Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Novica je ok, ako ozbiljno pristupi ovome, moze i dalje da isporuci kvalitetnih 10-ak minuta.

 

Zao mi je sto je ova kineska prevara ponovo dobila poziv, ali bar ce to biti samo za ove krs prozore.

 

Kravic je odlican u Obradoiru, tako da bar ne bi trebalo da ga previse gledamo na terenu.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Južni said:

Mislio sam na izostanak Birče, Đokovića i sl., i razgovor sa nekima koji nisu bili razmatrani dok je Sale bio tu. I mislim na to što je spisak kratak (Sale je imao duge spiskove i za prozore- subjektivno). 

Vidiš u pravu si. Postoji pečat sad kad malo bolje pogledam spisak. Nema onog Jelovca sirovine, nema Dangubića, najgoreg igrača u istoriji posle Tepića

 

Ne znam da li je pozvan Nakić, ovo je bila idealna prilika da razrešimo sve dileme, a i da vidimo šta može u ovom trenutku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Teo je jedini sa ovog spiska koji će igrati kvalifikacije za OI, još neko može da upadne samo u slučaju povreda i otkaza.

 

Teo + 5 iz NBA (Jokić, Bogdan, Bjelica, Gudurić, Bobi) + 5 iz EL (Jović, Micić, Kalinić, Lučić, Milutinov), to je 11 igrača. Fali još jedna četvorka, a nekog sam sigurno i zaboravio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Stiletto said:

Teo je jedini sa ovog spiska koji će igrati kvalifikacije za OI, još neko može da upadne samo u slučaju povreda i otkaza.

 

Teo + 5 iz NBA (Jokić, Bogdan, Bjelica, Gudurić, Bobi) + 5 iz EL (Jović, Micić, Kalinić, Lučić, Milutinov), to je 11 igrača. Fali još jedna četvorka, a nekog sam sigurno i zaboravio.

Nisam siguran da ovi nece konkurisati za OI kvalifikacije.

20 hours ago, Baron23 said:

 

Дејан Тодоровић – Андора (ШПА)
Дејан Кравић – Обрадоиро (ШПА)
Огњен Јарамаз – Партизан НИС
Раде Загорац – Партизан НИС
Алекса Раданов – ФМП

Iz Zvezde ne treba zaboraviti Davidovca, pa valjda i tog mutavog Borisu. A iz NBA svakako i malog Smailagica.

 

Zaboravih dodati Petruseva. Obavezno ga staviti na spisak nakon zavrsetka sezone.

Edited by laki pepe
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, laki pepe said:

Iz Zvezde ne treba zaboraviti Davidovca, pa valjda i tog mutavog Borisu. A iz NBA svakako i malog Smailagica.

 

 

otpisali ga u matičnom klubu, pa da ga reprezentacija vadi iz govana?

Po kom osnovu da ga zovu u reprezentaciju, poštenije je zvati Birčevića onakav kakav je bar da pokažeš da imaš neki kontinuitet igara i igrača...  iskreno trigeruju me ovi upisi da bi Boriša trebao da bude na širem/užem spisku reprezentacije, a on nije ni na širem spisku ni matičnog kluba i to se ponavlja iz sezone u sezonu...  a Boriš, dje je Boriš, što Boriša nije na spisku, Simana ovo ono... a niko da se pita šta je sa Simanićem u matičnome klubu i što nije na širem/užem spisku igrača koji nastupaju u ABA ligi?

e ovako nekako to meni izgleda bukvalno:
 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, laki pepe said:

, ali mozda mu se opet ponudi prilika i u maticnom klubu da nesto odigra, pa je mozda, samo mozda i iskoristi.

 

 

a možda su u šumi... 

 

Spoiler

Drugi svjetski rat, par partizana bježi šumom od grupe Nijemaca. Izađu iz šume, svugdje ravan i nemaju gdje pobjeći. Ugledaju bunar i odluče se sakriti u njega. Uto kod bunara dolaze Nijemci, zadihani, pa kaže jedan: možda su u šumi, a jeka iz bunara: možda su u šumi, možda su u šumi... Drugi kaže: možda su u polju, a jeka: možda su u polju, možda su polju... Kaže treći: možda su u bunaru, a jeka: možda su u bunaru, možda su u bunaru... Četvrti: bacimo im bombu, a jeka: možda su u šumi, možda su u šumi...

