Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

3 minutes ago, Liska Manjina said:

Daj ne zezaj, da ne bi Krloa dobišmo po pičci.

 

Pogledajte performans mučenog Koleta Perovića 😄 gura Krloa kako bi dobio prostor da overi Sofa (kako se namestio pomislio sam da će ga poslati na večna lovišta) i onda dva puta maši i pogađa vazduh. Taj dečko nije koristan ni za berbu voća, imam osećaj da bi se okačio o šljivu i polomio sve grane.

Meni se cini da je Burusis ovde razdvajao i da je dobio stolicu kada se sve vec smirivalo. Sofo mrcina lema coveka na zemlji, to sam uvek mrzeo.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cavani said:

Meni se cini da je Burusis ovde razdvajao i da je dobio stolicu kada se sve vec smirivalo. Sofo mrcina lema coveka na zemlji, to sam uvek mrzeo.

Ma jeste, šalimo se malo 😄 nećemo baš sad analizirati svaki detalj fajta

 

Sofo brat od svoje težine ne može ni udariti protivnika, imaš snimak iz Izreala gde udara protivnika iz lakta pošto je toliki da nema prostora da zamahne iz ramena 😄 on je opasan samo ako legne na tebe 😛

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:
Misliš na Kalinu?

 

Da...jer ako se ne varam samo je Bogdan bio iz prve petorke...7 igrača ti otkaže i ti ne povedeš Kalinu iz nekošarkaških razloga u juriš na poslednju šansu da karijeru selektora i generaciju koju vodiš krunišeš zlatom na jedinom takmičenju gde je to i bilo realno osvojiti za razliku od max dometa na prethodna dva.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro, ovo je već level 2 kritika prema "ćelavoj sujeti" - kombinovanje stvari sa dva takmičenja da bi se istaklo koliko ne ume.

 

Kalina je bio povređen pe EP 2018, a Sale je napravio glupost što ga nije poveo na SP 2019.

 

Čekamo level 3.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Marvin said:

 

2. Dilema spolja bi mozda jos bila i Gudura vs Nedovic. Gudura je overall nesto bolji igrac, ali Nedovic bi mogao da bude taj microwave specijalac.

 

Na terenu, barem kad je reprezentacija u pitanju, nikad dokazana tvrdnja ali je na ovom forumu (kao i na onom starom) to prihvaćeno kao nekakva mantra.

Edited by drgnk
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drgnk said:

Na terenu, barem kad je reprezentacija u pitanju, nikad dokazana tvrdnja ali je na ovom forumu (kao i na onom starom) to prihvaćeno kao nekakva mantra.

 

  

19 hours ago, MrTripleDouble said:

Ovo verovatno nije tacno. Iako se po povratku iz NBA ocekivalo da je napredovao i bude medju liderima barem u Feneru, jednostavno to nije pokazao. Poenterski je bio solidan, ali ostali segmenti u igri su mu blamantni.

 

Samo moj licni utisak. Ali kao sto rekoh, ima i argumenata u prilog Nedovicu.

 

 

15 hours ago, Kosta said:

1. Jovara je vjechno povredjen, zato ga i ne zelim u Zvezdi nekst sizon...ali ti umjesto njega zelis Jaramaza...igraca koji je gotovo jednako svilen?

2. Vidi pod jedan. Nedovic presklon povredama.

3. Poku je must, sa njim nam se shiri igra i mogucnosti switchovanja, vise slashinga zbog fluidnosti, vise ciscenja za nase glavne igrace. U svakom slucaju - must. A ako ga Kokoskov iskontrolise, mogao bi biti najbitniji igrac uz Jokaru i Vasu.

 

1. i 2.  Jaramaz je za Jovica bas celik licno 🙂 Imao je samo onu jednu tezu povredu, posle je sve bilo nesto sitno. A i mladji je 5 godina, Jovke vec ima 31 .

A i naglasio sam da mi je Jare vise koncepcijski tu koristan jer su ostali bekovi prosecni ili ispodprosecni defanzivci.

