Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

1 minute ago, Don Dusko said:

@Guduramasis poentu. Da ne bude @uvrnuto na tapetu samo i ja se kod svih banova slazem i diskutujem sa timom( @uvrnuto @Chaos Is Me @NMX).Evo vec kad brojis banove koliko sam ja banova udelio Zvezdasima a koliko grobarima?A eto ja sam zvezdaski obojen

 

Pa recimo u istom omeru kao i @uvrnuto jer ocigledno Zvezdasa ima vise i mnogo vise izlazite van granica. @uvrnuto a ni ja a ni @Chaos Is Me I @NMX ne kaznjavamo zato sto volimo  vec zato sto nam je to duznost i  obaveza,

 

To sto objavim @uvrnuto ili ja ne znaci da smo mi na svoju ruku doneli odluku u banu. Tek kad se 2 ili 3 moderatora sloze oko bana izlazi se ovde.

Postujem i zahvaljujem na obrazlozenju.Sto ne menja poentu da je kao moderator @uvrnuto navijacki obojen, da se forumasu koji je dokazano korektan ne daje prvi ban u zivotu na 30 dana, i da nema potrebe da me on vaspitava i deli lekcije, kad me vec otac i majka, drustvo i porodica "nisu vaspitali" za ovih 50 godina zivota. Sto se tice dostupnosti na tastaturi, malo sam analizirao i tvoju moderatorsku aktivnost, i da ne davim sa brojkama, kod tebe te navijacke obojenosti u objavama banova, nema ni u tragovima. Kao ni kod @Ne sam Safete, koji je takodje iz suportnog tabora. Da u pomenutom postu nije uvredjena "institucija", ne bi ni ban bio ovako ektreman.No, dobro, idemo dalje...

Link to comment
Share on other sites

Ja tek sada videh za sta si banovan, iskreno svaka cast na samopouzdanju da dodjes ovde sa pricom kako si korektan lik. U svetu kvalitetnih ljudi koji nisu sigurni u svoje kapacitete ili im fali neke drskosti, uvek se fasciniram ljudima koje jednostavno boli patka i samo cepaju po svom nahodjenju.

 

Quote

Moderacijo srami se!

Banujete admine za nesto sto je sramota za sport i sto javno ukazuju na to.

KK Partizan je sramota za sport kao takav, gomila gadova i obrisa ljudskih bica, cast izuzecima (Exum i Papapetru), na celu sa vasim guruom, najvecim svih vremena, koji je jedna gnjida i bedni izgovor za ljudsko bice, a ustvari moralni patuljak, kockar luzer i nekaznjeni ubica bez trunke savesti. Zelim vam sve najgore kao klubu, sa sportske i ljudske strane, a meni neka je srecna banovina, ne sumnjam da cete ovaj post obrisati u skladu sa demokratskim principima, koji obitavaju u vasim bolesnim glavama.

Kakva drzava takav i klub gde je glavni baja funkcioner vladajuce bolesne sekte. Sve najgore vam zelim

 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, kendrick said:

Ja tek sada videh za sta si banovan, iskreno svaka cast na samopouzdanju da dodjes ovde sa pricom kako si korektan lik. U svetu kvalitetnih ljudi koji nisu sigurni u svoje kapacitete ili im fali neke drskosti, uvek se fasciniram ljudima koje jednostavno boli patka i samo cepaju po svom nahodjenju.

 

 

Iskreno tvoje misljenje me zanima ko lanjski sneg...pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Problem je da je uvrnuto navijački obojen (pri čemu apsolutno nikad ne nastupa uvredljivo prema bilo kome), a nije problem Chaos koji je navijački obojen. Sounds legit. Pritom mislim da je ovde 50x (bez preterivanja) rečeno da moderacija zajednički donosi odluke. Prema tome, nije uvrnuto nikakav jahač apokalipse za navijače KKCZ.

