Jump to content

FK Partizan 2022/23


Barkley#34

Recommended Posts

https://partizan.rs/ostavka-ivice-ilieva/

 

Ode Ivica, opet...

 

Spoiler

Овим путем обавештавам јавност да се повлачим са места спортског директора ФК ”Партизан”. Желео бих да се захвалим свим људима у Клубу на сарадњи, професионалности, подршци и борби у протеклих седам година. Период у којем сам се налазио на челу спортског сектора био је прожет многим успесима, победама, пласманима у европска такмичења, али је такође било и неуспеха, који нас нису омели на путу да верујемо да ће клуб на спортском и организационом плану јачати.

Сада је дошао тренутак да се повучем из клуба, из приватних разлога. Желим да напоменем да ћу у будућности бити уз клуб, као навијач, да ћу пружати подршку људима који воде клуб, као и играчима за које верујем да ће исказати квалитет који поседују и на крају сезоне изаћи као победници.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ako može Stolica da objasni koja je tačno ideja sa Belićem (mogao je da zadrži Petkovića kao bonus) i da li je realno da nema drugog štopera na raspolaganju nego je morao da spusti Fejsu?

 

Tim je prošle godine u ovo doba kidao a sad jedva stoje. Ovo je gore od očekivanog.

Link to comment
Share on other sites

Sveta je trebao da startuje umesto Vujacica, ali nesto se desilo.

Ja nisam bio odusevljen dovodjenjem Stolice, ali opet sam ocekivao vise od ovoga. Sto pre se resimo igraca poput Zivkovica, Lutovca i slicnih bolje ce biti. Sanicanin mi je najvece razocaranje, ocekivao sam vise kada je potpisao.

Realno, kad tad cemo proigrati i mislim da druga pozicija se nece dovoditi u pitanje, sto je i realnost u ovom trenutku. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Barkley#34 said:

Ako može Stolica da objasni koja je tačno ideja sa Belićem (mogao je da zadrži Petkovića kao bonus) i da li je realno da nema drugog štopera na raspolaganju nego je morao da spusti Fejsu?

 

Tim je prošle godine u ovo doba kidao a sad jedva stoje. Ovo je gore od očekivanog.

Belić nije mogao da se izbori za prvi tim u Čuki a sad je dočekao da povezuje igru Partizana. Stolica je jedan opasan demagog sa još opasnijim vetrom u leđa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Sam B said:

Meni je Ilija Stolica delovao uvek kao neko ko zna fudbal.

 

Zašto mu ovako tim izgleda meni je misterija.

 

Niti uigrani niti bilo kakvu volju pokazuju. Kao da ga buše.

 

Gde je mogao da ti deluje da zna fudbala, jer sem sto se u Vozdovcu zadrzao godinu dana i to pre sest godina (igrao prilicno defanzivan fudbal), vodio je Vojvodinu i Olimpiju kumulativno 20 dana, a postavljao je i neke negativne rekorde sa u21 repstacijom.

 

S takvim CV-em mozda moze  Teleoptik da vodi, tako da je realnije da mu buse konkurenciju. 

Link to comment
Share on other sites

Stolica mora da leti ovog trenutka jer je njegov diletantizam rekordnom brzinom izašao na videlo. Stanoje je doktor fudbala za njega, a ovako demolirati igru u samo par nedelja je skoro neverovatno.

 

Ovo što mi igramo kad protivnik ima loptu je možda moglo da prođe pre jedno četrdeset godina, ovo bi već devedesetih bilo prevaziđeno. U napadu ćemo povremeno uraditi nešto jer ima dovoljno talenta i kvaliteta, ali generalno ovo ima velikog potencijala da bude najgori Partizan ikad.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Arsenije Pesic said:

Stolica mora da leti ovog trenutka jer je njegov diletantizam rekordnom brzinom izašao na videlo. Stanoje je doktor fudbala za njega, a ovako demolirati igru u samo par nedelja je skoro neverovatno.

 

Ovo što mi igramo kad protivnik ima loptu je možda moglo da prođe pre jedno četrdeset godina, ovo bi već devedesetih bilo prevaziđeno. U napadu ćemo povremeno uraditi nešto jer ima dovoljno talenta i kvaliteta, ali generalno ovo ima velikog potencijala da bude najgori Partizan ikad.

Ovog trenutka znači već sutra treba da imamo novog trenera i pokušati nekakvom šok terapijom da se prodrma tim i izvuče neka 0 na Kipru. To nam je utakmica sezone jer prolaskom igramo sigurno LK.

Ako ne uspe, odigrati sa juniorima sezonu.

Ups, pa prodali smo već najbolje... ništa, uvek možemo stopama KK, Gospodar će da nas spase.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...