Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

E da, ne bih iskljucio ni mogucnost da je sa vrha Teca savetovan da ode iz kkcz, a da ce zauzvrat dobiti mesto predsednika kss gde ce mu prvo zavrsiti ostanak Pesica sto ce mu odmah u startu biti prvi plus u javnosti, a zatim ce imati lepu priliku da sa reprezentacijom uzme zlato na EP i tako ode u penziju u velikom stilu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Je l' zna Pešić da će biti bivši krajem oktobra/početkom novembra? Mora mu neko skrenuti pažnju da pazi kojeg igrača traži na poziciji 4. Od toga mu sve zavisi. 😅

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Dakle osvajamo EP, SP i OI u paketu, Kari i drugari ulaze Partenon svetske košarke. Masa egzaltirana, slavi se k'o u Buenos Airesu, Pirot ostaje bez jagnjadi. 

 

Međutim zbog konstantne atmosfere linča, odučavanja Amera od košarke i pride gađenja od iste, hajke na njihove čelnike i montiranih procesa, moraće da nas bombarduju u nekom trenutku. Srećom vrhovni vraća vojni rok, sada sve ima smisla. 

Edited by Molina23
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Čestitke mom zemljaku na izboru ... :s_d:

Retko mutan i ljigav lik,ali što se neke inteligencije i organizacionih sposobnosti tiče verovatno za tri koplja iznad konkurencije (što obzirom ko mu je  bila konkurencija i nije neki uspeh 😄 )

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Ono sto se Nebojsi ne moze osporiti je da je veliki takmicar, a slobodno cu reci i pobednik. Mozemo diskutovati o nacinu na koji dolazi do pobeda i uspeha, ali je cinjenica da cega god se dohvatio u prethodnih 30 godina napravio je respektabilan rezultat. KSS je organizacija, a Teča je u odnosu na Danilovica pet nivoa iznad u organizacionom smislu. I isto tako je daleko najozbiljnije ime od ostalih pocetnika i poslusnika koji su mogli da dodju na ovo mesto. Da li je najbolji izbor? Pa verovatno nije, ali ono sto sam siguran je da dolazi da nesto konkretno uradi, a ne da samo bude nemi posmatrac i klimac glavom. Sta ce to tacno biti stvarno ne znam. Tipujem na formiranje nove KLS, ali ko ce ga znati. 

 

Prosto čovek da ga poželi za teču... Što se kaže - legenda. 

 

Jebem ti i zemlju i košarku kojoj je ovo zlo na čelu. Odvratno. Nije Pešić vredan ove žrtve. 

  • Like 6
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bode said:

On je vec bio predsednik kosarkaskog saveza 90-ih.

Mislim da je 95-e bio na celu i imao veliki uticaj da se uopste ode na prvenstvo na kom smo uspeli da osvojimo onu legendanu titulu i zlato.

 

Ma daj, uozbilji se. U to vreme Bora Stanković na vrhuncu moći u FIBA, a Čović iz Srbije organizovao to 😄

 

Pa sam Bora je više puta pričao kako je to izgurao i sredio one kvalifikacije u Bugarskoj.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Ono sto se Nebojsi ne moze osporiti je da je veliki takmicar, a slobodno cu reci i pobednik.

 

Jako čudno piše ljiga i muljator. 

Pored toliko košarkaških radnika koji zapravo zaslužuju epitete kao što su takmičar i pobednik, ti ih lepiš jbn N.Č.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Eddard said:

 

Prosto čovek da ga poželi za teču... Što se kaže - legenda. 

 

Jebem ti i zemlju i košarku kojoj je ovo zlo na čelu. Odvratno. Nije Pešić vredan ove žrtve. 

 

Vec vidim veliki barjak na navijackoj tribini u Areni, sa Covicevom slikom u crveno-beloj boji, u stilu Kuma. :whistling:

 

Spoiler

ExF0QhMWQAI-_oR.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Lakše nego što sam mislio sam prestao da navijam za Zvezdu. Prestanak navijanja za ove male šabane koji sve više liče na fudbalere, koji se grle sa Vučićem, pevaju pesme one ratno huškačke seljačine neću ni osetiti - i onako se nikada manje nisam radovao košarkaškoj medalji.

 

U potpisu: Ponosni izdajica ove septičke jame koja se lažno predstavlja kao država.  Na žalost nisam strani plaćenik, a prodao bih je za boks Vinstona...

 

Ps. Svi ste vi pomalo socijalisti, a posebno oni koji u 2024. šatro mrze Vučića ali navijaju za Zvezdu.

 

Pss.  Napisao šta sam imao i jebe mi se za komentare vas licemernih socijalista na koje mi ne pada na pamet da odgovaram.  Jedino važno mi je da se svakog jutra mogu pogledati u ogledalo bez trunke sramote, što vi više nikada nećete moći.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...