Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Dosta ružna utakmica za gledanje posebno u II poluvremenu čemu su najviše kumovale sudije sa sviranjem pipkavaca i proveravanjem svake jebene situacije. 

 

Za Talijane se znalo da dobijamo, samo je bilo pitanje na koji način. Oni su mogli u igri da se drže dobrim šutem spolja i provokacijama, dok je taj plan funkcionisao bili su tu negde. Bradulja je odradio taktički vrhunski posao na masu, iznuđivao faulove kad smo malo zapeli. Čim se posle Bogdanu malo opustila ručica, sve je bilo jasno. 

 

Gudura mora da shvati da je ovo oko njega realnost, da je u 12 reprezentacije, a ne da je prekomandovan iz univerzitetske selekcije. Milutinov i Lučić skromni danas, ali nije nam ni trebalo neko natezanje. Drago mi je što je Jokić malo prizemljio Hacketta, uopšte nije bilo tu nikakve prekomerne sile, gledali su ovi slepci iz svih uglova, samo ga je malo odgurnuo, nakon što je ovaj posegao za sekiricama. 

 

Portorikanci su sličan fazon Talijanima, prangijato i bezobrazluk, s tim što su fanatičniji iako manje kvalitetni. Red je i da Špance odučimo od života, imamo kapacitet za to. Prava stvar kreće od eliminacija i tu očekujem da neće više biti eksperimenata te da će se rotacija suziti na 8 ljudi.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

Lepo od njega, ali da je u pravu nije.

Meni u tom periodu na pamet padaju samo Spanci i nasi iz proslosti da su eventualno bolji, nije da nema poentu.

Bilo je tu jos dobrih repki, ali ovo je sigurno nas najjaci tim u poslednjih 15ak godina.

Link to comment
Share on other sites

Prvo, svaka cast Italijanima koji su odbijali da umru i tako izvukli ne najbolje iz nas, ali morali smo da odigramo jednu musku partiju.

 

Nije mi se svidela odbrana, tu je zakazao Milutinov, on pogledom nije mogao da isprati Galla, koji nam je realno jedan od najgorih matchupova + su Hackett i Belinelli svasta pogadjali, i oni su se nesto pitali. Ali odbrana mora bolje, nadam se da ovo nije bilo nase izdanje na maksimumu na tom delu terena.

 

Bogdanov izraz lica uliva ogromno poverenje, coveku se u faci vidi koliko je nabrijan i spreman da svima da 30 poena. To je Bogdan kao pre 4,5 godina kad se iznervira u nekom trenutku utakmice i vidis da ce da natrpa, samo sto je sad konstantno u tom modu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Боги said:

Ја сам убеђен да ће нама теже бити са литванцима који нам традиционално не леже, него са америма 

Litva je jedina ekipa koja moze da nam parira pod kosem. Dobro oni i Straya jedini imaju mesa na pf/c

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Del Piero said:

Prvo, svaka cast Italijanima koji su odbijali da umru i tako izvukli ne najbolje iz nas, ali morali smo da odigramo jednu musku partiju.

 

Nije mi se svidela odbrana, tu je zakazao Milutinov, on pogledom nije mogao da isprati Galla, koji nam je realno jedan od najgorih matchupova + su Hackett i Belinelli svasta pogadjali, i oni su se nesto pitali. Ali odbrana mora bolje, nadam se da ovo nije bilo nase izdanje na maksimumu na tom delu terena.

 

Bogdanov izraz lica uliva ogromno poverenje, coveku se u faci vidi koliko je nabrijan i spreman da svima da 30 poena. To je Bogdan kao pre 4,5 godina kad se iznervira u nekom trenutku utakmice i vidis da ce da natrpa, samo sto je sad konstantno u tom modu.

Mislim da je svima jasno da odbrana nije na nivou i da za trofeje mora dosta bolje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Koliko razumem, da se ne bi "krizali" sa Amerima u polufinalu treba da budemo prvi u grupi sa Spancima, pa bi onda u cetvrtfinalu isli na Rusiju ill eventualno Poljsku, a u polufinalu verovatno na nekog iz kruga Grcka/Francuska/Litvanija? Ako (ne daj Boze) budemo drugi u grupi, u cetvrtfinalu idemo na Argentinu a u polufinalu na Amere?

Edited by Duh koji lebdi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Nicklord said:

Jugoslavija 2002 i Španija 2008 su bolje. Ne bih rekao da postoji neka druga jača 😄 

 

Jel oko ovoga postoji konsenzus na forumu?
Zanima me bas,a nesto nisam siguran da je ta ekipa bila kvalitetnija od ove danas..no,moguce je da vrlo gresim.

Edited by Crni Bombarder
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Duh koji lebdi said:

Koliko razumem, da se ne bi "krizali" sa Amerima u polufinalu treba da budemo prvi u grupi sa Spancima, pa bi onda u cetvrtfinalu isli na Rusiju ill eventualno Poljsku, a u polufinalu verovatno na nekog iz kruga Grcka/Francuska/Litvanija? Ako (ne daj Boze) budemo drugi u grupi, u cetvrtfinalu idemo na Argentinu a u polufinalu na Amere?

 

Sto se mene tice, Ameri u polufinalu, pa finale laganica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...