Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Jbt. oni baš ozbiljno se udubili u ovo. 😂 Obrisaše mi komentar bez pomenutog imena igrača koji nije naš. Ne gledaju samo ide delete, delete, ban, ban, delete. 😄

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, berti said:

Iskasapljeni smo igrački i sasvim je normalno pominjati eventualna pojacanja. Stvarno besmisleno banovanje. 

Ma da dovoditi drugog igraca EL kluba koji ne bi mogao da igra za Zvezdu je svrha svake kvalitetne diskusije...

Kad Zvezdu insajderi povezu sa nekim igracem onda nece biti brisano i kaznjavano. Dotle ce se sve zelje kaznjavati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako se baniue zbog spekulacija o mogućim pojačanjima, zašto se ne banuje i za kalkulacije o broju potrebnih pobeda za plasman u plej-of/in.

Moramo pobediti Asvel i Armani - ban.

Ako izgubimo od Asvela nema nista od plej ina - ban.

Isto tako i za spekulacije o vlasništvu firme planova UO.

Bata je stvarni vlasnik Drčeline firme- ban.

Drčela je napredna fasada -ban.

Itd, itd, itd.

Neka ostanu samo gifovi i snimci sa utakmica.

 

Edited by robins
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Dusko said:

Ma da dovoditi drugog igraca EL kluba koji ne bi mogao da igra za Zvezdu je svrha svake kvalitetne diskusije...

Kad Zvezdu insajderi povezu sa nekim igracem onda nece biti brisano i kaznjavano. Dotle ce se sve zelje kaznjavati.

Banovalo se kada su pominjani igraci koji bi imali pravo nastupa.

Link to comment
Share on other sites

Just now, berti said:

Banovalo se kada su pominjani igraci koji bi imali pravo nastupa.

Jesu na neki nacin povezani sa Zvezdom? Ako nisu onda su upitanju zelje. A dali smo obavestenje i jos smo ponovili. Nema ljutis.

Link to comment
Share on other sites

Kad izadje neki insajder(@Markoss, novinar Sportlanda(koji ima reputaciju da je pouzdan)) i kaze Nate Wolters or xy player  je vrlo blizu potpisa ili se Zvezda interesuje ti postovi nece biti brisani a ni kaznjavani. Dok to ne bude strpite se i nemojte ostavljati vase zelje. A ako se desi da neki EL klub ili EC otpusti pisite na tim temama a ne na Zvezdinoj.

Link to comment
Share on other sites

Ma meni generalno svejedno ni ne pisem o tome ali generalno vecina ljudi voli da prica o pojacanjima pogotovu sad kad su potrebna, razumeo bi da je definitivno kompletiran pa se kaznjava ali u datoj situaciji kad su i iz kluba rekli da se traze igraci ne vidim problem da se prokomentarise kako bi neki xy igrac koji je realan lego na roster. Evo npr. Deshaun Thomas koji se spominje da je realno da se vrati u EL a on je prototip igraca kakav Zvezdi treba.

Ovo sto pokusavate mi je nekako previse usiljeno i licno mi se ne svidja.

Edited by Nele
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Knipex said:

Potpisao za Asvel, ako sam dobro ispratio :lol_2:

Ma nebitno totalno, procitao juce da se vraca u el pa cisto naveo kao primer ne kao zelju ili bilo sta.

Link to comment
Share on other sites

kakva sjeca knezova 😂

 

Je li stvarno ljudi nisu procitali obavjestenje ili... nije mi jasno.

Mozda stvarno kao sto Terry rece, pinovati i govotovo jer moguce da ne ulazi svako u ove teme vec direktno ide i pise-cita samo sta je vezano za klub.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam ubeđen da dosta članova čita samo jednu ili eventualno nekoliko tema. Tipa prati samo kkCZ temu. Ostalo ga ne zanima, posebno ne obaveštenja na forumu. Forum je gotovo izumrla kategorija na netu i dosta klinaca uopšte ne zna kako funkciniše zajednica u vidu foruma.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Trudim se da shvatim koja logika leži iza ovog banovanja na pomen igrača koga bi neko rado vidio u Zvezdi, ali nikako ne mogu da shvatim. Takve špekulacije su normalne u svakoj diskusiji o bilo kom timskom sportu. Ako se neko glupira navođenjem NBA igrača pod ugovorom i ostalih potpuno nedostupnih imena može da bude obrisan/opomenut/kažnjen, ali ovo kako se krenulo je sasvim besmisleno.

