Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 minute ago, mmajstor said:

 

Ja ga bas prizeljkujem... em je mator a i dalje misli da moze, em moze svojim bezobrazlukom da motivise nase igrace (samo Jokic Stop). 

Ja sam od Spanaca traume navukao vo vijek i vijekov. Dugo sam prizeljkivao penziju ove njihove generacije, a onu trojku preko Garbahose slavio vise nego neke medalje... Al kad odbijaju da se konacno penzionisu, nije lose ni da budu privremeno oslabljeni kad igraju sa nama.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Casaubon said:

Ja sam od Spanaca traume navukao vo vijek i vijekov. Dugo sam prizeljkivao penziju ove njihove generacije, a onu trojku preko Garbahose slavio vise nego neke medalje... Al kad odbijaju da se konacno penzionisu, nije lose ni da budu privremeno oslabljeni kad igraju sa nama.

 

Takodje. 

 

Prvo nakon Navara, a sada prvi put i bez Po Gasola mozemo reci da je ta generacija penzionisana. Ovo su sada samo ostaci. Ljulj u pravoj formi jedino moze da napravi dosta toga, od ostalih se ja ne bih previse plasio, a ocekujem da to demonstriraju Italijani u petak. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro, bre, Stefi, šta bi trebalo Bogdan d'uradi da zasluži celu petu zvezdu?  :classic_biggrin: Ajde, ajde, daće i ta bacanja. Kamenčić u cipeli fazon. Videćemo kako će da izgleda kada bude bio jači ulog, ali ove partije se ne bi postideo niko iz sazvežđa velikana košarke sa ovih prostora. Mislim se nešto, kao da Vasa sigurnije završava na obruču od njega. Eto prostora za napredak. Imam utisak da koliko god da je danas ubacio, nekako se nije previše igralo na Bogija. Kao da je u napadu bio bliži ulozi Kleja Tompsona nego sebe iz 2017. Dobar pokazatelj širine tima.

 

Kao što rekoh, Italijanima nikad ne verujem da su loši. Iščupaju oni snagu, makar iz dupeta. Zajebani su kad ih krene.

 

Mi, s druge strane, kombinovali svašta, isprobavali, ali i pokazali u par navrata uragansku snagu. Opet, videlo se i gde sve treba pritegnuti. S aspekta rasta reprezentacije, sve ide kako treba. Naravno, da je bilo baš frka, ne sumnjam da bi Jokić i Beli izmišljali koševe deset napada zaredom.

 

Malo brine ipak ograničen broj igrača spolja. I dalje sam među vernicima da će Gudura da uništi nekog, videćemo koga.

 

Što se tiče perioda tokom kog je Radule vežbao bacanja, meni je utisak ostavilo to kako smo ih ugasili u odbrani. Razlika zato i porasla, koliko god taj deo meča bio ružan. Pokazuje da je Beli ipak bio na terenu, ko god je sumnjao u to, ali i da možemo da odigramo malčice ozbiljniju odbranu sa Raduljom na terenu.

 

'Ajmo dalje.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, SteveFrancis#3 said:

SERBIA vs ITALY

 

Jovic ☆☆☆☆

Micic ☆☆*

Bogdanovic ☆☆☆☆*

Guduric ☆*

Lucic ☆☆*

Simonovic ☆☆*

Bircevic ☆

Bjelica ☆☆☆

Jokic ☆☆☆*

Raduljica ☆☆☆☆

Milutinov ☆☆

Marjanovic ☆☆☆

 

Čime je Gudurić zaslužio jednu i po zvezdicu? Odnosno, čime je za pola zvezdice bio bolji od Birče?

Od Micova još, Salou niko nije digao pritisak kao juče Gudura.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pepe sancez said:

Djurovic je legenda. Sto na umu to na drumu, kaze sta misli, pa makar i rogobatno. Dosta mi je umivenih koji satro paze sta pricaju, a slabo sta i imaju da kazu.

prvi bold svakako stoji za djurovica...ali stoji i drugi

covek vrti jednu istu pricu vec 20 i kusur godina

stomak mi se prevrne kad vidim da su ga zvali kao "strucnog" konsultanta

to ti je kao da zovu zivu ili karasija da strucno komentarise fudbal

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

na stranu đurović koji je meni simpatičan takav kakav je, više mi smeta što ti stručni konsultanti koji dođu, ni ne probaju da približe gledaocima "struku" odnosno, neke trenerove zamisli, postavke u napadu. sve se svodi na sad su stali u zonu, stali su u kombinovanu zonu, igramo čoveka. i mora lopta brže da se kreće u napadu

 

recimo da je marin sedlaček svojevremeno bio blizu nekog nivoa koji se može nazvati stručnim konsultantom ali se on uglavnom borio sa veselim komentatorima tokom igre

 

ovi što dođu na poluvreme su više u ulozi poznatih navijača. mada, ruku na srce, odavno sam odustao od tih poluvreme-komentatora, možda se nešto promenilo

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...