Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Mene mozete odmah i da banujete jer necu nikada prestati da nazivam Ledeja pravim imenom. Ne pamtim da sam gledao vece zlo na sportskim terenima. Upis od juce za koji sam dobio upozorenje nije napisan bez razloga nego nakon njegovih novih bacanja protivnicima u noge, a sve pod izgovorom borbenosti. Malo je bilo prosle sezone pokidani ligamenti i polomljeno rebro, ove sezone nastavlja jos jace. Da ovakva pojava igra za moj klub vredjao bih ga i pisao lose o njemu deset puta vise nego sto sada to radim, dakle nema veze sa Partizanom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledam sve mečeve Partizana i Zvezde u EL i nisam video da je Zek bilo koga povredio osim Deka, al ni to se ne može pripisati nameri, čovek se bacio za loptom.

Nisam stekao utisak da je prljav igrač, malo je reći da sam zatečen ovakvim upisima.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 7
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, picknroll said:

Gledam sve mečeve Partizana i Zvezde u EL i nisam video da je Zek bilo koga povredio osim Deka, al ni to se ne može pripisati nameri, čovek se bacio za loptom.

Nisam stekao utisak da je prljav igrač, malo je reći da sam zatečen ovakvim upisima.

Pisi cesce druze! 

  • Like 2
  • Love 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, picknroll said:

Gledam sve mečeve Partizana i Zvezde u EL i nisam video da je Zek bilo koga povredio osim Deka, al ni to se ne može pripisati nameri, čovek se bacio za loptom.

Nisam stekao utisak da je prljav igrač, malo je reći da sam zatečen ovakvim upisima.

Derbi si prespavao 🤣

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, picknroll said:

Gledam sve mečeve Partizana i Zvezde u EL i nisam video da je Zek bilo koga povredio osim Deka, al ni to se ne može pripisati nameri, čovek se bacio za loptom.

Nisam stekao utisak da je prljav igrač, malo je reći da sam zatečen ovakvim upisima.


To sto se niko osim Deka nije ozbiljnije povredio apsolutno ne opravdava udarce laktovima po protivnickim rebrima i mosnicama, klizece startove u protivnicke noge, guranje igraca dok je u skoku odvojen od zemlje, itd... 

Edited by СтелаРоса
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, picknroll said:
11 hours ago, Kooineeperk said:
Pisi cesce druze! 

Ne znam čemu ironija, umesto da navedeš konkretne situacije.

 

Ne znam kako drugacije odgovoriti nego ironicno, jer imam neki osecaj da i navodjenje primera ne bi promenilo tvoje misljenje... tako da 👋 pisi cesce 😉 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kronostime said:

Poenta postavljanja Lakijevih video radova u cilju dokazivanja svoje tvrdnje je?

 

:default_coffee:

To sto je Lakijev video nista ne menja. 

 

4 hours ago, Marvin said:

Zek zaista ima dosta problematičnih poteza. I nije problem da se svaki novi istakne onda kad se desi. Ali mislim da je upozorenje bilo na mestu jer protiv Olija nije bilo takvih poteza

Imao je bacanja po loptu gde ga ponovo nije zanimalo gde i kako stoji protivnicki igrac nego je skakao po loptu kao u bazen. Takodje je imao i nekoliko verbalnih duela sa igracima Olimpijakosa gde je Larenzakisa nazvao kokoskom, sto je s obzirom na to da je kostolomac najmanji problem, ali valja spomenuti cisto da se zna kakav je klosar u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, СтелаРоса said:

Takodje je imao i nekoliko verbalnih duela sa igracima Olimpijakosa gde je Larenzakisa nazvao kokoskom, sto je s obzirom na to da je kostolomac najmanji problem, ali valja spomenuti cisto da se zna kakav je klosar u pitanju.

 

Sve sve, ali brate :lol_2:

Otkad igrače kritikujemo što su džiberi? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, picknroll said:
7 hours ago, Kooineeperk said:
 
Ne znam kako drugacije odgovoriti nego ironicno, jer imam neki osecaj da i navodjenje primera ne bi promenilo tvoje misljenje... tako da emoji112.png pisi cesce emoji6.png 
 
 

Možda si u pravu, al ipak treba sputavati poriv za provokacijama.

Apsolutno se slazem, nije trebalo da te ironicno ohrabrujem da pises (provociras) jos vise. My bad. 

