Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Što se mene tiče ne mogu njih dvojica da natovare jedan drugog jer niti će samo Janis čuvati Jokića niti će biti obrnuto. Nisam ni prizivala ekstazu na topiku, već sam rekla da je vrlo realno da ovde dođe do ekstaze kad bi Jokić nadigrao Janisa u odbrani, s obzirom na animozitet koji vlada prema njemu na ovom forumu. Ali dobro, nisi pažljivo čitao tako da ti je oprošteno. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NikadProtivKaline said:

pa ono, apsolutno nicim izazvani ste krenuli sa tim kako ce djana da tovari jokica ili koga vec, sa sve prizivanjem ekstaze na topiku reprezentacije srbije

ako to nije deciji fanbojizam ne znam sta je

Onda udjes u pristojnu i civilizovanu diskusiju za sta forum i postoji a ne post ko klinja sa one-linerom u fazonu "drugari,vidite me kakva sam faca".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

Cek samo da Vanja namjesti ruku

 

Deluje mi da nemaš poverenja u ovu našu bekovsku liniju? Nemam ni ja baš, iako cenim Vanjin effort, kao i Jaramaza, Avramovića... Ali Jokić je cheat code a zamisli kakav bi cheat code bio da je tandem sa Bogdanom i da su obojica u top formi. Kari će sigurno napraviti nešto od ove ekipe no kad se dođe do četvrtfinala i ostalih utakmica sa velikim ulogom, velika je prednost kad na terenu imaš kvalitetnog beka sa iskustvom igranja takvih utakmica, kao što je veliki hendikep kad ga nemaš. No videćemo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

Nekad volim kod tebe sto si kontras 😄

 

a nisam kontras per se, vec pokusavam da sagledam sve aspekte nekog desavanja. eto ispade da pisem paralelno o nedovicu na dve teme ali ako nema nadrealnih ocekivanja u vezi nemanje (a mislim da kari nema), moze on da istovari potrebno u teoriji a praksa pocinje uskoro.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Protiv Grka treba povećati usage Jokiću. Valjda nema potrebe da se priča koliko je to bitna utakmica i da nema razloga da bilo šta skrivamo. Znači više akcija iz short rolla, više protrčavanja bekova bez lopte (ovde se uzdam u Jaramaza i Nedovića), možda i neki posedi gde će igrati face-up ako ostvarimo dobar spacing.

 

Ja sam odgledao neke utakmice Grka i nisu spuštali Janisa na 5 iako im je bio povređen Papajanis u njima (ne znam da li je sada zdrav?). Kostas Antetokumbo je uzimao masu minuta na petici i to moramo da koristimo maksimalno, back-up minute je pokrivao Agravanis što može da napravi određene probleme u napadu ako mu krene šut. 

Janisu ne treba dopuštati da se namesti za šut, ako spusti dribling u mestu i ima prostora on to pogađa u solidnom procentu. Napadati mu dribling, pokušati sa udvajanjima van trojke u postavljenom napadu, pametno se postavljati za faulove u napadu i stvarno mislim da ne bi trebao da nam stvara probleme. Zaista više problema očekujem od ostatka ovih iskusnih EL igrača, dobra je to ekipa i van Janisa. Dobro je da Papapetru ne igra.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@Manu, nema nista od faulova u napadu protiv giannisa. poboljsao je on sut ali ja bih se kockao tu, jer, mnogo je to bolje nego se kockati sa njegovim ulazom, jos ce nekog da polomi iz nehata.

 

ako treba sutem da nas dobije ( ili time sto nemamo dobar recovery sa njega na spotup trojkase), onda neka bude tako. ja bih to birao kao opciju bilo kog dana u godini.

 

edit typo

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...