Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

9 minutes ago, uini said:

teo, jokić, bjelica, kalinic, raduljica, simonović, lazić probao, na kraju jović plus pefi koji se oprostio 

 

jel tako beše 


Lazić je nešto bio povredjen ceo drugi krug ili tako nešto bi... u finalu je probao al nije mogao ne sećam se da li je ulazio, protov rusa isto tako mislim da je samo djuskao pored klupe nervozan kao leptir....

@realno *w

Slovenija bez ovoliko bitnih igrača nije uspela da prodje kvalifikacije za svetsko prvenstvo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lazić je povređen otišao na EP. Probalo se par puta da se uvede u tim ali videlo se da ne ide. Srce hoće ali telo ne da. Šteta. 

 

Jović je povređen probao u finalu pa ga je Sale izvukao još u 2/4 jer nije mogao dalje. Sto puta sam rekao i opet ću, samo sa zdravim Jovićem bismo i tako osakaćeni uzeli tozla. 

Edited by 34Barkley
Slovo
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, 34Barkley said:

Lazić je povređen otišao na EP. Probalo se par puta da se uvede u tim ali videlo se da nebide. Srce hoće ali telo ne da. Šteta. 

 

Jović je povređen probao u finalu pa ga je Sale izvukao još u 2/4 jer nije mogao dalje. Sto puta sam rekao i opet ću, samo sa zdravim Jovićem bismo i tako osakaćeni uzeli tozla. 

Slazem se. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, 34Barkley said:

Lazić je povređen otišao na EP. Probalo se par puta da se uvede u tim ali videlo se da nebide. Srce hoće ali telo ne da. Šteta. 

 

Jović je povređen probao u finalu pa ga je Sale izvukao još u 2/4 jer nije mogao dalje. Sto puta sam rekao i opet ću, samo sa zdravim Jovićem bismo i tako osakaćeni uzeli tozla.  


Nama je u finalu za pobedu falio zdrav Jović  i pola igrača iz dvojca Kuzmić-Marjanović  jer su na terenu obojica bila igrač manje, pa je morao sada trenutno, a inače retko kad ne, pljuvani Štimac. Ili da je Slovencima falio Klemen Prepelič koji je odigrao utakmicu života.

Link to comment
Share on other sites

Bjelica 4 godine nije odigrao neku bas vaznu takmicarsku utakmicu.

 

Mnogo mi je zao kad nasi odu tamo i upadnu u taj NBA ritam u kome pobeda ili poraz nisu vazni, vazno je samo da se ide dalje i u tome ti prodje citava sezona. Onda jos jedna, pa jos jedna, nadovezu se povrede preko leta i tako prodju 4 godine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, uini said:

teo, jokić, bjelica, kalinic, raduljica, simonović, lazić probao, na kraju jović plus pefi koji se oprostio 

 

jel tako beše 

 

I Nedović, povreda ramena.

 

7 igrača pre prvenstva otpalo, +2 u toku prvenstva.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

Bjelica 4 godine nije odigrao neku bas vaznu takmicarsku utakmicu.

 

sakramento se borio za plej of skoro do samog kraja sezone, tako da ne mogu bas da se slozim.

mislim, ekipi kao sto su kingsi znaci svaka dobijena utakmica i tako uglavnom i igraju, sa maksimalnim pristupom.

 

druga je stvar to sto u evropi moras da se nesto kreveljis i grcis zbog navijaca, pominjes spartu i prelazak preko pustinje.

eto ako pogledas tim koji igra aba ligu i euroleague. ta ekipa rutinira pola jadranske a u el je u najboljem slucaju u toj sakramento situaciji iz nba lige.

 

osim plej ofa u aba, to sve bude slicno ovih dana

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Postavio sam video samo kao mali prilog činjenici da je Bogdan apsolutni m'fucka. Poput Bodiroge nas je odveo u to finale. On je u ovom trenutku naš, pa slobodno ću reći, ubedljivo najbolji košarkaš posle Jokića.

 

tumblr_inline_ojabygfB8Y1qa7k0a_500.gif

Link to comment
Share on other sites

Mozda jeste, ali znamo kako prolazimo kad se njemu daju kljucevi u ruke. Igrac podrske, vodja druge postave (eventualno), sto i njegova karijera dokazuje.

 

Nije on ni mlad vise da se ocekuje ne znam kakav napredak, plafon je dostigao svakako, moze samo dole.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Chaos Is Me said:

Postavio sam video samo kao mali prilog činjenici da je Bogdan apsolutni m'fucka. Poput Bodiroge nas je odveo u to finale. On je u ovom trenutku naš, pa slobodno ću reći, ubedljivo najbolji košarkaš posle Jokića.

 

 

==

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, McLeod said:

Mozda jeste, ali znamo kako prolazimo kad se njemu daju kljucevi u ruke. Igrac podrske, vodja druge postave (eventualno), sto i njegova karijera dokazuje.

 

Nije on ni mlad vise da se ocekuje ne znam kakav napredak, plafon je dostigao svakako, moze samo dole.

 

 

Znači stvarno krečiš stan. 

 

😄

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

edit aa stigo meklod

 

Pa znaš da mora s vremena na vreme da dođe i izlupeta se. 

 

I drži se iste šeme, gradacije idu otprilike ovako:

 

Kao klinac počinje da igra u klubu, pa ide redom:

 

1. nikad igrač za recimo KKP (u ovom slučaju)

2. Ok, postao glavni igrač, ali to više govori o klubu, nego što je on napredovao.Nikad igrač u Evropi.

3. Ok, postao bitan igrač u evropski bitnom klubu, al nikad sa njime neće osvojiti ništa, nema ga kad se lomi. 

4. Ok, prvaci Evrope, ok sam ih proveo kroz eliminacije, ali u finalu ni 20 poena da da...  Plus evropska košarka nikad gora.

5. NBA - nikad igrač za tu ligu

6. Ok, 14ppg 4 apg, ali nikad glavni igrač ekipe koja se bori za titulu, +25ppg u plejofu, + koševi u zadnjoj sekundi za pobedu u velikom finalu... Plus naravno NBA nikad gora.

 

I tako... u krug... godinama

 

 

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...