Jump to content

Mladje kategorije


laki pepe

Recommended Posts

Na sajtu turnira koji se igra u Njemackoj za uzrast do 18 godina mogu se naci sastavi svih ekipa.Na spisku nase selekcije ima tridesetak igraca rodjenih 2006.godine i mladjih.Cini mi se da su tu svi najbolji igraci.Za MikiMilane-koliko je visok Filip Vukcevic i koje je godiste?Znam da je Dusan(otac) visok preko dva metra.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MikiMilane said:

Bundalo na širem spisku juniorske reprezentacije SAD.   

Steta - da li je ikad igrao za neku mladu reprezentaciju SRB? 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

У Немачкој ће Србију представљати 12 играча, а то су: Александар Војиновић, Алекса Влајић, Стефан Плиснић, Огњен Срзентић, Алекса Станојевић, Андреј Костић, Марко Тофоски, Андрија Ђурић, Милош Шојић, Алекса Димитријевић, Саво Дрезгић и Митар Бошњаковић.

 

Dobra ekipa.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ne bi mogli ni da vidimo kada nismo ni mi kompletni. Radosic je jedan od top igraca u 2006 godistu u Evropi. Jos su neki igraci otpali zbog povreda a mislim da ce se do leta namtnuti jos neki igraci, kao Backo na primer. Mislim da u ovoj ekipi ima dosta igraca koji su zalutali a umesto njih su mogli da se povedu kvalitetniji ali uvek je tako bilo kod nas.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Preokrenuli smo ih trojkama, mislim da je Savo pogodio jedno 3, video sam da su i Bosnjakovic i Kostic pogodili. Tesko je pratiti na YT, nije neka rezolucija, brojevi na dresovima su manje vidljivi nego kod Italije, nema nikakvog live score-a niti grafike osim rezultata i vremena. 

 

Pred 4/4 je 55:51 za nas. 

Link to comment
Share on other sites

Zasluzen poraz od dosta skromne Italije. Ekipa evidentno slabija od proslogodisnje. 

Valjda ce sa pripremama letos biti bolje ali sam iznenadjen koliko smo fizicki inferiorni, i da nam se sve svodi da play igra 1 na 1 pa sta bude. 

Sto je jos tuznije, uzeli smo milion ofanzivnih skokova, Italijani nisu ni isli na ofanzivni skok jer su posle 3min skontali da jedino treba da nam brane tranziciju.

Link to comment
Share on other sites

Izgubili smo od Italije 69:73

 

Strasan nivo soliranja, kao da su posvadjani. Italijani rastrcani, lep protok lopte, imaju i tri naturalizovana tamnoputa igraca koji im daju cvrstinu. 

 

Bosnjakovic me bas razocarao, usao je u 4/4 sa 3 ishitrena suta za 3 poena u prva 2 minuta koja je sva tri promasio a neki su bili sa 8-9m i to ne bas pri isteku napada. Tu smo im odmah dozvolili da nas preokrenu. Imao je kasnije jos jedan takav sut koji je takodje promasio. I u odbrani neodgovoran ali nije jedini koji je bio takav. U napadu se bori za loptu, valjanje neko u krugu reketa, lopta je kod njega, nece da je izbaci nikome i naravno Italijani krenu da mu otimaju loptu i sudija sudi mrtvu loptu koju gubi. 

 

Na kraju, u poslednjem minutu, pokusavamo trojkama da se vratimo - pogadjate - Bosnjakovic sutira, ovog puta iz trka sa 8m i masi. Ok, ostalo je jos 10ak sekundi na 5 razlike ali ne resava se to tako nego dajes nekom ko nece sutirati iz trka. 

 

Bas kao sto rece @Problem sa licnim greskama izgledalo je ocajno, tako se i zavrsilo. 

Eh da, zanimljivo je da se sve vreme culo navijanje nekih nasih navijaca 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...