Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

14 minutes ago, Don Dusko said:

@MetalHead nekako sam ovde usao. Sta se desava?

Dešava se da ste Guru i ti pokvarili forum. Sve je lepo šljakalo i vi prvo zaključate najposećeniju temu na forumu a onda joj uvedete pravila gde ubijete besmisao teme. 

 

Tema je fino radila i bez vas, niste ni morali da se cimate. Vređanja nije bilo, podigao se broj članova i pregleda što odgovara i samofinansiranju foruma. Mogli ste da pustite tako dok se ne otvori zvanična tema za sezonu 24/25.

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Igor_ said:

Ne moze pravilo da bude "reale projekcije" iz prostog razloga sto je to "realno" razlicito kod svakog forumasa. @Brat od Korneta je realna projekcija u kojoj on prizeljkuje Korneta, nekima od nas to nije realna ali ne ide da dobije ban zbog razlicitih gledista realnosti. 

 

Napisao sam i sam da je verovatno nazalost nerealan, ali nije da sam stavio Jokica nego Korneta koji je slobodan ovog leta i koji je imao platu neto tamo 1m i nesto. Ako cemo imati 13m na plate ne vidim problem da stavim Korneta kao licnu zelju iako sam sam naglasao da od toga nema nista. A i to sam uradio vise po nekoj tradiciji i sali jer ga uvek stavljam i kad nam je bio puno realniji i dostupniji. Zna se otprilike sta je realna projekcija neke manje neke vise ali jasno je i sta je apsolutno nerealno a bilo je i takvih.

 

Sve u svemu i da sam pogresio, sad ce biti manje gresaka sa novim smernicima koje su po meni dobre.

 

I nisu napisali da ce ici ban vec prvo upozorenje pa restrikcija pisanja.

 

1 hour ago, Igor_ said:

ovi izvori su jako cudni, nije kao da nisu imali velike promasaje neki od njih. 

 

Nijedan insajder nije nikad pogodio sve. Ali svi ovi navedeni su vecinski imali puno vise pogodaka nego promasaja i generalno spadaju u red najboljih, neki u red najpouzdanijih neki su relativno pouzdani ali opet prelazice granicu kao pozitivo ocenjeni.

 

Imali su i klubovi veliki promasaje a kamoli insajderi. U Zvezdi je postojao dogovor i sa Pengosem i sa Avramovicem, KKP sa Miroticem, iz oba kluba pricali ne bas javno ali u sirem okruzenju da dolaze ti igraci pa u poslednjem trenutku nista od toga. Ziva stvar sto se kaze.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, atmsfr lnČ said:

Dok nije bilo crvenih slova sve je bilo kako treba ... Just sayin

Naljutili su bogove prelaznog roka. Dajte tu kežual temu kad već ljudi dolaze zbog ovog ekspirijensa u navalama. 

Kriziram, oću zagonetke!!! Pčela jeste, osa nije... 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Knipex said:

Kako beše nick Kronosovog kolege? Daj da ode do Kronosovog šefa da mu da nekog posla, ne ide ovo sa banovanjem više.

 

Ali 85 poruke u desetak sati 🙂 evo ja ne mogu...još mi smešno. Nekad kad se probudim zbog bebca u sred noći pogledam ko je online i uglavnom vidim njega 🙂 kakav car.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Ali 85 poruke u desetak sati 🙂 evo ja ne mogu...još mi smešno. Nekad kad se probudim zbog bebca u sred noći pogledam ko je online i uglavnom vidim njega 🙂 kakav car.

 

Ne u 10, nego u ~34. Al' svakako... 😄

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

ALI ako to uradi neko ko navija za Zvezdu, bez obzira da li post ima smisla ili nema, automatski se gleda drugačije i okarakteriše kao napad na Željka-Partizanštinu-Grobarizam i ostale crno-bele pokrete

Da li su tvoji postovi ili postovi tebi sličnih forumaša bili dočekivani na nož i ako jesu koliko puta? 

Link to comment
Share on other sites

Da ne bismo zatrpavali KKP temu, prebacujem ovde:

 

49 minutes ago, Barkley#34 said:

Da li su tvoji postovi ili postovi tebi sličnih forumaša bili dočekivani na nož i ako jesu koliko puta? 

