Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

5 hours ago, Profesor said:

Ima li kakav update Vasine povrede?

 

  Reveal hidden contents

Izvinjavam se na off-u 🤭

 


Odigrao je obe u 1/4 i sudeci po statistici je odigrao solidne utakmice i bio u obe najbolji strelac ekipe.
Sledi 1/2 protiv Fenera, odlicna serija u najavi koja krece prekosutra.


Za svaku pohvalu i Gudurina sjajna tekma juce. Voleo bih da Gudura odigra Fenerovu rolu u drugoj postavi reprezentacije i tu bude primarna opcija na lopti.

Edited by Problem sa licnim greskama
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drug Crni said:

Loše je za momka svakako. Za repku? Pa,ne baš. Poku ionako ne dolazi na pripreme;sumnjam da bi se pojavio i ovog leta..
Svakako mu želim brz i uspešan oporavak


Pesic je rekao da ce Pokus doci na pripreme ove godine.
Jovic je bio nesiguran, Pokusevski vec potvrdjen. I Oklahoma je to najavila.

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Drug Crni said:

 Za repku? Pa,ne baš. Poku ionako ne dolazi na pripreme;sumnjam da bi se pojavio i ovog leta..

 

došao je i prošlog leta na početak priprema, iako nije imao dozvolu da igra-trenira.

na kraju sezone je bila vest iz thundersa da ima doyvolu ovog leta da igra za repku a i on je rekao da ce se odazvati, tako da ne kapiram gde si iygradio to misljenje

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drug Crni said:

Ostalo mi u sećanju da je uvek otkazivao dolazak..očito da sam propustio da registrujem te detalje..my bad..

 

"uvek" = pozvan jednom, koliko znam, prošlog leta, kada je svejedno došao, iako nije mogao da đuska.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi Pokus bas fino mogao da odigra 15ak minuta. Kontam da ce se biti spreman barem da se pojavi na pripremema ako ova povreda nije teze prirode. Ima jos vise od 8 nedelja do pocetka priprema.

Imam utisak da bi od mladjih i Petrusev i Smailagic imali kakvu takvu mogucnost da doprinesu. Ostali tesko. Pesic je dosta tvrdoglav, vodice verovatno Rileta opet kao 5. visokog.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Imao je poziv i pretprošlog leta..tad je i rekao da želi individualno da radi..tako nešto. Sećam se i rasprave na topiku povodom toga.
Nisam znao da se prošle godine pojavio i napisao sam da je moj propust;nema potrebe trljati mi bilo šta na nos. :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Petrušev bi nakon ove sezone trebao da bude legitimna opcija unutra a to što može PF da pokrije je ogromna prednost. Tako bi se Kalina i Lučić (ako je uopšte zdrav?) fokusirali na SF.

 

Takođe mislim da bi Smailagić mogao da doprinese u rotaciji.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Govorio je Jokic i o osećaju igranja košarke za Srbiju.

 - Drugačije je kada se igra za Srbiju! Emocije... Adrenalin... Cela zemlja navija za tebe. To je, prepostavljam, san svakog igrača. Bar je za Srbiju tako. Malo je to više od... pritiska. Ne, nije pritisak prava reč. Prosto, emocije su tu malo iznad svega, za nivo iznad bilo čega drugog!

Link to comment
Share on other sites

On 6/2/2023 at 11:35 AM, СтелаРоса said:

Petrusev i Smajli mogu na 5 u odredjenim varijantama, tako da stvarno nece biti potrebe za Risticem, ali se zato za Kuridzu vec ne bih kladio da ga nece voditi.

 

Strawberry se bar trudi i daje uvek 100% na terenu, što se ne može reći za neke reprezentativce koji su na svojoj poziciji bolji od njega...

 

Spoiler

Da, Micić. 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Problem sa licnim greskama said:

Govorio je Jokic i o osećaju igranja košarke za Srbiju.

 - Drugačije je kada se igra za Srbiju! Emocije... Adrenalin... Cela zemlja navija za tebe. To je, prepostavljam, san svakog igrača. Bar je za Srbiju tako. Malo je to više od... pritiska. Ne, nije pritisak prava reč. Prosto, emocije su tu malo iznad svega, za nivo iznad bilo čega drugog!

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Данашњи слављеник Пеђа Стојаковић, најбољи европски шутер свих времена, а засигурно и у 10 светских. Прве асоцицијаце су свакако Америка, Аргентина и Шпанија, па је тако испод радара остало 1/4 финале европског првенства 2001 кад је против Летоније шутирао 7-7 тројке и чини ми се све у првом полувремену.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Marko said:

Ne znam baš da li bi Stojaković bio najbolji šuter uopšte, ili najbolji trojkaš iz Evrope? Meni više ima smisla ovo drugo 

 

dobar je bio peja i sa midrangea ali je u to vreme bio bliži po stilu ovom savremenom basketu.

ne znam procente i ne mogu sada da gledam i poredim, svakako ima mesto među najboljih 20ak šutera svih vremena u nba.

 

u evropi, pored dražena, dirka i praje, kojeg nisam gledao u prajmu, verovatno nema još puno takvog ranga. neko od litvanaca verovatno ima mesta

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...