Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

22 minutes ago, Barkley#34 said:

Nije to normalna niti poželjna komunikacija na forumu ali nekad moraš i takvim sredstvima da postigneš da neke stvari budu jasne kad pređemo na lični nivo.

 

I feel you. Been there, done that. 👹

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Barkley#34 said:

Nisam nameravao da se osvrćem na zasluženi ban ali pošto se forumska raja upitala par stvari, da bacim par redova i time s moje strane zaključim ovu priču.

 

Ni hvala forumskoj raji za podršku... :lol_2::classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

On 5/11/2024 at 12:40 PM, Kooineeperk said:

Alarmantno je bilo sto Kuper nije trajno banovan mnogo ranije nego sto jeste. Moderacija je to korigovala i sad samo treba da zadrzi isti kurs. Nije lako, ali meni deluje da se trude i da nema obojenosti u tome. 

 

Ako je bivstovanje Kupera i njegov opus upisa nesto sto je ovde drzalo komsije, onda takvima mesto i nije ovde.

 

Znaci Arseniju, Uiniju i Safetu nije mesto ovde? 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Magia said:

Znaci Arseniju, Uiniju i Safetu nije mesto ovde? 

A oni su bili tu zbog Kupera? 

 

E pa nisam znao.

 

Ja sam mislio da su tu zbog kluba za koji navijaju, raznih drugih kvalitetnih ljudi koji ovde pisu i sa kojima se moze diskutovati bez tata postova, zbog istomisljenika (ako bas hoces da limitiram).

 

I da, iskreno, za svu trojicu koju pominjes i jos neke koji ne vidim da imaju veze sa Kuperom a nisu aktivni, mi je krivo sto su prestali da dolaze/pisu. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Kooineeperk said:

A oni su bili tu zbog Kupera? 

 

E pa nisam znao.

 

Ja sam mislio da su tu zbog kluba za koji navijaju, raznih drugih kvalitetnih ljudi koji ovde pisu i sa kojima se moze diskutovati bez tata postova, zbog istomisljenika (ako bas hoces da limitiram).

 

I da, iskreno, za svu trojicu koju pominjes i jos neke koji ne vidim da imaju veze sa Kuperom a nisu aktivni, mi je krivo sto su prestali da dolaze/pisu. 

 

Molim bez spina, jasno sam napisao da su otisli zbog njegovog bana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, ne verujem da je bilo ko prestao da piše zbog nečijeg bana. Ljudi se ili zasite ili budu trigerovani ili razočarani nečim što, po njima, traje neko vreme i/ili misle da se neće promeniti.

 

Njihova volja i poštujem tu odluku.

 

Sećam se da je Safet prestao nakon tog bana tako da možda ima veze sa tim. Za uinija čini mi se da nema veze sa kuperovim trajnim iako on nije bio za to. Arsenije je i pre toga manje pisao ili uopšte.

 

Naravno, ispravite me slobodno ako grešim.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/5/2024 at 2:12 PM, Arsenije Pesic said:

I paradoksalno, jedan od onih iz prve grupe je vrlo blizu trajnom banu, mada verujem da će se uini posle ovoga samobanovati i neće ni dati tu priliku moderaciji.

 

A pošto sam ja iz priče jebeš karakter koji nije labilan, verovatno ću još neko vreme da se vrtim ovuda, iako mi je, onako simbolički, trajni ban Kupera označio završetak priče o forumu na kojem pišu zajednički navijači Partizana i Zvezde.

 

 

On 2/7/2024 at 9:00 AM, Ne sam Safete said:

Kao i obično nemam šta da dodam na Arsenijev post.

 

Ostajte zdravi i veseli.

 

On 2/2/2024 at 12:51 PM, ćušpajz said:

nema potrebe oko mene nista preventivno, cekam samo zvanican dopis, pa cu sam da batalim, prosto ne vidim ovakve principe kao nesto sto je meni prihvatljivo, pa zasto da maltretiram i sebe i one kojima jeste.

 

On 2/2/2024 at 12:57 PM, Juan Pablo Montoya said:

 

 

 

Poprilično tanko pamćenje za jednog aktivnog učesnika tadašnje diskusije...

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Juan Pablo Montoya said:

Jok, samo me boli kita.

 

Eventualno može da ti malo bridi obraz što si direktno kumovao karambolu koji je nastao, ali da, verujem da je kurcobolja u pitanju. Svakako, ovo iskreno mišljenje je degutantno nakon svega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, fillam said:

 

Eventualno može da ti malo bridi obraz što si direktno kumovao karambolu koji je nastao, ali da, verujem da je kurcobolja u pitanju. Svakako, ovo iskreno mišljenje je degutantno nakon svega.

 

Evo ti još jedno iskreno, glasom Šurde "I za to me zabole".

 

Taj Kuper je toliko puta zavredio trajni da je TO degutantno, a za takvog lika se zauzeti je nešto van bilo kakve degutantnosti. No dobro, pravo svakog je da ima svoje nahođenje i stav. U tom smislu me zabole. A ovo oko uinija sam se šalio, jer je i meni jednom neko postovao taj video. A i po njegovom pitanju je njegovo pravo.

 

Nego da ne dužimo, hvala ti što si me podsetio, očito to tebi viže znači pa pratiš.

Link to comment
Share on other sites

Dobro, čuli smo već 10 puta i od tebe i od Kooina kako vi smatrate kako je Kuper trebalo da bude trajno banovan. Poenta je da se sad kao ne sećaš diskusije u kojoj si učestvovao.

 

Inače smo na primeru seče knezova posle utakmice PAR-BUD mogli da vidimo koliko su smirene tenzije na 4umu Kuperovim trajnim banom. 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Juan Pablo Montoya said:

 

Evo ti još jedno iskreno, glasom Šurde "I za to me zabole".

