Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

22 hours ago, Milos 3.14 said:

Citiram pošto ne znam da kvotujem dva posta istovremeno 😁

"Neka pripaljuje, samo da posle ne budu Vasa and co krivi kad ispadnemo"

 

Ko je kriv ako nisu Vasa i Co kad se ispadne ? Ne može da bude kriv neko sa ulogom Klarksona, a da neko sa ulogom Mičela bude u fazon Klarkson/Nedović je prodao loptu zato smo ispali.

 

Kasnim sa odgovorima kao pojedinci na Jokina proigravanja 🙂 Ali jbg kad je tema plodonosna ovih dana.

 

Ne vidim da će Neda imati rolu ranga Klarksona u Juti, naprotiv, čini mi se da mu Kari daje na mnogo većem značaju. Moje poređenje se odnosilo isključivo na to da se najboljem plejmejkeru Evrope ne daje benefit of the doubt nego smo u fazonu: oh, Vasa nije još ništa odigrao za repku, mislim stvarno - kao da Nedović jeste pa sad treba da mu se daje taj slobodan prostor za interpretaciju. Da ne bude posle da se traže odgovorni u drugima kako bi se pravdao Nedović. Eto, nadam se da sam razjasnila.

 

P.S. Ni ja nikad nisam znala da kvotujem dva posta odjednom, ali ima valjda ta opcija multiquote.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Milos 3.14 said:

Dobrić je tri puta zapeo u bloku i tri puta nam je Obst uvalio trice, Marinković tu dosta bolji. Sa druge strane Kobra ima muda da šutne 

To je ono sto sam juce napisao - to je Vanjina prednost to jurenje bekova. I jedino to. E sad, Kari zna sta mu treba, ako mu treba to pre nego run&gun uz jaci skok i banane - onda neka vodi Vanju.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...