Jump to content

ABA liga 2022/2023 - Poslednja ex-Yu sezona?


Kooineeperk

Recommended Posts

Nikada nikog nisam video da tako šutira. Kad su u prenosu rekli da je prošle sezone imao nešto oko 40% bacanja, ja razmišljam jbt to je još i dobar procenat s obzirom kako šutira.

 

Ja donekle razumem te neke nakaradne mehanike ako donose rezultat, tj. ako pogađaš, a ovo je baš wtf. Ne mogu da verujem da on sa normalnom mehanikom šuta ne bi imao više od 40% sa slobodnjaka.

Edited by Arsenije Pesic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Kankkunen said:

Što, loš je trener.

Biće da je problem nešto drugo.

 

Verovatno nije loš trener. Mada se dobrim trenerima retko dešava da im ekipe izgledaju ovako kako Olimpija izgleda na ovom superkupu. Ali ajde, početak sezone, neuigranost i tako to...

Loš ili dobar trener, kad je doveden ja sam pisao da je čudan izbor, s obzirom kakve timove je on vodijo u karieri, a da je Olimpija krenula u neki novi ciklus sa podmlađivanjem tima itd

 

15 hours ago, realno *w said:

Simpatičan ovaj Dokins iz SCa. Onako na prvu mi deluje kao baš skillfull igrač, jedino što još nisam video neko dodavanje da mu se omaklo.

 

Jako sam bio iznenađen kad sam ga vidijo u dresu SCa. Nije to neki neproveren rookie kakve su oni dovodili prethodno, nego jedan sasvim ok EC igrač. Pre toga igrao za Bursu i Turk Telekom

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, realno *w said:

Auu... kakva mehanika šuta slobodnih bacanja Vilijamsa iz Budućnosti. 

 

5 hours ago, Arsenije Pesic said:

Nikada nikog nisam video da tako šutira. Kad su u prenosu rekli da je prošle sezone imao nešto oko 40% bacanja, ja razmišljam jbt to je još i dobar procenat s obzirom kako šutira.

 

Wilt Chamberlain, Shaquille O'Neal... 

 

Jbg, ima druge neke prednosti koje donosi timu pa ga to drzi u profi kosarci. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kooineeperk said:

 

 

Wilt Chamberlain, Shaquille O'Neal... 

 

Jbg, ima druge neke prednosti koje donosi timu pa ga to drzi u profi kosarci. 

 

Niko nije ni rekao da on ne treba da bude profesionalni košarkaš. Komentarišemo njegova slobodna bacanja, jer ima užasnu mehaniku šuta i užasne procente i prilično je neverovatno da to ne može da poboljša.

Link to comment
Share on other sites

Bice Mega zanimljiva za pracenje , ima tu dosta talenta, jos samo da maknu onog turcina da ne gusi Topica. Mogli su odmah da i Markovica ubace u ekipu umesto Kovacevica i Popovica, bolji je igrac od njih vec sada.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki8 said:

Davi loptu kada je sa Topicem na terenu. Lopta treba da bude kod Topica i da on kreira u napadu.

 

nije to kk topic nikola, nego kk mega, opusti se, imace nikola dovoljno prostora ove sezone a svakako treba da nauci i na situacije kada se ne okrece sve oko njega.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Arsenije Pesic said:

Niko nije ni rekao da on ne treba da bude profesionalni košarkaš.

Pa ni ja nisam rekao da ne treba da bude pro kosarkas, jel jesam? Samo sam rekao da ima neke druge kvalitete. I valjda se oko toga slazemo, jer ako se ne slazemo onda to znaci da i ne treba da bude pro kosarkas ako nema sta da ponudi, ne? 

 

 

6 hours ago, Arsenije Pesic said:

Komentarišemo njegova slobodna bacanja, jer ima užasnu mehaniku šuta i užasne procente i prilično je neverovatno da to ne može da poboljša.

Slazem se u potpunosti. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

Pa ni ja nisam rekao da ne treba da bude pro kosarkas, jel jesam? Samo sam rekao da ima neke druge kvalitete. I valjda se oko toga slazemo, jer ako se ne slazemo onda to znaci da i ne treba da bude pro kosarkas ako nema sta da ponudi, ne? 

 

Ne mogu da ulazim u kokoška - jaje rasprave s tobom, nema veze.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...