Jump to content

ABA liga 2022/2023 - Poslednja ex-Yu sezona?


Kooineeperk

Recommended Posts

Ovo oko domacih penzionera je apsolutno u pravu. Mi nemamo povratnike koje trenutno mozemo da dovedemo. Bez ugovora i da mogu EL da igraju. 

 

Sezonske i povrat novca ako se ne ide na istu je prava stvar i to sam prizeljkivao...  Znaci u klubu neko razmislja o tome. Bravo.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa i bilo je sumnjivo sto je evo nedelju dana proslo a nista se ne desava - kao da su svi tamo zaspali.

 

Ocigledno je da navijacima svih klubova sa ovih prostora vrhunska kosarka zadnja rupa na svirali i da je mnogo vaznije pojaviti se, poneti bubnjeve, skinuti se polu go i pevati neke tugaljive pesme tih dva sata koliko traje mec. Vecina njih ni ne zna da prepozna jedan pikenrol, ne znaju ko igra na kojoj poziciji. Isto kao delije za Omica, a Omic je bio medju boljim igracima tadasnje KKCZ i dosao je umesto legende Antica (koji se u svojoj glavi vec penzionisao).

 

Mislim, smeta im Radonjic koji jednu ruznu rec nije rekao za klub cija je legenda, a ne smeta im Milojevic koji je iz Buducnosti presao u Partizan i koji se izjasnjava kao navijac Partizana, ne smeta im Dzikic koji se klanja Obradovicu, ne smeta im Jovanovic koji blage veze nema sa trenerskim poslom.

 

Bokan sad moze da nabije te milione zna on vec gde - osim ako ne dovede Trinchierija (a i on je fakticki imao hvalospeve vezane za KKP), na trzistu vise nema trenera koji mogu da vode ekipu koja pretenduje da napravi nesto veliko u EC. Lepo neka odustane od tog takmicenja, prebaci sve mlade u KKB, rasformira KK SC Derbi - ionako za bolje nisu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Knipex said:

Priča se da je @MrTwisterviđen sa četkom i farbom kako se muva oko slobodnih fasada po Podgorici.

Vec imaju slike moje po shutterstocku za vijestima o white-collar kriminalu dje stojim u kaputu pored neke banke sa nekim pogledom sumnjivim 😄 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Pa napisao si to na jednom diskusionom forumu, normalno je da ce te ljudi pitati zasto si protiv njega kao trenera Buducnosti. Mislim, sad ispada kao da ti je opsovao citavu porodicu dok je prolazio pored tribine, ako su razlozi licne prirode.

 

No, hajde da pretpostavimo da ne volis trenere cije prezime pocinje na Rad. Koga bi ti kao trenera Buducnosti? Scepanovica? Zakelja? Povratak lorda Dzikela? Pavicevica?

Link to comment
Share on other sites

Nista, sad ce dobiti jednog Golemca i tovar prosecnih Beobasket stranaca, run and gun kosarku, fenomenalnih 10-8 u grupi EC i mocno 3. mesto u ABA ligi. Seljani da sijaju od srece i zadovoljstva, kao i svih ovih sezona kada su im razni Milojevici, Dzikici i Jovanovici bili u redu i niko ih nije terao.

 

Naravno, ovo znaci i da od Ivanovica nema nista - daj jos jednog Amera koji ce da puni kolone za statistiku, onda beka Amera koji ce ubaci 2-3 trojke, mocnog Kabu da spava u odbrani i Golemog kako prica "moramo bolje" na konferenciji.

 

Ljudi na ovim prostorima su izgleda ili idioti ili pokvareni, drugo obrazlozenje ne postoji.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, MrTwister said:

Razlozi su licne i subjektivne prirode i zaista ne mislim da treba ikom da se objasnjavam koji su to. Ako vam je toliko dobar i cijenite njegov rad, vodite ga kuci, vise je valjao vama no nama 😄 

 

Znaci licno i subjektivno ti je iliti vama je vaznije od toga sta je dobro za klub?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ponoviću još jednom, nije mi teško, u ovom kontekstu u kojem su ga stavljali ljudi u prethodnim postovima se ne precenjuje. Za EC ekipu iz Podgorice sa osrednjim budžetom bi bio izuzetna opcija.

 

A to što ga neko inače precenjuje je krajnje nebitno za ovu diskusiju.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, MrTwister said:

Razlozi su licne i subjektivne prirode i zaista ne mislim da treba ikom da se objasnjavam koji su to. Ako vam je toliko dobar i cijenite njegov rad, vodite ga kuci, vise je valjao vama no nama 😄 

Priča li se šta za Zvezda Mitrovića? Neće valjda da propusti još jednu sezonu? To bi mu bio kraj šansi da nastavi karijeru na ozbiljnom nivou.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...