Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

11 minutes ago, bosMan_jr said:

Nasi momci se opijaju pojacanim tempom, sinoc opet gas, ali nekako su se vremena promenila, pa kad je Darko Milicic visio sa sipke na Blejvocu u sred priprema to je bio skandal, a danas je nekako mekse sve, pa smo u fazonu a nekaaa ih, imaju i oni dusu (+ su u fensi lokalima nije vise seljacka varijanta).

 

Ja nemam nista specijalno protiv dok isporucuju na terenu, samo primecujem neke razlike u vremenu.

 

Edited by Snjofko
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, bosMan_jr said:

Nasi momci se opijaju pojacanim tempom, sinoc opet gas, ali nekako su se vremena promenila, pa kad je Darko Milicic visio sa sipke na Blejvocu u sred priprema to je bio skandal, a danas je nekako mekse sve, pa smo u fazonu a nekaaa ih, imaju i oni dusu (+ su u fensi lokalima nije vise seljacka varijanta).

 

Ja nemam nista specijalno protiv dok isporucuju na terenu, samo primecujem neke razlike u vremenu.

Eh nekad se išlo na Panterse 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, bosMan_jr said:

Snjofko skini mi se sa Karija :))

 

2005 si verovatno bio na rekreativnoj na Goliji i ne znas o cemu pricam

Nisam na Goliji, negde drugde smo bili.

 

Elem, kakve veze ima 2005., meni smeta sto pises gluposti za 2022.godinu.

 

Inace, u poslednjem Pesicevom mandatu, posle osvajanja zlata, Stojakovic se zahvalio svim nocnim klubovima u Beogradu. To se i dan danas tumaci kao pocetak propasti i bahatost, a u stvari je bio sarkastican odgovor svima koji su radili isto sto i ti sada - izmisljali neke splavove i opijanja pojacanim tempom.

 

2022.godina je, ne vade ljudi telefone iz ruku i slikaju se i kad idu do wc-a, ako su izasli i pojacano se opijali, postoji bar 26171 slika i 9227 video snimaka.

 

Idi nadji ih pa se vrati i postavi ih.

Edited by Snjofko
Link to comment
Share on other sites

Just now, Snjofko said:

Nisam na Goliji, negde drugde smo bili.

 

Elem, kakve veze ima 2005., meni smeta sto pises gluposti za 2022.godinu.

 

Inace, u poslednjem Pesicevom mandatu, posle osvajanja zlata, Stojakovic se zahvalio svim nocnim klubovima u Beogradu. To se i dan danas tumaci kao pocetak propasti i bahatost, a u stvari je bio sarkastican odgovor svima koji su radili isto sto i ti sada - izmisljali neke splavove i opijanja pojacanim tempom.

 

2022.godina je, ne vade ljudi telefone iz ruku i slikaju se i kad idu do wc-a, ako su izasli i pojacano se opijali, postoji bar 26171 slika 9227 video snimka.

 

Idi nadji ih pa se vrati i postavi ih.

Bukvalno postoje desetine snimaka od svakog izlaska ukljucujuci i sinoc. 
Nije na meni da ih postavljam, necu da pravim problem ljudima, cim se pojavi snimak odmah je skandal, ovako se zadrzavamo na nivou diskusije i u krugu foruma.

Bogdanov rodjendan se slavio i bilo je jako veselo, sto opet kazem, moze da bude i dobro po atmosferu, ali nije bas standardan nacin pripreme 2 dana pred bitnu utakmicu.

 

Jokic ispostovao slavljenika najvise prema onome sto sam ja video

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Snjofko said:

Vidim. Rodjendan BOGDANA BOGDANOVICA. Skandalozno!!! Sto nisi nijednom napisao o cemu se radi? Ispada kao da izlaze iz obesti, a ne na rodjendan saborca i jedne od najvecih nasih legendi ikada.

 

Skandal!!!

 

VlZQH9Q2n4-oLi51bhBPFhy-xkoA1qL5BYaXxjJm

Bukvalno sam napisao Bogdanov rodjendan, ali tvoje sposobnosti citanja su iste kao i rezonovanja ocigledno.

 

Da li to znaci ako u sredu uvece bude rodjendan Sasi Djordjevicu treba i tu da idu jer je Sasa jos veca legenda?

Link to comment
Share on other sites

On 8/21/2022 at 9:27 PM, Beonegro said:

Ako je Grčka kompletna, to će za Jokića da bude ozbiljan test, FIBA teren i pravila, jedno ogromno tijelo protiv njega (Papajanis) i najbolji odbrambeni igrač na svijetu sa strane pomoći da ga lovi iz drugog plana, ako ostatak naše ekipe ne raširi malo grčku odbranu biće zajebano

 

Bez Papajanisa, jako dobra vest za nas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bosMan_jr said:

Bukvalno postoje desetine snimaka od svakog izlaska ukljucujuci i sinoc. 
Nije na meni da ih postavljam, necu da pravim problem ljudima, cim se pojavi snimak odmah je skandal, ovako se zadrzavamo na nivou diskusije i u krugu foruma.

Bogdanov rodjendan se slavio i bilo je jako veselo, sto opet kazem, moze da bude i dobro po atmosferu, ali nije bas standardan nacin pripreme 2 dana pred bitnu utakmicu.