 

BTW, sve to mislim i o ovima sto pominju Ledeja i pronalaze mu neke ucitane situacije i kad nije kriv. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mogu li da pitam moderatore, zašto mi je obrisan čitav post?

Da li sam prekršio pravila foruma, time što sam dao (malo širi doduše) osvrt na trenutnu situaciju u KK?

U tekstu je bila samo jedna(!!!) provokativna konstatacija, koju sam stavio pod navodnike?

I da li bi mi bio obrisan post da sam samo besomučno ponavljao- Čoviću odlazi,uz more uvreda-iako sam ,nešto slično, i rekao uz opširnu konstataciju(moje mišljenje), koje se možda razlikuje od većine, ali na koje imam pravo.

Nemam problem, brišite, banujte, vlasni ste da to uradite ovde na forumu, samo bi voleo objašnjenje?!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DrMV said:

Mogu li da pitam moderatore, zašto mi je obrisan čitav post?

Da li sam prekršio pravila foruma, time što sam dao (malo širi doduše) osvrt na trenutnu situaciju u KK?

U tekstu je bila samo jedna(!!!) provokativna konstatacija, koju sam stavio pod navodnike?

I da li bi mi bio obrisan post da sam samo besomučno ponavljao- Čoviću odlazi,uz more uvreda-iako sam ,nešto slično, i rekao uz opširnu konstataciju(moje mišljenje), koje se možda razlikuje od većine, ali na koje imam pravo.

Nemam problem, brišite, banujte, vlasni ste da to uradite ovde na forumu, samo bi voleo objašnjenje?!

 

S obzirom da si u upisu naveo da te briga ako dobiješ i ban, sluti se da si ipak imao neku svest o tome koji narativ i nije baš prihvatljiv, a sad još i želiš da ti neko objašnjava nešto što i sam znaš. 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

To što je bilo pod navodnicima (najveći Srbin i trener svih vremena?) je potpuno nebitno. Taj osvrt je sadržao i cca dva pasusa posvećena priči kako je Željko Obradović namenski doveden u rivalski klub, da je jedini cilj da se KKCZ sabotira i od nje napravi "zauvek drugi" klub, a da KKP opet veštački vlada...

 

Valjda je jasno zašto nije u redu da se ovakav narativ fura na forumu. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bishop said:

Da li neko može da mi objasni šta sam to uradio da dobijem ban na 4 dana od strane @uvrnuto?

 

Koji je to moj postupak izazvao "Avusive behavior" da znam da be ponavljam greške?

 

Može i u PM, da ne opterećujemo temu. Hvala

 

Postoje i druge teme na forumu osim Zvezdinih FK i KK tema. 

 

Objašnjenje bana je prilično šturo, ali smo se nadali da je dovoljno

On 10/19/2023 at 11:41 AM, uvrnuto said:

 

3 dana

 

Kao i slučaju Korneta, više se bavite temom nego drugim forumašima.

 

Link to comment
Share on other sites

Pod 1. Jebe mi se za druge teme sem Zvezde

 

Pod 2. Jedino kad sam se bavio forumašima bilo je u tom postu gde sam pisao da je ružno bivšeg kapitena nazivati "Muka", kontam ja da to tebe kao Grobara ne dotiče puno, ali mene vredja vredjanje igrača kluba za koji navijam.

 

Ne bi mi bilo krivo da me kaznite da sam nekoga lično uvredio, ali ovo je stvarno bilo bezveze. Ništa, vraćamo se čitanju u tišini i nerviranju na glas, a ne preko tastature. Poyyy

Edited by Bishop
Izvinjavam se, nisam video da je post premwšten i da si na to mislio kad si rekao da ima drugih tema
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Bishop said:

Pod 2. Jedino kad sam se bavio forumašima bilo je u tom postu gde sam pisao da je ružno bivšeg kapitena nazivati "Muka", kontam ja da to tebe kao Grobara ne dotiče puno, ali mene vredja vredjanje igrača kluba za koji navijam.

 

 

Nije uredu napisati lecite licne frustracije. Btw nije lepo ni nazivati Luku Muka.. Al jos grdje je ljudima pripisati da lece neke svoje frustracije kroz pisanje.

1 hour ago, Dracarys said:

Pinujte nove teme na fantaziju

Koje su nove teme? Da znam...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...