Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Pored Bogdana, Bjelice i Jokica, drago mi je sto Jovic iskace kao jedan od pouzdanih nosilaca nase igre na SK. Do sada je bio odlican, bas odlican.  Milutinov je odmah iza, Micic se budi, a od Lucica i Gudure ocekujem vise. Prvi sigurno moze, a drugi mora.

 

Edit: Simon je igrac zadatka, a od Spanije ocekujem minimalnu minutazu za Bobija, Raduleta i Bircu.

Edited by Duh koji lebdi
Link to comment
Share on other sites

Raduljica preokrenuo tekmu sa onim fazonima pod kosem, potpuno umrtvio tekmu, iznervirao njihovog najvaznijeg igraca i na kraju ostavio Bogdana da ih dovrsi. 

Iskustvo!


meni je ova tekma bila posebno  bitna, jer da smo pukli gledao bih nas uzivo protiv Portorika, ovako sa Spanijom ce biti prava poslastica. Ne mogu da docekam! 

  • Like 25
Link to comment
Share on other sites

Jaki smo kao zemlja. Italijani upirali i ložili se, mi hendlovali, čim su prišli na 2 pokazali ko je ćaća. Baš smo dobri.

 

Posebno značajno sve ovo jer verujem da tempiramo formu za 5 dana od danas pa nadalje. 

 

Bogdan je ludak. Vasa se probudio. Radulja kapitenski sa penala. Simon zna šta treba da radi. Jokićeva leđna tehnika je prelepota. 

 

Gudura jedino da postane Mudura, baš me nervira što svi znamo koliko može a on to ne pokazuje zbog straha, potpuno suprotno od Simona. 

 

Ova tekma nagoveštava da nam je prva petorka Jović-Bogi-Luča-Beli-Jokić. 

 

Idemo breeeeej ❤️

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Magia said:

Raduljica preokrenuo tekmu sa onim fazonima pod kosem, potpuno umrtvio tekmu, iznervirao njihovog najvaznijeg igraca i na kraju ostavio Bogdana da ih dovrsi. 

Iskustvo!


meni je ova tekma bila posebno  bitna, jer da smo pukli gledao bih nas uzivo protiv Portorika, ovako sa Spanijom ce biti prava poslastica. Ne mogu da docekam! 

 

Piši češće, čoveče, kontam da se ludo provodiš ali u pauzama baci i nama smrtnicima nešto. 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ali jovke kad je krenuo sa 3/4 za tri, pa to je jače nego kad pefi ubaci dve ukupno. odlično je shvatio svoju ulogu i piči fino 

 

vasom nisam zadovoljan, odjebava ove top igrače kad mu traže loptu pa završi nešto solo, uspešno ili neuspešno. dal ja očekujem previše od njega ili je nešto treće, poima nemam. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

ali jovke kad je krenuo sa 3/4 za tri, pa to je jače nego kad pefi ubaci dve ukupno. odlično je shvatio svoju ulogu i piči fino 

 

Samo neka tako nastavi, on i Bogi su proverena kombinacija spolja i nama treba ovaj Jovke koji šutira kad ima dobro poziciju i igra svoju igru. Rekoh da će imati još jedno dobro prvenstvo još ranije i nek nastavi, treba nam za medalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gudura pa Gudura pa Gudura...

Los? Da, jako los.

Moze li da veze 5-10 poena kad "mu se otvori"?
Naravno da moze. Sad treba da reshi glavu malo, nadje ulogu i bice dobro. Nisam mu cuvar ognja, samo kazem da u njemu ima smeka, vica i inspiracije.

Sad sto nema konstantnosti, jbg ne mogu svi da igraju. Njemu uloga prashinara ne odgovara, no sve1 mora da je iznese kako zna i ume..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...