Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Srecno veceras komsije, ako ne bude veceras, bice za 2 dana...

Skoro svejedno je kada, s tim da bi pobeda za 2 dana donela i pare i Pantera u 1/2 F4. Ali ako vec moze danas i to je ok 😄 

 

Ja verujem da se ovo zavrsava u Beogradu. Oni prosto nemaju sa cime da krenu na vas (Jabusele out, Tavares verovatno out, Deck out jednu, Poirier upitan koliko moze) niti imaju ko da ih vodi u tu bitku (Mateo, ccc). 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kooineeperk said:

Srecno veceras komsije, ako ne bude veceras, bice za 2 dana...

Skoro svejedno je kada, s tim da bi pobeda za 2 dana donela i pare i Pantera u 1/2 F4. Ali ako vec moze danas i to je ok 😄 

 

Ja verujem da se ovo zavrsava u Beogradu. Oni prosto nemaju sa cime da krenu na vas (Jabusele out, Tavares verovatno out, Deck out jednu, Poirier upitan koliko moze) niti imaju ko da ih vodi u tu bitku (Mateo, ccc). 

 

Može, npr. Musa da nam da 45 koševa. Musa je jedan od npr. 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, KockoOblo said:

 

Može, npr. Musa da nam da 45 koševa. Musa je jedan od npr. 

 

Mnogo 😄  toliko ni u onom Breogan-u nije davao kad je bio glavni skorer a kamoli u EL. 

 

Ako on da 30+, Smajli ce s druge strane barem 20 a Trifa 10+. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Mnogo 😄  toliko ni u onom Breogan-u nije davao kad je bio glavni skorer a kamoli u EL. 

 

Ako on da 30+, Smajli ce s druge strane barem 20 a Trifa 10+. 

 

 

 

 

Bro, ti si na korak od vere u zagrobni život. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Marvin said:

 

Sori ali meni je i ovo sranje, pre svega jer su oba transparenta rasisticka: Argentinski ciganin i Musavi.

Nije kraj sveta niti imam nesto protiv transparenata kao takvih, imam problem protiv ovakvih transparenata 🙂

Rasistički je samo ovo za ciganina i tu se slažemo. Ovo ostalo nema veze sa tim šta potenciraš.

1 hour ago, uini said:

ako nista, zbog autoput transparenata, rudija krunishu u areni.

Pre će ga prstenovati.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

 

Jok, ja sam racionalna jedinka, koja kaze da Musa nema sanse da ubaci 45 poena sve i da ga pustite i fikusirate se na sve ostale igrace. 

 

 

Jbg, ja sam bio slab sa raciom i pre danas

Protiv KKPa su mnogi neznani junaci postizali rekord karijere, tako da je Musa skroz ok da nas ubije. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Barkley#34 said:

Rasistički je samo ovo za ciganina i tu se slažemo. Ovo ostalo nema veze sa tim šta potenciraš.

 

meni se cinilo da musavi aludira na rome, moze biti da gresim. Ali ok, ne moramo da sirimo pricu, treba da pobedimo 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da Musa ima neke veze sa Romima sigurno vi bilo rasno, ovako cenim da je samo igra reči zbog prezimena. Ali da ne širimo.

 

15 minutes ago, uini said:

bas si u elementu ovih dana.

mojne da se ljutis kada tw budem prozivao, jako furash.

Slobodno, uvek ti ostaje nada da neću uzvratiti nego ću se valjati po parketu dok te sudije ne izbace.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Princeton said:

 

Tavares na snimcima ima koljeno zamotano do kuka, trebaju mu invalidska kolica da ode do svlacionice. Poirje, odigrao silom prilika utakmicu, jer nisu imali drugih opcija, i zbog toga ga vratili prerano poslije operacije. Dva krilna centra im suspendovana. Cim ce oni napasti Smajlija/LeDay-a/Perpera?

 

Smajlija sa bilo čime. Može Poarje, a naročito mogu spoljni igrači na mismečevima, koje obožava da faulira na 6 metara od koša kada su daleko od toga da budu opasnost po koš.

Uvek možeš da računaš na bar 1 faul u napadu, ona postavljanja za of. faul koja mu sviraju i kad se lepo postavi. Mogu misliti kako će večeras biti bacakanja bekova kod svakog njegovog, inače premekog, bloka.

 

Tavareš ako može 15 ok minuta da odigra, može da napravi veliku štetu. Tu je i Rendolf.

 

Takođe, iako vidim da se to zanemaruje, u "šteku" imaju Kornela, igrača koji je znao da ima lepe brojke kada dobije minute. Jedino možda da se uzdam u njegovo grobarsko ime, da ne bi on baš nas 😄 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, realno *w said:

 

Smajlija sa bilo čime. Može Poarje, a naročito mogu spoljni igrači na mismečevima, koje obožava da faulira na 6 metara od koša kada su daleko od toga da budu opasnost po koš.

Uvek možeš da računaš na bar 1 faul u napadu, ona postavljanja za of. faul koja mu sviraju i kad se lepo postavi. Mogu misliti kako će večeras biti bacakanja bekova kod svakog njegovog, inače premekog, bloka.

 

Tavareš ako može 15 ok minuta da odigra, može da napravi veliku štetu. Tu je i Rendolf.

 

Takođe, iako vidim da se to zanemaruje, u "šteku" imaju Kornela, igrača koji je znao da ima lepe brojke kada dobije minute. Jedino možda da se uzdam u njegovo grobarsko ime, da ne bi on baš nas 😄 

Smajli je samo lud, nije glup. 

Link to comment
Share on other sites

On 4/25/2023 at 9:27 AM, goofy said:

...

jebote, mator konj a gaće mi se tresu i leptirići po stomaku ko da idem na prvi sastanak sa devojčicom.

uglavnom, kao i tada, ničemu se dobrom ne nadam.

 

 

pred prvu, leptirići, prvi sastanak...

 

a sad

jutarnje mučnine, ceo dan nagon za povraćanjem, nervozan, ujedam

ko trudnica, jebem ti sve...

uglavnom, ničemu se dobrom ne nadam.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...