Kolumbije, jebem li ga, nema ni nekih stats-a da se nadje za dz da se vidi otprilike kako je to izgledalo na terenu. Rekao bih da je klasican low risk dolazak pa ako se ispostavi kao dobar, ovih 800.000 za otkup je tolerantno. U prilog tome ide i cinjenica da je dosao na najpopunjenije mesto u timu.

 

Poprilicno je zalosno koliko fali neke bukvalno sestomesecne vizije, mi cemo 99.9% igrati dakle kvalifikacije za LS posle pet godina, jeste da cemo ici onom tezom stazom ali sve i da ispadnemo u tom prvom kolu (trece kolo) imamo siguran plej of za LE, a ukoliko prodjemo samo prvo kolo imamo grupe LE obezbedjene, samim tim i 10ak miliona eura pride. 

Sa jedne strane ocekuje nas mali broj utakmica do kraja sezone, sa druge strane potpuni je idiotizam da niko nije dosao. Znajuci kakva je situacija u upravi i kako razmisljaju, sve ce to biti klaj klaj pa sta bude bude.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, kendrick said:

Poprilicno je zalosno koliko fali neke bukvalno sestomesecne vizije, mi cemo 99.9% igrati dakle kvalifikacije za LS posle pet godina, jeste da cemo ici onom tezom stazom ali sve i da ispadnemo u tom prvom kolu (trece kolo) imamo siguran plej of za LE, a ukoliko prodjemo samo prvo kolo imamo grupe LE obezbedjene, samim tim i 10ak miliona eura pride. 

Ako bude drugi Partizan ide  u treće kolo kvalifikacija za LŠ, što u slučaju poraza daje direktno mesto u LE, što bi se reklo vice prvak ima zagarantvanu LE.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uslovi ne smeju biti izgovor. Teren je relativno dobar u odnosu na neke druge, problem je temperatura. Ali nasa igra je katastrofalna. Ovo je trebalo igrati sa 4-5 boraca na sredini terena. Ovo sto Andrade igra bi mogao i ja. Jovic previse solira. Gomes mi deluje da nije imao 2 kontakta sa loptom. Imam osecaj da ovde samo neka veca greska moze da donese gol nekoj ekipi.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...