 

Jokic ispostovao slavljenika najvise prema onome sto sam ja video

 

Trenutno sam rastrzana između toga da mi je super što su proslavili Bogdanov rođendan i toga da mi nije baš ok da tako provode noć dva dana pred jako važnu utakmicu. Like the Schrodinger's cat :)) 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Snjofko said:

 Ispada kao da izlaze iz obesti, a ne na rodjendan saborca

 

svi znamo da organizam ostaje vitalniji nakon useravanja s'razlogom a da te telo kažnjava kada drinkaš bez povoda.

nebitno, kao što kari kaže a to je vrlo u skladu sa današnjom logikom, niko ne treba da bude policajac, već reprezentativac sam sebi treba da odredi koliko je okej i nespavanja i alkohola i teleće glave u škembetu i kobaja.

 

denis rodman je mogao da izađe u 6 ujutru iz klabinga i pokida uveče na tekmi ili u rano popodne na treningu.

neko može srčani udar da dobije u istoj situaciji a svi između treba da znaju gde je mera i biće okej

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

svi znamo da organizam ostaje vitalniji nakon useravanja s'razlogom a da te telo kažnjava kada drinkaš bez povoda.

nebitno, kao što kari kaže a to je vrlo u skladu sa današnjom logikom, niko ne treba da bude policajac, već reprezentativac sam sebi treba da odredi koliko je okej i nespavanja i alkohola i teleće glave u škembetu i kobaja.

 

denis rodman je mogao da izađe u 6 ujutru iz klabinga i pokida uveče na tekmi ili u rano popodne na treningu.

neko može srčani udar da dobije u istoj situaciji a svi između treba da znaju gde je mera i biće okej

S tim da je razlika u pobjedjivanju. Kada pobjedjujes niko i ne pita ali zato kada gubis onda naravno da ce biti problem. Nema sumnje da cemo se vratiti na ovo ako se izgubi od Grcke.

 

Niko nije ni A govorio za Ronaldinja, Ronalda, Adrijana kada su zarili i palili na terenu ali cim su krenule losije partije eto problema.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

 Vjerujem da su svi profesionalci i sto kaze uini da znaju mjeru.

 

jedino bih bio zabrinut za aleksu da nije povređen;

on ima taj neki vesela kuca mindset, kapiram da treba da mu bukvalno oduzmeš klopu i piće ako mu se svidi. 

da trener ne kaže da je kraj treninga, verujem da bi mogao da se onesvesti trčeći u krug.

 

srećom i da izgleda kao poslušan momak, pa ako mu recimo lučić podvikne ili ga deda veselo pozove da dođe, on zaboravi šta je radio prethodno i ode da spava.

  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

@uini Podsetio si me na priču mog mentora na faksu, od cca 3 godine, kada ga je nekoliko kolega pitalo zašto nas ne "smara" malo više da se dodatno angažujemo i sl. Odgovorio je da ne treba on da nas tera jer ga nećemo imati  kroz ceo život da nas gura napred te da moramo naučiti da sami sebe motivišemo i guramo. Tada nisam razumela i smatrala sam da mentor treba baš da smara i usmerava, ali što sam starija nekako se više slažem sa tim. Tako i Kari nema tu šta da traži već bi reprezentativci trebalo da znaju kako se ponašati (to je govorio još Žoc na onoj KZS, da ne treba on da glumi policajca).

 

Btw, pošto znamo da su bili na Bogdanovom rođendanu, a znam da on recimo nije ušao u Mek otkako se profesionalno bavi košarkom jer smatra da je to loš primer klincima; vrlo je verovatno da ih je on sam isterao iz kluba pre fajronta 🙃

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

@uini Podsetio si me na priču mog mentora na faksu, od cca 3 godine, kada ga je nekoliko kolega pitalo zašto nas ne "smara" malo više da se dodatno angažujemo i sl. Odgovorio je da ne treba on da nas tera jer ga nećemo imati  kroz ceo život da nas gura napred te da moramo naučiti da sami sebe motivišemo i guramo. Tada nisam razumela i smatrala sam da mentor treba baš da smara i usmerava, ali što sam starija nekako se više slažem sa tim. Tako i Kari nema tu šta da traži već bi reprezentativci trebalo da znaju kako se ponašati (to je govorio još Žoc na onoj KZS, da ne treba on da glumi policajca).

 

Btw, pošto znamo da su bili na Bogdanovom rođendanu, a znam da on recimo nije ušao u Mek otkako se profesionalno bavi košarkom jer smatra da je to loš primer klincima; vrlo je verovatno da ih je on sam isterao iz kluba pre fajronta 🙃

Amerika pokvari ljude i ti svi silni milioni😀

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

ima smisla to sa smaranjem dok si klinja ali ovde su svi formirani basketaši osim eventualno koprivice i petruševa, tako da, ako ne znaju do sada, neće nikada ni naučiti.

 

A svejedno, jedno je voditi računa o igračima a biti policajac je drugo. Plus su oni većinom u tom sistemu od ranih tinejdžerskih godina.

1 minute ago, Miki28 said:

Amerika pokvari ljude i ti svi silni milioni😀

 

Prokleta je Amerika 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...