Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

3 hours ago, Kronostime said:

Фор тхе рецорд - политичким транспарентима није место на утакмицама, а ко хоће да брани Косово и остале колевке слободан је да оде тамо и докаже се.

Ако сме.

:default_coffee:

 

PS. Eto, i na cirilicu me nateraste.

Ja ne znam o kakvim transparentima je reč, ali epitet "smrdljivo" ne znam na koga se odnosi.

Ako možeš da objasniš.....

Edited by Gojko
Link to comment
Share on other sites

A zasto bi to postavljao?I zbog cega?
Interesantno
Oprosti ali ovakav odgovor od moderatora mi deluje kao cenzura. Pitao sam gde bi mogao da postavim.
Ako već treba da kažem razlog postavljanja a ne vidim zašto bi trebao razlog, meni je recimo zanimljiv kulturološki čin od čoveka koji je obišao svet.
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

 

Napisao je @MetalHead pre nego što je zaključao tatu, uptavo na toj temi, da cilj ovog foruma nije da promoviše RSB/GTR upise. Ni jedan drugi razlog ne postoji da kačiš ovo što hoćeš osim da se sablažnjavaš nad seljačinom Željkom Obradovićem, kog pak GTR prikazuje kao ne znam ni ja kakav simbol kulture i ispravnost. Ni jedno ni drugo nije tačno. U pitanju je običan čovek sklon greškama i nerezonskim potezima. Jedino što ga razlikuje od ostalih je što je enormno uspešan košarkaški trener.

 

Batalite više to. Imate gomilu lokacija na webu gde možete da serete po Partizanu, Željku, Čoviću, Zvezdi...po nahođenju, pa još i da budete cenjeni i poštovani na osnovu toga.

 

Citat Metalheadovog upisa.

 

Quote

Ne zelimo da ovaj forum, pa ni u jednoj temi, pretvorimo u RSB/Partizan.net/Avangardu i slicne. 

 

Ne znam šta više nije jasno. OVO NIJE FORUM ZA TAKVE UPISE.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

 

13 minutes ago, ivan9 said:

Ako već treba da kažem razlog postavljanja a ne vidim zašto bi trebao razlog, meni je recimo zanimljiv kulturološki čin od čoveka koji je obišao svet.

 

Zanimljiva tema, malo sam istrazio forum, evo par tema gde bi bilo prigodno:

 

Zivot u Srbiji

Kakvi su danas ljudi

Zablude o zivotu u inostranstvu

  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Meni je presmesan ban od 15 dana jer sam rekao da je Lessort hodajuca krivicna prijava - dan pre nego sto je zaista dobio krivicnu prijavu ahahaha.

😄



 

 

Dobro pusti to sada, reci ti meni gde da igram prelaz u kosarci jer sam sinoc stavio na Partizan pri pocetku poslednje cetvrtine ali nije proslo...

 

Mozda veceras na preokret Valensije protiv Zvezde? 😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Terry said:

 

Sad ce te banuje brat na jedan dan, a onda kada budemo protestovali, smanjice na 12 i po sati.

Sinoc je razmenjivao salove sa navijacima Valensije u Areni, ako ih povede u "obilazak" Pionira crno(belo) vam se pise.

To divlja gdi stigne!

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...