Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Ja sam odgledao sve utakmice hrvata ovog leta  , sto  utakmice kvalifikacija, sto pipremnih meceva,  oni veoma lose izgledaju.  Organizacija igre im je veoma slaba , ovaj amer im tu nece nista moci  pomoci, posto ni sam nije dobar organizator igre. Protiv Poljske su se izvukli , bili su zreli za poraz. Toliko im je lose da se njihovi navijaci najvise uzdaju u Karla Matkovica, zamislite samo jedno takvo stanje😅

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Miki8 said:

Ja sam odgledao sve utakmice hrvata ovog leta  , sto  utakmice kvalifikacija, sto pipremnih meceva,  oni veoma lose izgledaju.  Organizacija igre im je veoma slaba , ovaj amer im tu nece nista moci  pomoci, posto ni sam nije dobar organizator igre. Protiv Poljske su se izvukli , bili su zreli za poraz. Toliko im je lose da se njihovi navijaci najvise uzdaju u Karla Matkovica, zamislite samo jedno takvo stanje😅

Hrvati ce 99% kao treći iz grupe, a ekipa koja ima Bojana, Hezonju, Šarića, Simona i ostale vrlo kvalitetne igrače ne može biti loša pogotovo u eliminacionoj fazi gde je jedan meč i lopta je okrugla.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki8 said:

Precenjujes Hrvatsku, cenim da bi ih Italija nalupala sa minimm dvadeset razlike😅

 

Vise Spaniju. Spaniji je maksimum maksimuma cetvrtfinale ovde. Ja bih rekao da su ogromne sanse da ispadnu u osmini.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drgnk said:

I meni je fascinantno kako hrvatski selektori prave greške u odabiru stranaca na poziciji pleja. Umesto da izaberu nekog organizatora igre (pass first), koji u rukama ne mora imati više od 5 do 10 poena, ali koji razigrava ostatak ekipe (za šut spolja bi se već pobrinuli Simon, Hezonja i Bogdanović), oni uzimaju profil igrača kakvog već imaju (prangijaš). Njima bi odlično legao neko poput našeg Stefana Jovića, dok je bio u prajmu.

Volters takođe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

nema svaka repka bas posadu amer-kruno-babo-hezonja-saric-zubac-zizic

 

nije sad fras posada ali 6-7 dobrih igraca je ovde

Precenjujes ih mnogooo. Oni npr Grcku ni u snovima ne mogu da pobede. Bice bolna za gledanje ta tekma u grupi za njihove navijace koliko ce da ih nalupaju Grci. 

 

Smith nikako nije igrac za ovu ekipu. Saric odigrao pre par dana prvi takmicarski mec posle god i po dana. Hezonja nije odigrao dobru tekmu za reprezentaciju od OI 2016, Simon je u ozbiljnim godinama i sa propustenim krajem prethodne sezone, a cini mi se da i iza Baba najbolje partije u reprezentaciji. Jedini za koga sam siguran da ce kod Hrvata isporuciti svoje je Zubac.

 

Imaju povoljnu grupu i ukrstaju se sa nasom u 1/8 koja je takva kakva je, pa ce se nekako dogegati do 1/4, ali im tamo sledi vracanje u realnost.  Da se npr nije desilo ovo sa Satoranskim i da eventualno dodje do njihovog meca sa Ceskom u 1/8 potpisao bih pobedu Ceha.

 

 

btw jel video neku reakciju Karija nakon trojke Jaramaza na isteku prve cetrvtine, mislim da najvazije koseve u karijeri nije proslavio na ovaj nacin.  :classic_smile:

 

 

Mislim da mu kos kao kos i nije bio toliko znacajan koliko to sto ga je dao Jaramaz, koji je verujem jedan od najvecih 'krivaca' zasto Tea nema u timu, tj verovanje u njega da ovaj tu ulogu moze da iznese na najvisem nivou.

Edited by MrTripleDouble
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Realno gledano smo drugi favoriti iza Slovenaca. Svi ostali su bar tier nize.

 

Sto ne znaci da prvenstvo nije otvoreno, samo bi trebalo biti realan u vezi snage ostalih. Francuzi su mi najveca nepoznanica, stavio bi ih na trece mesto, svakako su jaki, ali ne znam koliko ispod nas.

 

Grcka, Turska, Litvanija, Nemacka, Italija pa tek onda Spanija i Hrvatska.

 

Pa ispod njih vec nije ni bitno ali tu su sad slicne ekipe koje ne treba potceniti tipa Izrael, Ceska, Belgija, Crna Gora, Gruzija, Finska, ali svakako nebitno.

 

Kad pogledas ko je sve ovde, sokantno je da nema Letonije. Oni bi bili bukvalno u rangu Spanaca na ovom prvenstvu, ako ne i jaci.

 

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, uini said:

 

eh sad da igra protiv turske. nije kao da cemo tom pobedom ista da resimo a vaznije je valjda da bude spreman za euro

 

Zar ta pobjeda nije neophodna za SP a samim tim i OI?

 

Pojma nemam kako ide računica, samo sam čuo da moramo sve da dobijemo.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Sector said:

 

Zar ta pobjeda nije neophodna za SP a samim tim i OI?

 

Pojma nemam kako ide računica, samo sam čuo da moramo sve da dobijemo.

 

kada bi ta pobeda značila ujedno i plasman na svecko, složio bih se;

ovako ćemo uz eventualnu pobedu imati nadu da dobijemo još koliko, 3-4 tekme posred prozora, gde nam tradicionalno dolazi treća ekipa

(pešić je izbrojao 31 igrača, koji je pohađao ili prozore ili ove pripremne i kvala tekme najsvežije)

 

ja sam totalno locked-in na evropsko prvenstvo, za ovo ostalo puno toga mora da se potrefi + ne mislim da bi roviti vasa bio garant pobede protiv turaka (u turskoj), niti da ne možemo da ih dobijemo bez njega. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...