Ne kapiram šta moderatorima toliko smeta u ovih nešto sankcionisanih želja. Mnogo gluplje i nerealnije stvari mogu se pročitati na forumu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Knipex said:

Ostalo ga ne zanima, posebno ne obaveštenja na forumu.

 

mozda ce se sada zaintersovati. i to je neki okej test-kriterijum; ako te toliko ne zanima nista, nego samo upadnes da bacis fewliners, mozda ne treba da ucestvujes u ovom kolektivu?

4 minutes ago, quentin said:

Mnogo gluplje i nerealnije stvari mogu se pročitati na forumu.

 

nisam siguran u ovo, medjutim, zasto je toliko vazno spekulisati o imenima na bazi nicega osim maste xy individue?

 

ja licno ne bih imao nista protiv da se otvori neka tema na kojoj se nabacuju imaginarne ideje ako to vesely ljude

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bih zamolio moderaciju, ako je ovo pravo mesto za to, da prokomentarise lajv temu KKCZV, pokusacu da objasnim iz kog ugla:

 

koliko sam razumeo tema TATA je ugasena zbog cirkusa u koji se pretvorila, mnogo negativnih i uvredljivih komentara na racun rivala i generalno niskog kvaliteta teme. Temu ZELJE KKCZ ili tome slicno necete da otvorite jer smatrate da bi bila takodje cirkus i niskog kvaliteta. 
I sa jednim i sa drugim stavom mogu da se slozim, iako mislim da bi postojanje takvih tema podiglo kvalitet na osnovnim klupskim temama koji meni i jesu fokus.

 

Iz ovoga proizilazi moje pitanje: koja je poenta uopste postojanja live teme KKCZ: konstantno vredjanje igraca svoje ekipe? Kvalitet teme nije los nego je nepostojeci, a ja bih dodao i da mi nije jasno kakav je to nacin pracenja utakmice kluba gde ti non stop kucas nesto, postujes (kad stignes da gledas tu istu utakmicu?) a naravno bonus je sto su to uglavnom surova pljuvanja po svojoj ekipi

 

posto vecina forumasa nema srama i u stanju je da na svaka 3 minuta ili 5 napada menja svoje stavove i misljenja, ovim pitanjem se ne obracam forumasima nego bas moderaciji

 

hvala!

Edited by bosMan_jr
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Dusko said:

Kad izadje neki insajder(@Markoss, novinar Sportlanda(koji ima reputaciju da je pouzdan)) i kaze Nate Wolters or xy player  je vrlo blizu potpisa ili se Zvezda interesuje ti postovi nece biti brisani a ni kaznjavani. Dok to ne bude strpite se i nemojte ostavljati vase zelje. A ako se desi da neki EL klub ili EC otpusti pisite na tim temama a ne na Zvezdinoj.

Meni je ovo bas da kazem diskutabilno. 

Koliko god da postujem te pouzdanije forumase ovde i pomenute novinare... Mali milion puta su nakavljivali pisali pa nije bilo nista od toga. 

Zamisli sta bi jedno kumovo "dobro jutro" sad napravilo.. 😂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Dusko said:

Jesu na neki nacin povezani sa Zvezdom? Ako nisu onda su upitanju zelje. A dali smo obavestenje i jos smo ponovili. Nema ljutis.

-Volters je slobodan igrac na nama deficitarnoj poziciji, finansijski dostupan,

-Igrac je koji poznaje sistem kao bivsi igrac, ne bi bio problem oko minutaze i uloge,

- Ne bi gusio Topica kada se oporavi..

Itd, itd, itd. Mogao bih do sutra da nabrajam logiku.  

 

Realno ban nema nikakvog smisla, kosarkaski post na kosarkaskom forumu. 

Tim pre sto su se tolerisala pisanja o Vildosinim obrvama i jos gorim glupostima.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, bosMan_jr said:

ovim pitanjem se ne obracam forumasima nego bas moderaciji

 

Ja bih da stavim ovde svoje zapažanje bez obzira na disklejmer.

 

Na Uživo temu se ide kada ne uspeš da pronađeš RL ekipu za gledanje tekme, znači zarad neke vrste druženja.

 

Samim tim na temi možeš očekivati slične komentare kao i kad gledaš meč u rendom kafiću, gde imaš cirka 60% teranja u reproduktivni organ i 40% bravo bre. Samo što je ovde odnos nepovoljniji, 75-25, jer se ne toči piće.

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...