 

Ovo je prvi post odmah nakon @Knipexovog

1 hour ago, ScepanScekicSto said:

Dobro, rekao si nam..

 

jel sad ok?

 

Za koji je Scepan dobio warn za obraćanje forumašu (kao i za sitno tatisanje u nekom od prethodnih postova).

 

A nije retko ovakvo obraćanje, za koje se može reći da možda neko i zaslužuje, ali i za to postoji report, jer je izazvano tatisanjem/provociranjem/štogod.

 

Još iritantnije je generalizovan post u fazonu "evo, došle komšije da nam sole pamet..." i sl. Zbog kog je @Knipex pretpostavljam reagovao.

 

Naravno, dešava se na obe strane...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

Da li su tvoji postovi ili postovi tebi sličnih forumaša bili dočekivani na nož i ako jesu koliko puta? 

Jesu, nisam brojao.

 

Ovo što kaže @uvrnuto dešava se na obe strane. Imao sam u planu da dodam još teksta u taj post, elaboriram i objasnim da se ne odnosi samo na vašu temu, ali me žena nešto spopala pa sam skratio.

Link to comment
Share on other sites

Ok, žao mi je zbog toga (ne zato što te je žena spopala nego zbog prve rečenice u postu :classic_tongue:) i svaki put ću se boriti protiv toga kad primetim, mada mi je eto, promaklo već danas.

 

Elem, razuman si čovek i razumi našu stranu. Nekoliko sezona čitamo Željko ovo, Željko ono, uz solidan procenat nebuloza na tu i druge teme vezane za KKP, a što se razvlačilo na nekoliko tema, do činjenice da su bukvalno doživljavani nervni slomovi, npr. posle treće utakmice Partizan-Budućnost (primer, toga ima ohoho), a moderacija radila prekovremeno, i sad, očekivana je reakcija kada se priča, tj. kritika prenese i na KKP temu. Naravno da će mnogi od nas tad braniti Žaljka ili koga god i od onoga što bi sami napisali.

 

Kao što rekoh, uvek ću se boriti za to da ti i slični tebi napišete kritiku KKP ili Željka, makar se ne slagao sa napisanim, ali mi se iskreno, često prevrne želudac kada vidim tako nešto i od drugih, drugačijih crveno-belih forumaša (jer se jelte sećam šta se sve posalo, a mogu misliti šta tek nidam video) i ne pada mi na pamet da se mešam ako neko reaguje na njihovo pisanje, osim ako nije nešto iza čega mogu 100% da stanem, a to se retko dešava u tim slučajevima.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Vidi "ćelavi" :classic_tongue:, ovde su konkretno pisali chaos i nmx pa su dočekani kako su dočekani. Svejedno, nisam pokušao da branim neki stav ili da učestvujem u kritikama, samo sam obrazložio situaciju. Ne potresa to mene nešto, posebno iz razloga što se dešava i kod nas na temi. Ali mi je bilo drago kada su izvesni spopali @MC Thunder 2 i @fillam nakon što su postovali na našoj temi pa se, u kratkom vremenskom roku, javilo par naših da objasni "izvesnim" da se to tako ne radi i nije u redu. Dosta ljudi ne ume da se ponaša na forumu i nosi naučeno sa društvenih mreža i portala na kojima komentarišu. Na žalost, forumi polako izumiru kao kategorija. Kažem na žalost jer na forumima postoje pravila ponašanja onakva kakva treba da budu i prilično lako se izdvaja žito iz kukolja.

 

Da ima svega, jbg ima, posebno kod nas jer imam utisak da smo 15-20 puta brojniji, tako da je uzorak veliki a samim tim mogućnosti rastu :classic_biggrin:

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Knipex said:

Vidi "ćelavi" :classic_tongue:, ovde su konkretno pisali chaos i nmx pa su dočekani kako su dočekani.

Pa dobro, nemoj sad svako neslaganje i raspravu da ubrajaš u teranje sa teme. 

 

2 minutes ago, Knipex said:

Dosta ljudi ne ume da se ponaša na forumu i nosi naučeno sa društvenih mreža i portala na kojima komentarišu. Na žalost, forumi polako izumiru kao kategorija. Kažem na žalost jer na forumima postoje pravila ponašanja onakva kakva treba da budu i prilično lako se izdvaja žito iz kukolja.

