Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

29 minutes ago, Jakob Aman said:

Asvel ne moze boljeg protivnika da pozeli. U zestokom smo nokdaunu. Odbrojavanje se zavrsava u petak.

 

A mi kada igramo protiv ekipe koja veže nekoliko poraza onda govorimo kako nam je to najgori mogući protivnik. 😄

 

Opušteno za sutra, ljudi, u Srbiji sam... 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Opterecujete se nebitnim stvarima. Eto i da dobijemo Frenchove, sta..? Nesto ce kao da se promeni, pomakne..? 

 

Zeljkov x/o na stranu (to je posebna tema koja zasluzuje vise vremena) ne secam se niti jedne ekipe Partizana koja je birala na kojim tekmama ce se pojaviti. Ovoj grupi gradjana koja trenutno nosi dres sa zutom mrljom od kari sosa i izolir trakom je upravo to TM. Ispod casti, smara da se igra ABA, ali zato kad je tu EL protivnik blagoizvole se usrati ko grlice u svakoj iole neizvesnijoj zavrsnici.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Da skratimo, zamislite da na jedinici imate vitrouza tipa Vildoza i sve će vam jasno biti dje problem. Madar je gotivan igrac sa mnogo vrlina ali nije ,ili nije jos, klasa koja uziva da bude vodja. Exum , svi znamo koliko je dobar i polivalentan ali nije cistokrvni plej. Vratice vam brzo ovaj Avramović ali po meni ni on taj "cistokrvni" plej ali svakako ce lakše biti treneru da postavi igru, da mijenja....itd

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Tango said:

Ajde gledajte sutra opet da izgubite,da Panter sutira 2 od 17,naravno da svi sutevi budu preko ruke van balansa,Madar i Naneli odma klupiranje posle prve greske bez povratka do kraja tekme,Andjusic neka nam kreira igru iz pika a ako zagusti nek uputi na niski post ona njegova legendarna dodavanja  koja ili zavrse u autu ili putuju citavu vecnost do centra....i obavezno posle tekme video analiza meca gde ce neko(nikako K.Panter) imati -14......

 

 

vrhunsko jinxovanje, pobeda ko kuca!

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Alex_Serbia said:

Jeeej, igra Partizan...😥

 

Joj tebi izgleda ne rade notifikacije za quote pa moram ovako @Alex_Serbia. Pitah te vec jel mozes da napises tu jednu teoriju makar od toliko njih zasto se vratio Zeljko Obradovic a nisu kosarkaski razlozi? Fala brt. 

 

p.s. prijavi ovo za notifikacije moderatorima da vide sta mogu da ucine.

  • Like 2
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Joj tebi izgleda ne rade notifikacije za quote pa moram ovako @Alex_Serbia. Pitah te vec jel mozes da napises tu jednu teoriju makar od toliko njih zasto se vratio Zeljko Obradovic a nisu kosarkaski razlozi? Fala brt. 

 

p.s. prijavi ovo za notifikacije moderatorima da vide sta mogu da ucine.

 

Imas vise opcija od zvonca ovde.

 

 

57 minutes ago, Volter said:

Realno, ako se dobije Asvel i u petak Efes, niko više od vas neće ni pamtiti ovaj loš period.

 

Ako se to desi, tek ce da krene kuknjava zbog kikseva protiv Valensije i komsija. Prvi cu ja da zakukam 😬

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Magia said:

Uf kakva diskusija na poslednjih par strana. Sutra igramo tekmu, mozemo li malo o tome? Jel gledao neko Asvel, imamo li kakve sanse?

Naravno da imate, bolja ste ekipa, ali morate da odigrate znatno smislenije nego poslednjih par utakmica.Ako igraci uspeju da ostave iza sebe ono sto je bilo, mislim da imate lepu sansu za pobedu.

Link to comment
Share on other sites

Nekako uvek težim da donosim  zaključke ili da formiram svoja očekivanja na osnovu činjenica i prethodnih iskustava.

 

Da ne izvlačim statistiku sad, činjenica je da ne igramo odbranu dovoljno dobro, bilo jedan na jedan bilo kolektivnu. Tačnije, kad se i odbranimo jedan na jedan i kad ekipa ima duži napad, kao po pravilu pucamo u poslednjih par sekundi, i ide trojka kao kap. Takođe, znamo koliko smo imali problema kada protivnička ekipa ili ima telo čoveka koji može da parira Lesoru ili izmori Lesora, pa on u drugom pol deluje kao izduvan balon.

 

Ne vidim kako će danas biti išta drugačije i, iako bih to želeo, zaista nemam nikakvu podlogu za optimizam. Upravo zbog toga bi bilo sjajno da pružimo bolju igru i zabeležimo pobedu. Ajde jednom iznenadite, al da to ne bude neprijatno iznenađenje...

Edited by Dzep
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dzep said:

Nekako uvek težim da donosim  zaključke ili da formiram svoja očekivanja na osnovu činjenica i prethodnih iskustava.

 

S druge strane ja svoja očekivanja zasnujem na prethodnim dnevnim iskustvima, kao što su jesam li se naspavao, je li bila gužva u saobraćaju, je li me neka budala pilala na poslu, je li bila gužva u saobraćaju u povratku, šta je žena pravila za ručak, zašto nije ništa pravila za ručak, je li naručena hrana još topla kad stigne, pivo ladno, kako misliš nema piva, kakav stomak, koji komšija sa trećeg sprata seme mu jebem?!, da li kasni strim, da li secka strim, jebem ti strim bolje da ovo nisam ni gledao...

 

Ne znam za to tvoje, ovo moje predviđa 99%.

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Son_of_a_gun said:

 

S druge strane ja svoja očekivanja zasnujem na prethodnim dnevnim iskustvima, kao što su jesam li se naspavao, je li bila gužva u saobraćaju, je li me neka budala pilala na poslu, je li bila gužva u saobraćaju u povratku, šta je žena pravila za ručak, zašto nije ništa pravila za ručak, je li naručena hrana još topla kad stigne, pivo ladno, kako misliš nema piva, kakav stomak, koji komšija sa trećeg sprata seme mu jebem?!, da li kasni strim, da li secka strim, jebem ti strim bolje da ovo nisam ni gledao...

 

Ne znam za to tvoje, ovo moje predviđa 99%.

Zaboravio si najavaznije od svega, da se nisam obrijao taj dan 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...