Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Sa ovog spiska ce da otpadnu oba Jovica i verovatno Pokusevski i padamo na 17 imena.

 

Beslac nikad blize timu.

 

Na kraju i hoce Topic da ide.

 

Od potencijalno najjace ekipe koju smo mogli da imamo od Indijanapolisa na ovamo mi smo spali na ubedljivo najgoru.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Trebao je da stavi Djurisica ili Saranovica umesto Beslaca i Simanica ili obojicu.

1 minute ago, McLeod said:

Sa ovog spiska ce da otpadnu oba Jovica i verovatno Pokusevski i padamo na 17 imena.

 

Beslac nikad blize timu.

 

Na kraju i hoce Topic da ide.

 

Od potencijalno najjace ekipe koju smo mogli da imamo od Indijanapolisa na ovamo mi smo spali na ubedljivo najgoru.

Zasto bi optisivao najperspektivnijeg mladog igraca sa spiska ionako smo oslabljeni na trojci i cetvorci. Nikola Jovic je siguran putnik.

Edited by Miki8
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Avramović

Bogdanović

Davidovac

Dobrić

Gudurić

Jaramaz/S. Jović/ Topić (zavisi od spremnosti igraca)

N. Jović

Marinković

Milutinov

Nedović

Petrušev

Smailagić

 

Voleo bih ovih 12, mislim da Pokusevski nece moci da igra, on bi mogao umesto Davidovca/Dobrica ako je zdrav

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je ok ovo pitanje novinara

Konacno neko da pita kako ih nije sramota sto otkazuju i da se pohvali legenda Bogi

Jos ako neko pita Danilovica jel ga sramota nasta savez i mladje kategorije izgledaju apludirao bi mu

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki8 said:

Trebao je da stavi Djurisica ili Saranovica umesto Beslaca i Simanica ili obojicu.

Zasto bi optisivao najperspektivnijeg mladog igraca sa spiska ionako smo oslabljeni na trojci i cetvorci. Nikola Jovic je siguran putnik.

 

Ne otpisujem ga ja, ali cujes da nije ni jedan ni drugi Jovic siguran. Naravno da su nam na ovakvom spisku i Nikola Jovic i Poku bitni kao leba, iako su realno macke u dzaku. Ovi kombo bekovi mogu da pokrivaju trojku, ali od ostalih visokih da se pomolimo za zdravlje Milutinova inace haos.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chaos Is Me said:

S.Jović - Avramović

Bogdanović - Nedović 

Gudurić - Marinković - Dobrić

Petrušev - Pokuševski - N.Jović

Milutinov - Smailagić

 

Eventualno Davidovac umesto nekog od četvorki i Jaramaz umesto nekog od bekova.

 

Jaramaz ako je spreman je startni kec nazalost, Jovica na 40% smo gledali vec u kvalifikacijama. Dobric je ovde cist visak, ostalo se slazem.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Oni su spremni da daDu maksimum. 

 

Karipešić.

 

Good luck Kariju i momcima, mozemo makar da ih ispoštujemo gledanjem i navijanjem.

 

Da imamo nekog harizmatičnog trenera i staf, kao onomad kad je Sujeta bez vrhunskog znanja, ali na neku motivaciju i Mutinu asistenciju izvukao veliki uspeh sa onim timom, mogli bismo i mi sada, ali plašim se da Kariju manjka brzine donosenja odluka... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Milutinov posle Bogdanovića ubedljivo najvažniji igrač u ovakvoj kompoziciji. Od ostalih ko zna na koju će nogu ustati. Nadam se dobrom turniru nekoga od Gudurić/Nedović/Avramović ekipe, neko mora uzeti ulogu trećeg čoveka. Petruševu ipak nešto više verujem nego Pokuu ili Joviću za koje niko ni ne zna kako zapravo igraju takmičarsku košarku. Smailagić ima definisanu ulogu, 10-15 back up minuta i na 5 i na 4. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...