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Stiletto said:

 

Ja lepo napisah u prethodnom postu, "još neko može da upadne samo u slučaju povreda i otkaza."

Meni je Jaramaz kako sada igra veoma jak kandidat da udje u 12 bez obzira na konkurenciju. Recimo, zaboravili smo Nedovica a ove godine mi je Jaramaz > Nedovic. Isto tako treba dobro vidjeti u kakvoj fizickoj formi je Todorovic, tj. kako se vratio iz ACL. Ako se vratio blizu stare forme ne vidim ni da je Lucic siguran. Tako da ono meni nije zacementiranih 11.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, laki pepe said:

Pricamo o kvalifikacijama za OI, daleko je do tada. Da su danas svakako da nema mjesta, ali mozda mu se opet ponudi prilika i u maticnom klubu da nesto odigra, pa je mozda, samo mozda i iskoristi.

Tom logikom možda i Novici ozdrave kolena. Ili Birča nađe mozak. A možda i recimo Pecarski pokida.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, laki pepe said:

Meni je Jaramaz kako sada igra veoma jak kandidat da udje u 12 bez obzira na konkurenciju. Recimo, zaboravili smo Nedovica a ove godine mi je Jaramaz > Nedovic. Isto tako treba dobro vidjeti u kakvoj fizickoj formi je Todorovic, tj. kako se vratio iz ACL. Ako se vratio blizu stare forme ne vidim ni da je Lucic siguran. Tako da ono meni nije zacementiranih 11.

 

Ja sam pre mesec dana pisao u fazonu "ma kakav bre Jaramaz", ali posle toga nekoliko baš moćnih partija...

 

U ovom trenutku čak nemam baš nikakvu dilemu da treba da bude u sastavu, u ovom terminu.

 

Link to comment
Share on other sites

On 2/11/2020 at 11:34 AM, Bek said:

Kretenizam. Imaju cist i jasan sistem i onda se uvlace u ove budalastine sa najboljim treceplasiranim, mrzim ta sranja. Plus nam smanjuju broj utakmica gde cemo gledati nase momke.

Najbolji treceplasirani je najgora stvar u istoriji sporta, kakva je sprdnja bila sa tim na Euru 2016.

21 hours ago, mare80 said:

Sta je sa Vasom Pusicom?

Ne pratim Italijansku ligu,kako igra tamo?

Moze li biti koristan u ovim kvalifikacijama?

Solidni statsi u italijanskoj ligi, ali ekipa mu je ubedljivo najgora u prvenstvu, imaju 1-19.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Stiletto said:

Fali još jedna četvorka, a nekog sam sigurno i zaboravio.

 

Jesi Micova 😄

 

Salu na stranu, Jare bi dobro dosao kao neki hibrid izmedju Stefa Markovica (d#) i Nedovica (fizikalije i zujanje u napadu). Nekonstantnost jeste njegovo drugo ime, ali bi u nasu bekovsku liniju mogao lepo da se uklopi. A ako (na zalost) uvek klimavi Jovic opet zariba, tim pre.

Link to comment
Share on other sites

A sta kazete za Todorovica. 

Meni je danasanji Kalina cetvorka vise nego trojka. U best case scenariju on ce dijeliti cetvorku sa Bjelicom.

Opet Luca i Bjelica na cetvorci mi je malo tanko fizicki, tako da Lucu vidim samo kao trojku. A tu je vec Todorovic imao neke naznake kombinacije suterske forme i prodornosti koje ga kogu staviti ispred Luce. Ali opet, zavisi sve od fizickog stanja.

Edited by laki pepe
typo
Link to comment
Share on other sites

jaramaz će dobro doći za kvalifikacije, za ostalo nisam siguran čak i da se jović nešto povredi. ali dobro, tome služe i ove kvale i širi spisak 

 

u idealnom scenariju zdravlja, teo, vasa i jović su idealan trio, što za pg, što za opcije gde jedan ide na sg 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...