Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Ne mogu da dočekam utakmicu sutra!

 

Prelepo vreme, odličan termin da mogu opušteno vozom da dođem iz NS, čak i ostanem posle na kobajama i pivu u Žirafi. 

 

Odličan protivnik, možda i najveće iznenađenje lige, sa ponajboljim igračem iste. 

 

Verovatno neće biti previše ljudi, malo i da se presedi utakmica, ali kad je tako onda bude i najsimpatičnije, sporadično, navijanje. 

 

Još kad bi igrači "ispoštovali" i poklonili nam laganu pobedu. Ih! 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ne sam Safete said:

 

Aufffff, tek sad sam pokušao da pročitam intervju, ovaj će da bude prvi crnac član esesenesa, svaki odgovor kao da je štićenik akademije mladih lidera:

 

Quote

 

Jedan poraz u poslednjoj sekundi se izdvojio, protiv Crvene zvezde u istorijskom evroligaškom okršaju.

“Eto, da je na primer on (Nemanja Nedović) promašio šut , onda bi ljudi pričali da smo fantastičan tim. Da je promašio svi bi govorili kako smo odigrali dobru odbranu, ali je pogodio i na tome mu čestitam, a o našoj odbrani se priča loše, ali to je košarka i sport. Navikao sam.”

 

Pored pobedničkog koša Nedovića, još jedan detalj je ostao upečatljiv - promašaj Pantera.

“Svestan sam kritika, ali ne obazirem se na njih, jer znam da imam samopouzdanje da uzmem taj šut i uveren sam da ću pogoditi kada dođe trenutak. Ljudi će uvek pričati da li je trebalo da šutnem, ili ne, u tom momentu. To je njihovo pravo i treba da pričaju, ali komentari ne utiču na moje samopouzdanje. Ne bojim se šuteva u bitnim situacijama, niti promašaja i mislim da me to izdvaja od ostalih. Volim te momente i znam da ću ponovo želeti da imam loptu u rukama kada se ‚lomi‘ meč”.

 

 

:cigar:

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uvrnuto said:

Ne mogu da dočekam utakmicu sutra!

 

Prelepo vreme, odličan termin da mogu opušteno vozom da dođem iz NS, čak i ostanem posle na kobajama i pivu u Žirafi. 

 

Odličan protivnik, možda i najveće iznenađenje lige, sa ponajboljim igračem iste. 

 

Verovatno neće biti previše ljudi, malo i da se presedi utakmica, ali kad je tako onda bude i najsimpatičnije, sporadično, navijanje. 

 

Još kad bi igrači "ispoštovali" i poklonili nam laganu pobedu. Ih! 

 

Ja ne stizem od posla ali uzivaj i ti i svako ko moze da ode!

 

p.s

 Jednom poseti i Dogmu (blizu Ada Mola). Odlicna klopa, najbolja kraft piva u Evropi 🍺

Edited by Alex_Serbia
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Shikamaru said:

Obavezno perece uzmi uz kobaju i pivo, vrhunske su.

 

Da, da, klasika. 😄

 

28 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Ja ne stizem od posla ali uzivaj i ti i svako ko moze da ode!

 

p.s

 Jednom poseti i Dogmu (blizu Ada Mola). Odlicna klopa, najbolja kraft piva u Evropi 🍺

 

Znam za Dogmu, ali nikako da odem. Možda bi to moglo pre tekme. 😄

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Beonegro said:

Svestan sam kritika, ali ne obazirem se na njih, jer znam da imam samopouzdanje da uzmem taj šut i uveren sam da ću pogoditi kada dođe trenutak

Taj trenutak je bio u E.L derbiju....

 

9 hours ago, Beonegro said:

Volim te momente i znam da ću ponovo želeti da imam loptu u rukama kada se ‚lomi‘ meč”.

 

Nemoj molim te...dodaj loptu Exumu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

“Svestan sam kritika, ali ne obazirem se na njih, jer znam da imam samopouzdanje da uzmem taj šut i uveren sam da ću pogoditi kada dođe trenutak. Ljudi će uvek pričati da li je trebalo da šutnem, ili ne, u tom momentu. To je njihovo pravo i treba da pričaju, ali komentari ne utiču na moje samopouzdanje. Ne bojim se šuteva u bitnim situacijama, niti promašaja i mislim da me to izdvaja od ostalih. Volim te momente i znam da ću ponovo želeti da imam loptu u rukama kada se ‚lomi‘ meč”.

 

 

Od kada ne igra poslednja 3 minuta utakmice Partizan počeo da pobeđuje 😂😂😂

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/27/2022 at 9:22 AM, Alex_Serbia said:

Da, vlast i grad im samo omoguce  najmanje 70% reprezentacije u Zalgirisu. 🙂

 

Izvinjavam se sto tek sad reagujem, ali moram - otkud taj urbani mit da sve sto vredi u Litvaniji pokupi Zalgiris?

 

12 najboljih u Litvaniji po pozicijama:

 

Jokubaitis, Lekavicius

Grigonis, Brazdeikis, Butkevicius

Kuzminskas, Ulanovas, Giedratitis

Sabonis

Valanciunas, Gudaitis, Echodas

 

Dakle, gde su Gudaitis, Gidraitis, Grigonis i Jokubaitis ako Zalgiris moze da dovede 70% reprezentacije? I kako se to razlikuje od KKP koji ne moze da dovede Lucica, ali moze Smailagica, Avramovica i Andjusica koji su granicni reprezentativci (kao i Ulanovas, Butkevicius ili Dimsa)?

 

Zalgiris konstantno ne dovodi igrace iz EL ili sa iskustvom igranja u EL. I onda kad su takvi stranci, onda lako je njima jer imaju domace - pa nemaju, kad su igrali F4, njihovi domaci igraci su bili redom tri penzosa (Kavaliauskas, Jankunas i Milaknis), Ulanovas i juniori.

 

Bice da ipak bolje rade i ne razmecu se budzetom, dok KKP i KKCZ bez Vujosevica ili Radonjica ne umeju da urade nista u EL osim ove sezone kad imaju ogromne budzete, a i tad je pitanje da li ce da uhvate samo TOP9/TOP11.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zajebana utakmica u zajebanom trenutku

Večeras nikako neće biti lako, Zadar pokazao ove sezone da je spreman sa svima da se pošiba, igraju jako jednostavu i za oči lepu košarku plus imaju MVP-a lige, a siguran sam da će dodatno da grizu sa željom da skinu i drugi BG skalp (što bi stvarno bila velika stvar) 

 

No mislim da ekipa nije baš toliko mamurna, da je Smajli prežalio Fristajler, i da će uz nešto veće muke uspeti da pobedi Zadrane

Ajde da uđemo u novu godinu kako treba, ajmo MI! 

Edited by Shikamaru
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...