Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 minute ago, Bek said:

Da budem iskren, snimak nisam gledao, ali sam cuo da je glas trandze i da Kalena stavlja sebi prst u anus. Dajte da i to razresimo pa da idemo dalje...

Jel moguce da se o ovome pise?

Realno, jel moguce...

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Meni je ono muski glas 1/1, ali mi je svakako delovao kao nasnimljen naknadno. Pritom sam i procitao negde da je uhapsen transrodni muskarac zbog pokusavanja iznude love od Kaline i Stefaneka, al ono, ipak su to nasi mediji, tako da ko zna. Svakako i dont give a fuck, nek kadr Kalina na koga god hoce, samo htedoh da objasnim SF o cemu se radi. 

 

Videh Kalinu na exitu neki dan, boli ga patka. Off topic je, al solidna basketaska ekipica bi se napravila od kosarkasa koji su posetili festival: Kalina, Gordic, Cvetkovic (ex KKP), Luka Mitrovic, mali Radoncic, Bursac iz FMP-a, Milutinov. :classic_biggrin:

Samo KKP? 😛

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites



 

 
Videh Kalinu na exitu neki dan, boli ga patka. Off topic je, al solidna basketaska ekipica bi se napravila od kosarkasa koji su posetili festival: Kalina, Gordic, Cvetkovic (ex KKP), Luka Mitrovic, mali Radoncic, Bursac iz FMP-a, Milutinov. :classic_biggrin:


Ako je suditi po tome sta se slusa na eksitu, a sto rece kolega koji se mnogo dobro razume u muziku, Boze me sacuvaj to neki sportisti. [emoji3]


Inace, banovao bih za ovu spiku oko Kalinica, prejadno je ovde diskutovati i detaljusati o tome.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kalistenika u rutini said:

Inace, banovao bih za ovu spiku oko Kalinica, prejadno je ovde diskutovati i detaljusati o tome.

Na prvom mestu ove sto nisu gledali, pa pricaju napamet. :classic_laugh: 

Jedino ne znam kako se zakljucuje da li je glas muski ili zenski, ali hajde. Po meni moze da prodje kao i jedno i drugo, ali kontam da nisam merodavan za to.

 

Cisto da stavimo neku tacku na to. 

Link to comment
Share on other sites

Репрезентација ће се окупити 18. јула у Београду, да би 21. јула отишла пут Копаоника, на базичне припреме, где наши најбољи играчи остају до 4. августа. Право са планине национални тим иде у Чачак, где ће одиграти тренинг меч против домаћег Борца. Следећа провера је 7. августа у Зрењанину против Финске. Три дана касније у београдску „Штарк Арену“ стиже Литванија, са којом ће наши момци већ 12. августа одиграти узвратни меч у Каунасу. Нови изазов биће „Акрополис куп“ у Атини, где ће Србија од 16. до 18. августа играти против Грчке, Италије и Турске.


Наш национални тим 20. августа путује у Кину, где ће имати последње три провере пред Светско првенство, пошто ће у граду Шенјангу 23. августа играти против Италије, два дана касније са Новим Зеландом и, на крају, 27. августа против Француске.
Изабраници селектора Александра Ђорђевића из Шенјанга путују у Фошан, где 31. августа у 9.30 по средњеевропском времену утакмицом Д групе против Анголе отварају Светско првенство у Кини.

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Niko da postavi pitanje verovatnocu igranja Gudurica, s obzirom da je potpisao nba ugovor?

 

Smailagic deluje kao deo menadzersko-novinarskog klana, s obzirom da naslovi nisu u skladu sa sadrzajem teksta. Tipa Smailagic razbio, a u stvari imao 3 poena na mecu od cega jedno zakucavanje.... podseca na slucaj Sergej Milinkovic Savica. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mmajstor said:

Niko da postavi pitanje verovatnocu igranja Gudurica, s obzirom da je potpisao nba ugovor?

 

Smailagic deluje kao deo menadzersko-novinarskog klana, s obzirom da naslovi nisu u skladu sa sadrzajem teksta. Tipa Smailagic razbio, a u stvari imao 3 poena na mecu od cega jedno zakucavanje.... podseca na slucaj Sergej Milinkovic Savica. 

Закуцава из мјеста и погађа за три. У најгорем случају Влада Радмановић а у најбољем случају Немања Бјелица са физикалијама Жарка Чабаркапе

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Voleo bih da Sale razgovara sa njim što pre, ovo neodazivanje na U19 (iako ima opravdan razlog) budi crv sumnje da ne želi da igra za nas ubuduće. 

 

Šteta bi bilo to ispustiti, a imali smo ranije propusta sa igračima rodjenim u Srbiji. 

Edited by Boujee
Link to comment
Share on other sites

Jel ga stvarno uzeo gsw ili ga je uzeo samo na probu u letnjoj ligi? Ako jeste, onda ona situacija iz Zigosanih gde je covek iz KK Radnik otisao direktno u Nba i nije toliko nerealna, s obzirom da je ovaj momak igrao samo u Kotezu. 🙂

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

Dečko je odigrao prošlu sezonu u njihovom razvojnom timu, a potom kupili pravo za pik na draftu, kako bi ga uzeli prije drugih timova. Vjerujem da imaju ozbiljne planove sa njim, ne bi to tek tako uradili.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Malo sam gledao žreb, i koliko se da zaključiti, imamo fine šanse da izbjegnemo Amere do finala.

 

Naime:

 

Ukoliko budemo prvi u grupi, ukrštamo se sa grupom u kojoj su Španci, to znači da ćemo se direktno sa njima klati za to prvo mjesto koje nam garantuje drugi deo žreba, onaj u kojem nisu Ameri.

 

U četvrtfinalu bi se susreli, ako bi bili prvi i nakon te druge faze, sa drugoplasiranom ekipom, a to bi mogla biti jedna od  Poljska/Argentina/Rusija. Ovo je po meni idealno, zaista nemamo razloga da se bojimo niti jedne od navedenih ekipa.

 

U polufinalu bi igrali sa onim ko preživi od sledećih ekipa Grčka/Brazil/Kanada/Litvanija/Australija/Francuska

 

U suštini nama su utakmice protiv Italije i naročito Španije, must win i time bukvalno osiguravamo polufinale SP i dosta lakši žreb.

 

Slobodno me ispravite ako grešim.

Edited by Liska Manjina
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...