P.S. Ništa protiv Chaosa, osvrćem se na logiku prikazanu u upisu opravdavanja ili šta je već. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

Problem je da je uvrnuto navijački obojen (pri čemu apsolutno nikad ne nastupa uvredljivo prema bilo kome), a nije problem Chaos koji je navijački obojen. Sounds legit. Pritom mislim da je ovde 50x (bez preterivanja) rečeno da moderacija zajednički donosi odluke. Prema tome, nije uvrnuto nikakav jahač apokalipse za navijače KKCZ.

P.S. Ništa protiv Chaosa, osvrćem se na logiku prikazanu u upisu opravdavanja ili šta je već. 

Podseticu te da je Chaos upravo zbog pomenute karakteristike, casno odstupio sa pozicije moderatora...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Gudura said:

Iskreno tvoje misljenje me zanima ko lanjski sneg...pozdrav

 

Sve 5, nisi ti ni dosao ovde po misljenje, buduci da ti je narativ sastavljen od prebacivanja odgovornosti ka uvrnutom i pricom kako su tatisti i provokatori veci problem od "korektnih" forumasa, koji by the way napisu da moderatorima u bolesnim glavama obitavaju demokratski principi, najgore zelje i ostale bljuvotine koje sam kvoutovao. Pritom, lepo si podvukao da bi izmenio samo neke reci ali da i hladne glave stojis iza napisanog. Bice da si se suzdrzavao od ispoljavanja najnizih ljudskih i navijackih strasti, kao takav si dosta nize, mozda i na samom dnu kace u poredjenju sa provokatorima, tatistima i ostalima koji su po tvom misljenju veci problem.

 

Inace, svojevremeno sam optuzio uvrnutog da je bas u teznji za navijackom neobojenoscu klepio mojoj malenkosti 7 dana, iz ove perspektive i dalje smatram da je kontekst napisanog pogresno tumacen, a to sto je potpisnik bio on je manje vazno. Ne postoji scenario u kojem si ti korektan lik a neko obojen, za ovo sto si napisao bi i na RSB-u bio sankcionisan zbog dela o moderaciji.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Gudura said:

Podseticu te da je Chaos upravo zbog pomenute karakteristike, casno odstupio sa pozicije moderatora...

 

Nije ponudio ostavku zato što je navijački obojen, nego zato što je napisao ono što je napisao. uvrnuto nikad nije imao propust tog tipa te ne vidim zašto bi čovek nudio ostavku, jer se maksimalno korektno ponaša. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Nije ponudio ostavku zato što je navijački obojen, nego zato što je napisao ono što je napisao. uvrnuto nikad nije imao propust tog tipa te ne vidim zašto bi čovek nudio ostavku, jer se maksimalno korektno ponaša. 

Tvoje vidjenje stvari, nekad je veci problem ucinjeno, a ne izreceno, no dobro, svako ima pravo na svoje misljenje...

Link to comment
Share on other sites

Ja predlazem da vratite iz banovine Devila, i postavite ga za portparola banovanja pa vise necemo imati da se Zvezdasi bune kada ih samo formalno banuje @uvrnuto, a Partizanovci kada ih samo formalno banuje @Don Dusko. Jer, jebem mu misa vise, mislim da je 1000 jebenih puta ponovljeno da su banovi posledica razmene misljenja i konsenzusa a ne jedne osobe. Devil navija za Panatinaikos i nece biti navijacki obojen.

 

Kad smo vec kod korektnosti, i to pisem ne prozivajuci nikoga, nije korektan neko ko za sebe misli da je korektan vec onaj ko se ponasa u skladu sa onime sto je propisano pravilima foruma, a za koja je @MetalHead napomenu u upisu pre zatvaranja tate da su sveto pismo u smislu toga kakav forum zelimo da imamo. Za sva navijacka napusavanja i vredjanja, pobogu, toliko drugih mesta ima. Ali mi hocemo da drzimo oreol korektnosti sve vreme obracajuci se jednima kao Cokijevicima, Vucicevcima, ili drugima kao Zagorcima i Zagrepcanima... pa ne moze to tako. 

Edited by John Terry
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nevezano za prethodni moj upis.

