Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

1 minute ago, Arsenije Pesic said:

 

A pa red je da i mi kukavci stopiramo nekog.

 

ma vi se sad ložite na četnički pokret, prvi svetski rat i spartu. tako bar izgleda po muralima nekih grobara po njegoševoj. tu je njegošev mural, ono, k'o džon lenona da sam video :lol_2:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

 

ma vi se sad ložite na četnički pokret, prvi svetski rat i spartu. tako bar izgleda po muralima nekih grobara po njegoševoj. tu je njegošev mural, ono, k'o džon lenona da sam video :lol_2:

 

Suptilni senzibilitet ovog topika prema partizanskom nasleđu značajno odudara od alternativnih pravaca kojima streme pojedini umetnički krugovi, sa kojima nas nedovoljno obaveštena javnost ponekad pogrešno poistovećuje.

  • Like 5
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

uglavnom, hteo sam da poručim kendriku kako je rizik voditi kaminskog u niš na kup;

prvo ga smailagić odvede do mraka, čisto da drmnu po dve ljute i neku kavurmu da nabodu, jer kao, tek sutra se igra prva tekma protiv nekih levaka

 

sledeća scena je sutra ujutru, smailaga k'o bez glave dolazi željku da kaže kako frenk i dalje peva četničke pesme u mraku, platio je svima da rade prekovremeno dok mu se ne prispava

 

željko:

282083_normal-20221030205447-stj-1691_f.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

 

Nisi često u Nišu?

 

ma gde često, bio sam jednom u životu pre 15 godina na 5-6 sati, dok je žena obavljala neki biznis.

lutao rendom i pojeo neki roštilj u kadani za koju se sećam da je bila pored nekih teniskih terena, ako i dalje postoje

 

mrak znam da je bio zatvoren, jer je bila nedelja

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, uini said:

 

ma gde često, bio sam jednom u životu pre 15 godina na 5-6 sati, dok je žena obavljala neki biznis.

lutao rendom i pojeo neki roštilj u kadani za koju se sećam da je bila pored nekih teniskih terena, ako i dalje postoje

 

mrak znam da je bio zatvoren, jer je bila nedelja

 

Ako dolaziš i kad dolaziš, imaš otvoreni poziv na ručak. Slabo jedemo mi te kavurme i to... južnjaci su za prasetinu krtinu i roštilj, teleći repovi tako to... Ove kavurme su za Vojvođane i Hrvate iz Slavonije. Častim te original Nišlijski ručak.

 

Da, tad je bila Nišlijska mehana teniski tereni. Sad je to kafana isto ali je promenila vlasnika. Zove se Biser sad.

 

Inače, to je TK Radnički koji je sada u jadnom stanju, ali moja malenkost je tamo neke 2001 godine tu pobedila Janka Tipsarevića 🙂 na jednom od ITF Futures turnira. Moja najveća pobeda u životu 🙂 

Edited by John Terry
  • Like 14
  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, uini said:

uglavnom, hteo sam da poručim kendriku kako je rizik voditi kaminskog u niš na kup;

prvo ga smailagić odvede do mraka, čisto da drmnu po dve ljute i neku kavurmu da nabodu, jer kao, tek sutra se igra prva tekma protiv nekih levaka

Dve???

 

Inače, kavurma ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

 

Ako dolaziš i kad dolaziš, imaš otvoreni poziv na ručak. Slabo jedemo mi te kavurme i to... južnjaci su za prasetinu krtinu i roštilj, teleći repovi tako to... Ove kavurme su za Vojvođane i Hrvate iz Slavonije. Častim te original Nišlijski ručak.

 

Da, tad je bila Nišlijska mehana teniski tereni. Sad je to kafana isto ali je promenila vlasnika. Zove se Biser sad.

 

Inače, to je TK Radnički koji je sada u jadnom stanju, ali moja malenkost je tamo neke 2001 godine tu pobedila Janka Tipsarevića 🙂 na jednom od ITF Futures turnira. Moja najveća pobeda u životu 🙂 

A ja sam bio ubeđen da si iz Londona 😂

Edited by zemljoradnik
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, zemljoradnik said:

A ja sam bio ubeđen da si iz Londona 😂

 

povukao se covek, mirniji zivot, organik. sad sam proverio, 70milki net worth, bice to dobar rostilj.

 

[salim se terry, nema potrebe da castis ako (ikad) dodjem, bachimo pare na gomilu i jedemo feat pijemo]

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...