3. Svaka cast na talentu, ali decko je jos uvek work in progress. Ni sam ne verujes da moze u ovom momentu da bude vazniji faktor od npr. Bogdana, pa cak ni fizikalaca poput Kaline / Luche, ili talentovang ali spremnog za seniorsku kosarku Petruseva.

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, drgnk said:

Na terenu, barem kad je reprezentacija u pitanju, nikad dokazana tvrdnja ali je na ovom forumu (kao i na onom starom) to prihvaćeno kao nekakva mantra.

 

Gudura je samo zdraviji od Nedovića, mada to nije zanemarljivo uopšte.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Marvin said:

 

  

 

Samo moj licni utisak. Ali kao sto rekoh, ima i argumenata u prilog Nedovicu.

 

 

 

1. i 2.  Jaramaz je za Jovica bas celik licno 🙂 Imao je samo onu jednu tezu povredu, posle je sve bilo nesto sitno. A i mladji je 5 godina, Jovke vec ima 31 .

A i naglasio sam da mi je Jare vise koncepcijski tu koristan jer su ostali bekovi prosecni ili ispodprosecni defanzivci.

3. Svaka cast na talentu, ali decko je jos uvek work in progress. Ni sam ne verujes da moze u ovom momentu da bude vazniji faktor od npr. Bogdana, pa cak ni fizikalaca poput Kaline / Luche, ili talentovang ali spremnog za seniorsku kosarku Petruseva.

 

Dakle, ti mislis da u 12 treba da upadne Jaramaz, a da je Poku upitan? Svaka chast.

Edited by Kosta
Link to comment
Share on other sites

Pricali smo o dve potpuno razlicite stvari.

a) Ti si tvrdio da Poku vec sad moze da bude nosilac, sa cime se ja ne slazem. Ja uopste nemam problem sa tim da on ide na OI (ako se plasiramo), pogotovo sto nam je Bjelica u uzasnoj formi jedina klasicna cetvorka, Milutinov verovatno out a i za Petruseva cemo tek videti sta kaze gazda Mi$ko.

b) Ja sam napisao da ako Jovic bude povredjen, koncepcijski nam odgovara dobar defanzivac kao 5. ili 6. igrac u bekovskoj liniji.

 

Radi se o tome da tim ne cini 12 najboljih igraca, nego 12 kojih mozes najbolje da uklopis. Ali sve su ovo neka nagadjanja i tupnje, svakako ce selektor znati bolje

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ako Milutinov ne bude mogao da igra, a Jokić rastegne playoff partije do jula, mi ćemo na 4 i 5 biti u ozbiljnom problemu. Na 4 deca i Bjelica van forme (ako gura Kalinu i Luču na 4, onda na tri mora Dobrić), na 5 Bobi i po svoj prilici Bradulja.

 

edit: a još ako se u playoff-u protegne i Dalas, osta i Bobi preko bare.

Edited by Stiletto
Link to comment
Share on other sites

Lepo zvuči kad se gleda po imenima spisak, ali kad se zagrebe malo dublje stvari nisu toliko ružičaste. 

 

Veliki pritisak će biti na Bogdanu, Kaliniću i Lučiću. Em će morati da pokrivaju dve pozicije em će imati teret igranja odbrane za po još jednog, jer smo na 4 i 5 prilično tanki u tom smeru bez Milutinova u formi.

Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da je vrlo neutemeljeno od Pokua očekivati neka čuda u tvrdoj FIBA košarci. Nema sumnje da je jak talenat u pitanju ali on praktično igra u g league timu bez ambicija i odgovornosti. Ali zato nemam sumnje u Petruševa da on već sad može da školuje po Evropi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

I ja mislim da je vrlo neutemeljeno od Pokua očekivati neka čuda u tvrdoj FIBA košarci. Nema sumnje da je jak talenat u pitanju ali on praktično igra u g league timu bez ambicija i odgovornosti. Ali zato nemam sumnje u Petruševa da on već sad može da školuje po Evropi.

Slazem se sa ovim, ali mozda treba uzeti u obzir da mali igra sa nekim nejebavajucim stavom prema ikom, pa me ne bi previse iznenadilo da i kad krene tvrdo da mu se ne ukoci ruka. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...