Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

2 hours ago, kendrick said:

Pričalo se o tome hiljadu puta, ako dođeš u blato zvano "Tata" i kukaš na blato, šta da ti kažem. 
 

Pravila su vrlo jasna, pustilo se blato i svinjarije na Tati, na ostalim temama se gaji neki minimum diskusione kulture i ja to poštujem. Slobodan si da nađeš bilo koji primer gde sam na vašoj, našoj ili EL temi direktno prozivao vašeg trenera, igrače, tumačio ostrašćeno kriterijume suđenja...

 

edit: evo npr. Pantelia voli da zatatiše na tati jako, ali je kulturan momak koji ne šilji patku na temama gde ljudi koje ne zanima blato obitavaju, za razliku od ovog banovanog. 

 

Pa ne gaji se, na EL temi se pise o Partizanu, na KKCZ temi o sudjenju na mecu Partizana, to jednostavno ne treba da se dozvoljava.

 

Neki predlog bi bio da se otvori "budzet i sudjenje" tema gde bi svako mogao da kaze sta mu je na dusi, a da tata ostane za ova prepucavanja, duhovitost i tome slicno (na primer post u kojem se FMP proglasava za 3. favorita lige je bas za tu temu).

 

Mislim, ne zagovaram sad ja neki puritanizam, ali malo price o kosarci i barem pokusaj da se bude objektivan je sve sto treba da se trazi na ovim regularnim temama.

Link to comment
Share on other sites

Baš videh kako si odgovorio kolegi na EL temi i ne vidim u čemu je problem. 

Kako samo ne reagujete tako na gomile drugih besmislenih postova. 

 

Čovek je napisao o Partizanu na EL temi nakon EL utakmice. Od dve legit opcije je odabrao jednu. Ok, jedna je možda malo primerenija, ali svakako nije vredna takve tvoje reakcije. 

Link to comment
Share on other sites

Imao je on i jos jedan post pre na kojem pise o sudjenju.

 

Inace, EL tema bi trebalo da postoji za komentarisanje ostalih klubova i eventualno o KKP i KKCZ iz nekog ugla neutralnosti. Ako moze da se pise "svaka cast komsije!", ne vidim razlog zasto za nedelju dana neko drugi ne bi pisao "uh, kako nas je zategao Ivanovic za samo par dana, Radonjic mislim da nikad nije pobedio Albu. Nedovic brutalan, Vildoza madjionicar." Naravno, ovo ne treba da se pise na EL temi jer vec postoji KKCZ tema, bez obzira sto KKCZ igra EL.

Edited by goldberg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, goldberg said:

 

Nije ti ovo KKP tema, tamo mozes da uputis cestitke i pozdrave.

 

 

Hteo sam, al kad me videli zapucali me svim i svačim. Oni su ove sezone učesnici Evrolige, tako da i na ovoj temi mogu im uputiti čestitke. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Volter said:

 

Hteo sam, al kad me videli zapucali me svim i svačim. Oni su ove sezone učesnici Evrolige, tako da i na ovoj temi mogu im uputiti čestitke. 

 

Prebacio sam ti post ovde. 

U svakom slučaju, sa onakvim postom koji si ostavio na EL temi nema potrebe za takvim stavom. 

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, baš sam se iznenadio reakcijom kolege Goldberga. Nema potrebe da jurca za mnom i piše mi da trolujem i na kojoj temi treba da upućujem čestitke. Da li ja trolujem ili ne, o tome odlučuju moderatori, dakle ima ko da se brine o tome, nema potrebe on to da radi jer tako može samo pogoršati stvari i napraviti dodatni posao moderatorima. U svakom slučaju, prihvatam zamerku, neće više biti takvih komentara.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, NikadProtivKaline said:

bespotrebno drkanje moderacija oko plata i budzeta

to je sastavni deo zivota i diskusije o kkcz/bilo koji drugi klub

 

5 minutes ago, NikadProtivKaline said:

molba za moderaciju da se onda obrisu svi postovi na svi temama koji se bave budzetom bilo kog kluba

ovako selektivno nema mnogo smisla

 

Molba za tebe da malo iskuliraš. 

