Jump to content

Mladje kategorije


laki pepe

Recommended Posts

Pa nisu bas, na primer Malesevic u Dinamiku je igrao nekoliko utakmica ,ista situacija  je i sa Risticem. Igraci 2005 godiste su uglavnom bili u seniorskoj kosarci. Milsim da bi Mega osvojila ligu i bez igraca rodjenih 2005 godine ali i Misko je veliki egoista jbg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vidim da niko ne spominje - Partizan je osvojio kadetsku ligu pobedom protiv Mege u finalu 95:92

 

Quote

Crno-beli su šampioni Srbije! Kadeti Partizana posle drame srušili Megu i podigli trofej

 

Kadeti Partizana su novi šampioni Srbije! Oni su u velikom finalu završnog turnira Triglav Kadetske lige Srbije u Hali sportova "Ranko Žeravica" posle dramatične završnice savladali Megu i stigli do trofeja.

 

Bolje su crno-beli otvorili utakmicu, posle četiri minuta poveli 10:4, ali je Mega brzo uhvatila ritam i smanjila na 14:15. Ekipe su sve do poluvremena praktično bile u egalu, smenjivale se u minimalnom vođstvu. Igralo se prilično atraktivno, sa dosta poena, a na veliki odmor Partizan je otišao sa +1 – 52:51.

 

Efikasniji je Partizan bio na startu treće četvrtine, koristio greške Mege, pa je posle tri minuta poveo 60:51. Međutim, Mega je odgovorila odličnom serijom 10:0 i sve je ponovo bilo otvoreno. Na poslednju pauzu, crno-beli su otišli sa 73:71.

 

Bilo je potpuno izjednačeno i na početku poslednje deonice, da bi Partizan u 33. minutu ponovo nešto značajnije poveo – 79:74, a onda posle dva minuta i sa velikih 85:76. Ponovo je Mega uspela da se vrati u meč preko Srzentića i Karalića i na tri minuta pre kraja smanji na 83:85. Usledilo je nekoliko promašaja na obe strane, a crno-beli su na 1:17 pre kraja imali 88:85.

U samoj završnici, kadeti Partizana su imali bolju koncentraciju. Šekularac je odlično asistirao, bili su sigurni sa linije penala, a kada su na 15 sekundi pre kraja imali 92:87 mislilo se da je utakmica rešena.

Međutim, odmah je usledila sjajna trojka Danilovića (90:92), pa je fauliran Goljović. Jednom je pogodio za 93:90, dok je na drugoj strani Danilović pogodio oba slobodna bacanja na pet sekundi pre kraja – 92:93. Fauliran je ponovo Goljović, pogodio je oba puta za 95:92 i praktično više nije bilo vremena za Megu, te su kadeti crno-belih podigli trofej.

 

Izvor: https://sportal.blic.rs/kosarka/kk-partizan/kadeti-partizana-posle-drame-srusili-megu-i-postali-sampioni-srbije/2024051221265969745

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Nije baš da je košarka ali ima neke veze - večeras na F4 Beogradske kvalitetne lige izbila tuča kad je (po rečima prisutnih) jedan od Gurovićevih klinaca posle utakmice skinuo gaće da provocira goste u fazonu "Al smo vas ******"...

 

 

Prošle godine beše isto neka tuča tamo, al valjda među roditeljima. Vruće kod Gurketa (na snimku, bez majice zavodi red)... :ajme:

Edited by fancy
  • Tuzno 2
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, fancy said:

Nije baš da je košarka ali ima neke veze - večeras na F4 Beogradske kvalitetne lige izbila tuča kad je (po rečima prisutnih) jedan od Gurovićevih klinaca posle utakmice skinuo gaće da provocira goste u fazonu "Al smo vas ******"...

 

 

Prošle godine beše isto neka tuča tamo, al valjda među roditeljima. Vruće kod Gurketa (na snimku, bez majice zavodi red)... :ajme:

 

Da ne bude da si ostao dvosmislen sa ovim zavodi red - Gurović ovde nije bio taj koji razdvaja već je propisno iznabadao par klinaca iz Vizure. Ovo mora koliko sutra da osvane na portalima i nadam se da će pokrenuti tužbu svi koji mogu kako bi se seljačina isterala iz košarke, pošto KSB sigurno neće imati snage i hrabrosti da samostalno to uradi.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Manu said:

Gurović ovde nije bio taj koji razdvaja već je propisno iznabadao par klinaca iz Vizure.

 

Da, da, pošto nisam bio tamo, namerno sam bio dvosmislen, ali sam čuo baš to što si napisao.

 

6 hours ago, Manu said:

nadam se da će pokrenuti tužbu svi koji mogu kako bi se seljačina isterala iz košarke,

 

Apsolutno :thumbsup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam video da ste već pisali ovde pa sam okačio na kk CZ temi. Ološ najgore vrste. Tuče se sa decom. Trebalo gi ga kazniti doživotnom zabranom rada u košarci, ali pošto je SNS naravno da će proći bez većih konsekvenci. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, fancy said:

jedan od Gurovićevih klinaca posle utakmice skinuo gaće da provocira goste u fazonu "Al smo vas ******"...

 

Kad ga ovako ucis:

 

Onda dobijes takvo ponasanje od deteta... 😞 

 

Ajde sto Gurovic nije normalan, ali ne otima on tu decu od roditelja i dovodi ih na trening, i roditelji su krivi! 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Kooineeperk said:

Ajde sto Gurovic nije normalan, ali ne otima on tu decu od roditelja i dovodi ih na trening, i roditelji su krivi! 

