Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Moj ludi klinac (grobar, btw) pre 10ak dana otišao s dva ortaka do Mirotićeve gajbe u BK Zalivu, pošto je na oko 1Km od naše, i kaže, citiram: "Vidimo dva tipa na terasi, pijuckaju nešto, jedan visok bradat drugi ćelav i debeo, mi s ulice - Mirota dođi u Pratizan!!! - kad neko odozgo odgovara: Polako brate, polako :lol_2: "

 

Ja reko, krelci, mogli ste to i kulturnije a ne da dobacujete s puta, ko zna šta ste lajali, možda je zvučalo kao pretnja :classic_biggrin:

 

Enivej, par večeri kasnije, šetam tuda u pola noći, nikog nigde, ali lepo svetli, ko Las Vegas :s_d:

 

20230727-234030.jpg

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, fancy said:

Moj ludi klinac (grobar, btw) pre 10ak dana otišao s dva ortaka do Mirotićeve gajbe u BK Zalivu, pošto je na oko 1Km od naše, i kaže, citiram: "Vidimo dva tipa na terasi, pijuckaju nešto, jedan visok bradat drugi ćelav i debeo, mi s ulice - Mirota dođi u Pratizan!!! - kad neko odozgo odgovara: Polako brate, polako :lol_2: "

 

Ja reko, krelci, mogli ste to i kulturnije a ne da dobacujete s puta, ko zna šta ste lajali, možda je zvučalo kao pretnja :classic_biggrin:

 

Enivej, par večeri kasnije, šetam tuda u pola noći, nikog nigde, ali lepo svetli, ko Las Vegas :s_d:

 

20230727-234030.jpg

Kazes gajba u zalivu? 
A vezane vam ruke i noge 

 

ccc

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Son_of_a_gun said:

 

Quote

Sećam se da sam radio bez plate jer me je mrzelo da svoj ugovor odnesem kod notara jer sam imao mnogo bitniji stvari da radim. Nisam primao platu mesecima, tek u decembru sam to završio i primio prvu platu. 

 

A brate mili... :lol_2:

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, John Terry said:

 

Ne kapiram ovaj deo oko toga kad je odlucio da dodje u Partizan, sta ima sad da ide okolo i izvinjava se drugima...brate samo lepo potpisi ugovor i kraj. Mislim... sta on duguje bilo kome da bi sad javio nekome da nece kod njih.

 

Pa nije mogao da potpiše pre raskida sa Barsom. Pa kao da ne zavlači druge timove, nije hrišćanski, pa im javio. Mada mislim da nije samo tu procurila informacija, već na mnogo više mesta. Inače jeste dobar intervju, Zoki mnogo pametnije deluje kad se čita šta je rekao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ChrisJudd said:

 

Pa nije mogao da potpiše pre raskida sa Barsom. Pa kao da ne zavlači druge timove, nije hrišćanski, pa im javio. Mada mislim da nije samo tu procurila informacija, već na mnogo više mesta. Inače jeste dobar intervju, Zoki mnogo pametnije deluje kad se čita šta je rekao.

 

Nije mogao da ima validan ugovor, mogao je da potpise predugovor. Bas je sabanski od Mirotica ako je dao rec a onda je pogazio. Kakve god informacije da cure, ako nemas svoju rec onda nemas nista. Kakve pretnje, podele, gluposti. Srbija ne moze biti podeljenija od ovoga sad. Svi se mrze. Lekari mrze prosvetu, prosveta mrzi policiju, policija vojsku i tako u krug. Empatije i drustvene svesti nema nidje a sad ce jedan kosarkas koji je btw prodao veru za veceru jer je Crnogorac a ne Spanac, da mi deli naciju....kako da ne.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da i ja kažem koju u vezi Mirote, jer tihovah dok bješe vruće. Tj da kopiram tekst jednog lika.

 

Iza prozora nemirnog sna

Osjecam njihove sjene

Gledam kako kroz zidove plesu

Kurvini sinovi

Zatvori gubicu nije vrijedna zanata

Istresi gorcinu do kraja

Na strateskim mjestima njihovi ljudi

Kurvini sinovi

Lutke od krvi bez trunke ideje

Ubice na cesti

Losa noc bjezim iz grada

Oni dolaze

Kurvini sinovi

Otisao sam daleko do krajnjih granica

More je uzimalo od neba

Na drugoj strani znaci oluje

Vidio sam kako plaze u tami

Hladna noc pred velike dogadjaje

Ne zelim vise da se sjecam

Znali su gdje ce me naci

Kurvini sinovi.

 

Ne zamjeram mu ništa, ne snađen je za ove naše prostore i prepao se. Bolje je za sve ovako.

Srećno ti dalje Nikola.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Arsenije Pesic said:

 

Sasvim korektan itw.

 

Ovaj deo mi baš nije jasan:

 

 

Quote

"Mi smo imali najkraći roster u Evropi prošle sezone i to sada želimo da proširimo da imamo dodatne opcije i da rasteretimo neke momke koji su prošle sezone bili pod velikim naporom,

 

Trenutno imamo 10 igrača, tražimo po njemu još 3. Tih 13 igrača nisu baš proširena rotacija. Proširena rotacija kod nekih klubova podrazumeva 15-16 igrača, ali ajde da kažeš 14 igrača i to da bude neki relativno mladji igrač.

