Jump to content

Mladje kategorije


laki pepe

Recommended Posts

Dosta dobro kombinovano 2005-2006 godiste. Sledece godine ako se svi odazovu Bosnjakovic,Radosic i Kostic ce biti odlican trio bekova u juniorskoj reprezentaciji .

Edited by Miki8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bravo momci! Ovaj Bošnjaković kao mlađi brat Hezonje, kad se uključi u igru dominira. Lično bih u Zvezdu odmah doveo Pavla Nikolića koji će biti dobar igrač sigurno. Pohvale i treneru dobru je odbarnu spremio za ovo prvenstvo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

 

Velika potrošnja u organizaciji, prirodna je nestabilnost u šutu kod bekova kad je tako, naročito u ovim mladim godinama.

Nije uopste los suter za tri poena ali u Nisu kao da su zacarani obruci za njega.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Pohvale za selektora i reprezentativce za stav tokom čitavog turnira. Dali su dobar primer seniorima.

 

@Miki8 Baš zato što mislim da nije loš šuter, verujem da je do pritiska i potrošnje na turniru. 

Edited by DameTime
spajanje upisa
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Čestitke, odbrana jako dobra, imali su tipa tri brainfarta u odbrani za celu utakmicu. 

 

Ono čega se plašim jeste da su u napadu dominirali fizikalijama i da će to kod Bošnjakovića možda moći da prođe, ali Topić će morati da našteluje šut kako zna i ume. 

 

Lično, ovi španski bekovi, naročito Superi, deluju nekako rafiniranije, bolji šut i bolja tehnika, nekako mi kod naših spoljnih to deluje baš tanko, daj malo šuta, malo tehnike...

Link to comment
Share on other sites

Jebi ga ako niste uspelii da primetite tehniku i vizju kod Topica i Bosnjakovica sta da vam kaze. Topicev sut za tri poena me uopste ne brine, to ce biti mnogo veci problem za Ognjena Stankovica koji je takodje fantastican potencijal na kecu.

Edited by Miki8
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...