 

Tri strane su ispisane o budžetima, niko ništa nije obrisao. Radonja je samo napisao da polako završavate priču sa tim. 

 

Dovoljno je da neko uleti sa još kojim milionom, bludnikom, rumeningeom i sl. nazivima, da uleti neki crno-beli forumaš i eto belaja. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NikadProtivKaline said:

neki postovi su nestali, kao da su hideovani, pa su sad opet tu

na to se odnosio komentar

mozda sam se i ja istripovao i lose video...ako je to slucaj, izvinjavam se

 

diskusija o budzetima je bila normalna i nema razloga da se brise

 

Ok, napisao mi je Radonja da je prebacio jedan post na tatu. Izvinjavam se. 

 

Ali suština je u tome da uopšte nije zabranjeno diskutovati na tu temu dok ne krene patkometrija. 

Ostali postovi nisu sklanjani niti prebacivani. 

Edited by uvrnuto
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:

Ali suština je u tome da uopšte nije zabranjeno diskutovati na tu temu dok ne krene patkometrija. 

 

Nije, ali gde podvuci liniju?

 

Pre svega, niko od forumasa koji polemisu o platama nema te cifre.

 

Neko ko se ne vodi patkom ili emocijom ce pogledati prethodne sezone, uporediti sa nekim drugim igracem za koga smo preko BAT-a saznali koliko je bio placen, izmeriti poene, indexe, neki renome i doci na neku cifru koja iako je kreirana racijom, opet nije merodavna jer ultimativna meritokratija u evropskoj kosarci bas i ne postoji, a i racija =/= egzaktnost.

 

Neko ko se vodi patkom ce staviti Koprivici 200k, Daliboru 150k i tako krajcovati jednima, dodavati drugima i doci do sustine - mnogo vise love imaju oni.

Neko ce samo reci da je minimum 50% veci budzet nekih drugih.

 

Uglavnom, nije zabranjena pravilima foruma, ali izuzetno glupa spika, koja simptomaticno uvek bude pokrenuta na jednom topingu i to nakon nekog neprijatnog momenta po posetioce tog topinga - neki tezi poraz, losi niz rezultata, dobra pobeda nekog drugog...

 



 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Volter said:

Iskreno, baš sam se iznenadio reakcijom kolege Goldberga. Nema potrebe da jurca za mnom i piše mi da trolujem i na kojoj temi treba da upućujem čestitke. Da li ja trolujem ili ne, o tome odlučuju moderatori, dakle ima ko da se brine o tome, nema potrebe on to da radi jer tako može samo pogoršati stvari i napraviti dodatni posao moderatorima. U svakom slučaju, prihvatam zamerku, neće više biti takvih komentara.

 

Nije usmereno prema tebi licno, nego stvarno ne zelim da citam o KKP-KKCZ odnosima i prepucavanjima na jesno 6-7 tema.

 

Zato sam i predlozio otvaranje te jedne teme o budzetima i sudjenju pa da se ljudi ne ustrucavaju i koriste KKCZ temu kao stit gde mogu da pricaju staru (vec decenijama staru) pricu o njima mocnima i nama jadnima. Hajde da svi navijamo za Borac pa i da razumem da je svaki drugi post o Partizanu, ali mi pricamo o klubu koji u poslednje 3-4 sezone pojacano dovodi prilicno skupe igrace, pravi klupu sa igracima koji imaju visoke ugovore i onda hajde o tome da pricamo i na ABA temi i na EL temi i na tata temi i na KKCZ temi, jedino ne moze na KKP temi jer su moderatori zapretili batinom.

Link to comment
Share on other sites

On 11/15/2022 at 11:41 PM, Brat od Korneta said:

Slazem se da je prestrog ban za Kendricka. Moglo je to i sa opomenom odnosno sa upozorenjem da nije u redu i da ce se sledeci put sankcionisati.

Tako je. Pogotovo zbog cinjenice da forumas nema neku ruznu proslost

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...