Naročito kod Žoca, koji voli da se svaki minut na terenu zasluži, a tokom cele sezone je bio primoran da daje minute svima, da koliko toliko odmori ove koje cedi bez prestanka.

 

Što se situacije sa Mirotom tiče, barem znamo gde su prošle informacije i da se bar po tom pitanju nismo sami upucali.

Bitan je i ovaj deo da nisu dovodili igrače koji odgovaraju njemu. Baš sam uveren da bi pao neki Gilespi, da je došao Mirota, a bez njega ti takav igrač ne odgovara.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

 

Što se situacije sa Mirotom tiče, barem znamo gde su prošle informacije i da se bar po tom pitanju nismo sami upucali.

 

 

Pošto je rekao Zoki, nema šanse da nije istina 🙂

 

Napisah ovde, par nedelja pre Mirotic sage, jedan od direktora u Mozzartu, pred 50 ljudi je pričao kako je Mirotic završen i koliko sastanaka je već bilo sa njim, kao i šta je prihvatio.

 

Generalno, nije ti malo čudna ta priča da se saznalo da će u KKP tako što je javio ka preostalih 17 EL klubova da neće kod njih, pa se njihovi insajderi svi čuli međusobno i skontali gde će. Ipak je malo realnija opcija da procuri iz jednog drugog izvora. Naročito ako se ovoliko naknadno potencira.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, medobrundo said:

 

Pošto je rekao Zoki, nema šanse da nije istina 🙂

 

Napisah ovde, par nedelja pre Mirotic sage, jedan od direktora u Mozzartu, pred 50 ljudi je pričao kako je Mirotic završen i koliko sastanaka je već bilo sa njim, kao i šta je prihvatio.

 

Generalno, nije ti malo čudna ta priča da se saznalo da će u KKP tako što je javio ka preostalih 17 EL klubova da neće kod njih, pa se njihovi insajderi svi čuli međusobno i skontali gde će. Ipak je malo realnija opcija da procuri iz jednog drugog izvora. Naročito ako se ovoliko naknadno potencira.

 

Ok, ako je tako.

A ovo drugo, nije mi čudno, potpuno su mi jednake šanse da krene iz bilo kog kluba. I kod njih je ista situacija, gomila novinara koji žive za to da dobiju neku informaciju i prvi je puste na tnjiter ili negde slično.

 

Svi ostali primeri govore u prilog time. Ledej i Panter su potpisani, da niko to nije ni sanjao. Nanelija su kao i spominjali, ali verujem kao čisto nagađanje, jer je bio slobodan, a zna se da ga Žoc gotivi, trebalo nam krilo itd.

Egzum isto bez ikakvih najava, Brodzi...  Jedino za Madar je procurelo, par dana pre potpisa i to je neki izraelski novinar objavio.

 

Opet kažem, verujem ti, nisam video taj post.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve sto znaju vise od 3 coveka tesko da moze da se nazove tajnom. Konkretno za Mirotica, nekako mi se cini da je tu onaj Crespo malo vise umesao prste.
A nije bas da se stranci otimaju ko ce pre da dodje kod nas pa mozes da ih uslovis da cute do potpisa. Njima ide u prilog da se procuje da su trazeni kako bi sebi jos vise podigli cenu. A ta cutnja obicno i kosta, tako da...

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nije kao da postoji jedan tunel kroz koji idu informacije. Mirotić je the guy ovog prelaznog roka, jurile su ga mnoge ekipe, desetine ljudi koji komuniciraju, agenti, ponude, insajderi i wannabe insajderi. 

Mislim da je svaki rumor vezan za Mirotića i neki klub ovo leto imao istine (tako se u aftermathu ispostavljalo), a nije svaki direktor kladže koja je bliska sa svakim timom laprdao. U prevodu, ovo što je malo nemušto ispričao Big Z uopšte ne bih karakterisao kao laž jer je diša Mozzarta laprdao pre par nedelja. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

"Svi su insajderi, a niko ništa ne pogađa, malo šta je tačno što se priča i piše. Ono što mogu da kažem je da smo u kontaktu sa mnogim igračima, a dovešćemo trojicu. Ko su ti igrači, znamo samo Ostoja, Željko i ja. Sa Mirotićem je situacija bila atipična jer je on javio klubovima da ne dolazi kod njih pa je to tako procurelo".

promeniti.

 

"Mi smo imali najkraći roster u Evropi prošle sezone i to sada želimo da proširimo da imamo dodatne opcije i da rasteretimo neke momke koji su prošle sezone bili pod velikim naporom, doduše to se i isplatilo jer smo bili najspremnija ekipa u svim takmičenjima, a za to je zaslužan Bata Zimonjić i ceo naš staf koji je, slobodno mogu da kažem, najbolji u čitavoj Evropi".

Edited by Aman 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...