Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Cifra od 22m je bruto/gross i u to nema dileme. Evo vesti sa najvecim platama objevljene pocetkom prosle sezone...

https://www.eurohoops.net/en/trademarks/1396808/the-top10-euroleague-contracts-salaries-2022-23/

Ja govorim odavno da je Laprovitola idelan za nas tim. Jos se vizuelno totalno uklapa sa onim brkcicima.[emoji16]

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Opušteno, nema potrebe da se izmišlja alternativna stvarnost. Ok je i dalje navijati za Partizan, iako daje milione Mirotiću i iako je to finansirao čika Vučić. Isto je i u slučaju Zvezde. Što je veća plata, to bolje, više će Nikola naših para vratiti narodu kroz humanitarne akcije.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Opušteno, nema potrebe da se izmišlja alternativna stvarnost. Ok je i dalje navijati za Partizan, iako daje milione Mirotiću i iako je to finansirao čika Vučić. Isto je i u slučaju Zvezde. Što je veća plata, to bolje, više će Nikola naših para vratiti narodu kroz humanitarne akcije.
Čika Vučić
1_0.jpg
  • Like 5
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Son_of_a_gun said:

Šta znam, kad vidim da Micić ima 3,3 a Melli 2M, 3,5M za Mirotu mu dođe k’o black friday cijena.

 

Slažem se, reputacijom i kvalitetom skroz zaslužuje tih cca 3-3.5 miliona godišnje koje će mu Partizan davati. I mnogi drugi su bili spremni da mu ponude slične pare, ali čovek očigledno veruje Željku, što ima i logike.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Opušteno, nema potrebe da se izmišlja alternativna stvarnost. Ok je i dalje navijati za Partizan, iako daje milione Mirotiću i iako je to finansirao čika Vučić. Isto je i u slučaju Zvezde. Što je veća plata, to bolje, više će Nikola naših para vratiti narodu kroz humanitarne akcije.

Vodiš li ove razgovore i na matičnom topicu, čini mi se da je tamo ekipa razpoloženija za mlaćenje prazne slame a ima i više ugovora za gatanje u pasulj?
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Son_of_a_gun said:


Vodiš li ove razgovore i na matičnom topicu, čini mi se da je tamo ekipa razpoloženija za mlaćenje prazne slame a ima i više ugovora za gatanje u pasulj?

 

Jok, super mi je ovde. Šta je bolje nego sprdati one koji u 2023 i dalje veruju u Duletove stipendije.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Luchifer89 said:

Čika Vučić
1_0.jpg

 

Teško, daje poslednju paru za kuću od milion kvadrata na Dedinju tik pored Željka Mitrovića. Kuhinja mu košta kao Mirota, garaža kao Ledej, a trpezarijski sto kao Madar u Feneru 😄

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Barkley#34 said:

Pustite te novčane zajebancije, jesmo li mi urgirali da se usklade EL i ABA kalendari sa verskim praznicima i zašto još nismo?

 

Aj za ABA ali da li će EL zbog dve pravoslavne zemlje čiji klubovi igraju u ovom takmičenju stvarno izaći u susret ?

Link to comment
Share on other sites

Partizan će u novoj EL sezoni imati u petorci dva najbolja napadača u EL, a na klupi najboljeg trenera EL. Na to igrači kao što su Nunally i Leday, kao i plej koji će se dovesti, a koji će biti zasigurno veoma kvalitetan igrač. Zastrašujuće za protvnike, a privilegija za navijače.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...