Sve si u pravu. 

Link to comment
Share on other sites

@Don Dusko

 

Quote

Diskusija je isla okej tokom sve dok nije Beo iznenada usao dosta ostrije usao u diskusiju i koja su dovela do ovakvih reci. 

 

Diskusija nije išla OK tokom, lik je pokušao da me bez ijednog dokaza za svoje tvrdnje nabijedi da on sve zna, insinuirajući pritom da je svako ko se ne slaže sa njim jednostavno debil, između ostalog i stavljanjem smajlija koji se krevelji ispod mog posta koji se bavi isključivo temom (i koji se ni ne obraća dotičnom).

 

Nepoštovanje sagovornika ne počinje mojim oštrijim ulaskom u diskusiju, nepoštovanje sagovornika počinje plasiranjem ničim potkrepljenih tvrdnji kao jedine moguće istine, a kada se to ponavlja više puta iako je dotični suočen sa kontra-argumentima i na to odgovara bezobrazlukom u formi pomijeranja gola, onda su "ne postoji dovoljan uzorak koji bi potvrdio tvoj gut feeling da je nemačka medecina američki model razvoja košarkaša najbolji model razvoja košarkaša, ali te to neće spriječiti da prosipaš mudrost i kurčiš se po forumu", "nemaš mozga da shvatiš da iznosiš paušalne tvrdnje bez osnove u realnosti", i "koliko si jadan od nula do skyglider" prosto konstatacije objektivne stvarnosti i kao takve ne mogu da predstavljaju uvrede.

 

Prema tome, očekujem tvoje izvinjenje zbog ovakve simplističke, parcijalne i materijalno netačne interpretacije napisanog na temi o mlađim kategorijama. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Odlična stvar za oživljavanje foruma je da eliminišeš jedini razlog zbog kog ljudi dolaze da ga čitaju u nešto većem broju. 

Doduše, jedna manja slava bi oborila server tako da je možda najbolje za svačije zdravlje da iste 4 osobe pišu svuda. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Braco i sestre iz moderacije, srce mi je zaigralo danas kad sam video da je kum zorzo ostavio poruku, a znam da nisam jedini koji je iskusio taj blazeni osecaj uzbudljive neizvesnosti dok sam cekao da se ucita stranica i da vidim sta je tacno postovao. Ponavljam, covek je insajderska institucija i legenda ovog foruma (od jutros sam na jos dva random mesta procitao da se "oglasio kum na voxu").

 

Razumem potrebu da se sprece zagonetke i kripticne poruke koje prave cirkus od teme, apsolutno podrzavam da to vazi za sve ostale, ali za njega bi morao da se napravi izuzetak. Pritom sam siguran da on svoje poruke ne formulise na taj nacin iz ciste infantilnosti i egocentricnosti, vec iz zelje da podeli sa nama nesto sto je cuo, a za sta mu je sigurno receno da ne siri dalje. Uostalom, videli smo kako se saga Mirotic zavrsila kad je isplivala u javnost... Ovako su njegove informacije uvijene u oblandu i to je sasvim ok.

 

Mislim, ako ce se brisati kumovi postovi (i prateci pokusaji interpretacije ostalih forumasa) na letnjoj chit-chat temi o prelaznom roku, temi na koju sam malopre usao i prvo sto sam procitao je, pazite sad, da je Meridiansport na instagramu zapratio Sengeliju... onda najbolje da se razilazimo i opet okupimo kad se formira ekipa i krene sezona.

  • Like 10
  • Love 2
  • Thanks 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Braco mozda je dobro da napravite jos jednu temu za KKCZ, ali na njoj samo da se pise za igrace koji su zvanicno potpisani.

Npr. KKCZ transferi i tu se pise o igracima koji su zvanicno potpisali (Plavsicu), igracima koji su zvanicno produzili ugovor.

A ovu sad temu ostavite za zelje i insajderske informacije, jer realno to vecina forumasa najvise voli (insajd info, price, zagonetke...). Nije fer onako prema kumu brisati postove, kolega iznad je sve objasnio.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...