 

Taj Kuper je toliko puta zavredio trajni da je TO degutantno, a za takvog lika se zauzeti je nešto van bilo kakve degutantnosti. No dobro, pravo svakog je da ima svoje nahođenje i stav. U tom smislu me zabole. A ovo oko uinija sam se šalio, jer je i meni jednom neko postovao taj video. A i po njegovom pitanju je njegovo pravo.

 

Nego da ne dužimo, hvala ti što si me podsetio, očito to tebi viže znači pa pratiš.

 

Pa dobro se sećam, prošlo je svega par meseci, a verujem da se sećaš i ti, s obzirom da si aktivno učestvovao u celoj diskusiji, te komentarisao baš ova opraštanja od foruma kao nezrele patetike odraslih ljudi. Da te zaista 'zabole', ne bi se ni izjašnjavao sa svojim iskrenim uverenjem. 

 

Da se nadovežem na Koineeja, nije Kuperov opus zadržavao ove ljude na forumu, ali ih je definitivno oteralo finalno podleganje pritisku onih koje taj opus trigeruje.

 

No dobro, danas je forum lepše mesto, kao što se i u Srbiji bolje živi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Poenta je da se sad kao ne sećaš diskusije u kojoj si učestvovao.

 

Nije "kao", stvarno sam zaboravio. A i nije to bila jedina diskusija na tu temu, samo je bila finalna. Kolega me je podsetio na to i hvala mu. To ne menja na dve činjenice, da je taj ban long ovedue i da svako ima pravo da ne piše ili piše, a svoje razloge nema nikakvu obavezu da objašnjava.

 

Na kraju krajeva, dešavaju se greške i moderacije i članstva, za neke nisam primetio da je bila ovolika kukumavka kao za dotičnog, a ja svakako neću biti licemeran pa pričati sve najbolje o "pokojniku", ono što sam mislio o njemu tad, mislim i sad. Hvala bogu, nikad se nije potrudio da to mišljenje promeni.

1 minute ago, fillam said:

a verujem da se sećaš i ti

 

Podsetio si me, sećam se samo nisam u trenutku. Hvala.

3 minutes ago, fillam said:

No dobro, danas je forum lepše mesto, kao što se i u Srbiji bolje živi.

 

Opusti se.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, DameTime said:

Inače smo na primeru seče knezova posle utakmice PAR-BUD mogli da vidimo koliko su smirene tenzije na 4umu Kuperovim trajnim banom. 

 

Samo da Vujošević ode i splasnuće tenzije u srpskoj košarci.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Magia said:

 

Molim bez spina, jasno sam napisao da su otisli zbog njegovog bana.

OK, hajde da kazemo da vazi u jednom smeru (otisli su zbog bana Kuperu) ali ne i u drugom (nisu bili tu zbog Kupera). Jasno, moguce je. Nemam problem s takvim tumacenjem. To je i @fillam izneo kao tezu (citiracu ispod). Ali onda se postavlja jedno kljucno pitanje (bice takodje ispod). 

 

33 minutes ago, DameTime said:

Inače smo na primeru seče knezova posle utakmice PAR-BUD mogli da vidimo koliko su smirene tenzije na 4umu Kuperovim trajnim banom. 

Ko je uopste tvrdio da ce time biti smirene tenzije?

 

Ovo je SBB-KBB, ti mislis da bi situacija bila ista (bolja?) a ja mogu da tvrdim da bi bila losija, i ko je u pravu? Kako cemo to da dokazemo? To sto se naizgled nista nije promenilo od zimus do sada, ne znaci da sada ne bi bilo gore jer je primetan priliv novih clanova medju kojima ima onih koji se ne snalaze bas potpuno i nisu jos skroz svesni gde su dosli, i sa jedne i sa druge strane, a playoff je poceo. A kako bi tek ti novi reagovali na tatisanje - onako nesnadjeni pridruzili bi se istom naravno. Da li takav forum hocemo? 

 

Forum je onakav kakav ga mi napravimo nasim postovima, diskusijama, a moderacija ima tu tek neku ulogu da to usmeri da nema tata postova, da se ne krse pravila, koja su vrlo jednostavna za iole razumnu osobu, pa ako je jos i dobronamerna onda nema problema. 

 

32 minutes ago, fillam said:

Da se nadovežem na Koineeja, nije Kuperov opus zadržavao ove ljude na forumu, ali ih je definitivno oteralo finalno podleganje pritisku onih koje taj opus trigeruje.

E tu onda dolazimo do kljucnog pitanja. 

 

Da li vas troje smatrate da Kuper nije krsio pravila i da nije trebao biti adekvatno kaznjen? Sta je zapravo vas stav, konkretno i koncizno? 

 

Ako smatrate da nije trebao biti trajno banovan, pravila foruma i sistem kaznjavanja na ovom forumu onda ne vrede ..., realno. Moderacija (uvrnuto) je objasnila, pominje se preko 20 banova da je imao, vise opomena pred trajni (procitajte na linku opet), i sta ja znam sta jos... i sta onda tu treba dalje raspravljati? 

 

Cuj "podleganje pritisku" da se primenjuju pravila foruma koje smo svi prihvatili. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

 

Izvini, zaista mi nije bila namera da vraćam diskusiju na prošli period, a mislim da smo mnogi baš jasno i koncizno tad rekli šta mislimo o svemu i zašto. Ako te iskreno zanima, prelistaj, sve je tu i dalje, pa ako imaš želju da se nadovežeš, možeš i u inbox da ne zatrpavamo ovde. 

 

Samo sam reagovao na Terijevo glumatanje naivnosti, nisam želeo da idem dalje od toga.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...