 

Znam neke (naizgled) normalne ljude koji su decu odveli u Real kod njega, od kojih su neki i bili ranije u košarci...   Već nešto preko 3 godine, koliko ta priča ide, meni to uopšte ne ide u glavu. :ajme:

Koju li im on priču složi... ja ne znam, prosto nisam imao ni volje ni snage da raspravljam o tome s njima.

Link to comment
Share on other sites

Vi i dalje ljudi, nakon više od 12 godina vulgarizacije, polarizacije i urušavanja društva i države, i dalje mislite da će partijski drug, Gurović Milan, dobiti zasluženu kaznu?

 

Zaista?

 

Oni su nedodirljivi, ova zemlja je hajdučija, molim vas shvatite to jednom. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Inače, sad tek čujem da je ovaj budalaš istrčao bez majice jer ju je pre toga pocepao, kad je prethodno izbačen s tekme...   meni izgledalo kao da je izleteo pravo iz klonje. :ajme:

 

Al kako lema onaj crni brat :classic_ninja:

 

Neviđena sramota.

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
4 minutes ago, fancy said:

meni izgledalo kao da je izleteo pravo iz klonje. :ajme:

 

Odgledaj snimak, uleće u salu i navlači farmerice. Ili je bio u klonji ili pod tušem.

 

EDIT: Sad vidim da si ti okačio snimak 🙂 pa kako ne vide da navlači farmerice?

Edited by Juan Pablo Montoya
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fancy said:

 

Znam neke (naizgled) normalne ljude koji su decu odveli u Real kod njega, od kojih su neki i bili ranije u košarci...   Već nešto preko 3 godine, koliko ta priča ide, meni to uopšte ne ide u glavu. :ajme:

Koju li im on priču složi... ja ne znam, prosto nisam imao ni volje ni snage da raspravljam o tome s njima.

 

Evo ja, kao roditelj, razmisljam sada o tome. Mogu da shvatim da me Gurovic kao bivsi kosarkas i osvajac svega i svacega sa repkom, ubedi da je saradnja sa njim dobra za kosarkaski razvoj mog deteta (pogotovo ako moje dete nema mesta u nekoj boljoj sredini). Ali ne mogu da shvatim da pustas dete kod nekoga ko je anti-pedagog... ili ne razmisljaju u tom smeru ili zaista imaju odlican odnos sa detetom i posvecuju mu mnogo paznje da ga pravilno usmere tako da ni jedan Gurovic to nece pokvariti? Ali koja je verovatnoca za to? 

 

Da ispricam pricu iz parkica, stojim sa komsijom, njegov mali jurca po terenu sa ostalom decom raznih uzrasta. Pricamo, ali vidim da ga prati pogledom non-stop, i onda sta cu, i ja gledam u malog dok pricamo, mali ima 5-6 godina. U jednom trenutku mali se sa nekim vrsnjakom nesto raspravlja, i samo poteze pesnicu, znate onako decije kad hvatate zalet pesnicom 🙂 kad se komsija prodrao preko pola terena! 😄 zamrzao se mali, ne odleti pesnica. Zove ga da dodje i prvo ga pita sta je to bilo, zasto je hteo da udari drugog decaka. Ispostavilo se da je ovaj hteo da mu uzme neku igracku. Lepo mu komsija objasni da ne treba za to da ga udara vec samo da mu ne da igracu ako ne zeli da mu da i tako da mu kaze... ode mali da se igra, sve ok, i posle mi prica komsija kako eto sada mora da ispravlja sve sto je mali pokupio od zeta (lik tipa Gurovic), sto ga je ovaj "ucio", za 2-3 dana koliko je proveo tamo. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fancy said:

Pa video sam da navlači farmerice i zato pomislio da nije izašao iz klonje :lol_2:

Quote

Šta da kažem, vidim da se polemika digla oko toga što sam bio bez majice, a evo šta se desilo... Ja sam meč protiv Vizure gledao iz kafića, sa drugarima, kada je igrač mog tima Jokanović pri vođstvu od jednog poena za nas promašio oba bacanja. Iznervirao sam se, pocepao majicu i bacio je na pod

Čak i pod uslovom da je ovo tačno, radi se o neuračunljivoj budali kome nije mesto u sportu, i posebno ne u radu sa mlađim kategorijama. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, TB Told said:

https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1927899/milan-gurovic-ucestvovao-u-tuci-na-kosarkaskoj-utakmici-juniora.html

 

Na drugom snimku se jasno vidi kako upućuje udarce, iako u tekstu stoji da je razdvajao učesnike. 

 

Ništa iznenađujuće od dokazanog nasilnika.

 

Iz onog drugog ugla se zaista vidi da je u početku razdvajao, ali ono što je slagao jeste da mu neko sina uhvatio u kragnu pa je zato pesničio. Lepo se vidi iz tog drugog ugla da je onaj lik njegovog sina samo razdvojio, bez želje da ga napadne, što je i Gurovićev sin ukapirao. E onda je Gurović krenuo da pesniči, vidim da mu se pridružio još jedan lik. U svakom slučaju stoji ono što su ljudi pisali u vezi Gurovića, nije mu više mesto u sportu. Još će biti od naredne sezone u Zvezdi. :ajme:

Link to comment
Share on other sites

Gurović privremeno suspendovan!

 

Quote

 

...

Komesar lige je potvrdio nezvaničnu vest da je u sred takmičenja Realu oduzeto domaćinstvo završnog turnira.

Turnir se nastavlja popodne, prema utvrđenoj satnici, u „Maloj Areni“ u Novom Beogradu. 

...

Gledalaca na tim utakmicama neće biti.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...