 

@Gudura Brate, ti mislis da si korektan forumas a napisao si onakvu bljuvotinu? 30 dana je bas malo za ovo. Mislim, ok, briga tebe i za moje misljenje, ali nemoj o korektnosti a ovamo si se iznaredjao svemu crno-belom na ovom svetu.

 

Ovo sto je napisao @Stiletto je nesarkasticna verzija onog sto sam pisao iznad. Dajte neki nalog kojem ce svi moderatori imati pristup, da se ne prozivamo vise.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, John Terry said:

Ja predlazem da vratite iz banovine Devila, i postavite ga za portparola banovanja pa vise necemo imati da se Zvezdasi bune kada ih samo formalno banuje @uvrnuto, a Partizanovci kada ih samo formalno banuje @Don Dusko. Jer, jebem mu misa vise, mislim da je 1000 jebenih puta ponovljeno da su banovi posledica razmene misljenja i konsenzusa a ne jedne osobe. Devil navija za Panatinaikos i nece biti navijacki obojen.

 

Kad smo vec kod korektnosti, i to pisem ne prozivajuci nikoga, nije korektan neko ko za sebe misli da je korektan vec onaj ko se ponasa u skladu sa onime sto je propisano pravilima foruma, a za koja je @MetalHead napomenu u upisu pre zatvaranja tate da su sveto pismo u smislu toga kakav forum zelimo da imamo. Za sva navijacka napusavanja i vredjanja, pobogu, toliko drugih mesta ima. Ali mi hocemo da drzimo oreol korektnosti sve vreme obracajuci se jednima kao Cokijevicima, Vucicevcima, ili drugima kao Zagorcima i Zagrepcanima... pa ne moze to tako. 

Bold: ne navija vise

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Razumeo bih da je neko na forumu od juce, pa da ne zna kako stvari funkcionisu. Ne znam ni sam koliko puta sam i ja i mnogi moderatori objasnili da to sto je neko banovao nekoga ne znaci da je odluka njegova. Cak se desi da onaj ko na kraju banuje ima najblazi predlog kazne. Prestanite vec jednom da proganjate pojedinacne moderatore i vadite im "statistiku". To ne radim ni ja, iz prostog razloga sto nema potrebe, vidim da se uvek dogovaraju i da nema obojenosti u predlozima sankcija. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uvrnuto said:

Nikako da izvuku statistiku da je (bilo) 3 crveno-bela i jedan crno-beli moderator. Pa da moderaciji ni to ne predstavlja problem da super sarađuje. 

 

No... 

Najbitnije je dobro organizovati posao

 

giphy.gif

 

uz nadzor vlasnika Foruma

 

captain-hadley.gif

 

:classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/13/2023 at 1:30 PM, Gudura said:

Tvoje vidjenje stvari, nekad je veci problem ucinjeno, a ne izreceno, no dobro, svako ima pravo na svoje misljenje...

 

Ne vidim šta je učinjeno. Evo, odokativnom procenom, @Don Dusko je izrekao banove polovini KKCZ topica, nekima više puta. Pa ne vidim da to smeta. uvrnuto je maksimalno korektan i kao moderator i kao forumaš, čovek koji se nikad ne mačuje sa navijačima rivala. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

Malopre mi ortak poslao poruku kako ne može da pristupi PDF Košarka kao čitalac. Jel imao još neko problem?

Yup..ni je ne mogu kad se izlogujem

 

Možda je nešto @MetalHead radio po tom pitanju kako bi smanjio saobraćaj tokom derbija, da ne bi padao forum, pa zaboravio da vrati. Lupam. 😄

  • Like 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DameTime said:

 

Ne vidim šta je učinjeno. Evo, odokativnom procenom, @Don Dusko je izrekao banove polovini KKCZ topica, nekima više puta. 

Aj jos jednom:

Nije Don nikoga banovao, kao sto nije ni uvrnuto. Banovi se dogovaraju, sasvim je svejedno ko je od moderatora objavio ban.

 

 

 

 


Svaki put se sjetim Top Liste Nadrealista kad Nele kaze:

ali gospodjo ne djelim ja plate, ja samo citam vijesti ... da bog da ih nikad nisam procitao

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...