Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Trojka Nolana Smita se desila par meseci pre nego što sam se odselio za Nemačku, već tačno deset godina se nadam da će prestati da me prati više to prokletstvo/kazna/maler da ne mogu da se radujem uspehu voljenog tima iz tuđine... Fala qrzu, skinuše mi kletvu!

Neka nam je srećna, a sledeće godine se vidimo na F4 u Berlinu.

Moram samo usput da opljunem navijače. Ok, nije se desio nikakav incident u hali, sve 5. Ali, jebem mu mater - degutantno je i smešno slaviti prvu titulu posle 10 godina uz "Uzalud trud, džaba vam sve", posledica mržnje koja se zapatila između dva kluba, a prelila međ običan svet, a koja iskrivljuje percepciju stvarnosti u kojoj se umesto realnog prihvatanja činjenice da bez "Arapa, Rusa i pomoći države" mi ovakvu sezonu ne bismo još dugo gledali, već se gaji smešan narativ kako smo mi opozicija toj vlasti koja nam je dala Željka & Co. na tacni. Šizofreni rascep.

Zar nije mogla pobeda da se slavi onako kako su se slavile pobede protiv Olimpijakosa i Reala npr.? Zdravo, sportski, za Partizan, a ne protiv bilo koga, ispoljavanjem najgorih frustracija.

Još to da poboljšamo i izdignemo se iz tog blata makar za pedalj, biće još lepše.

  • Like 21
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Valjda je i red cestitati kada je neko bio bolji, a Partizan je bio bolji i veceras i tokom ove finalne serije.

 

Cestitke ljudima sa ovog topika, koji su mahom fini ljudi i iskreni ljubitelji kosarke. Zasluzuju da se raduju pobedi svog tima i ipak uspesnom zavrsetku sezone.

 

Komsije uzivajte.

  • Like 9
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dragan Mićić said:

😂 radi radi, vise volis Exuma nego Lucu. 😜

 

To je verovatno tačno, jer više koristi racio na terenu. Ali više od svih igrača volim Obradovića, tkd gde on trenira - tu ekipu ću sigurno gledati :classic_happy:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala igračima. Hvala Željku.

Pokazali su karakter kad je trebalo.

Kapiten se ukazao. Sjajna partija i takeover kad je zagustilo.

Ostvarila su se moja nadanja da niko fizički ne bude ugrožen i to je najbitnije. Čak su i igrači KKCZ bili na kraju u masi naših ali su izašli bez frke.

Inače moram da navedem jedan razlog zašto sam ja bio umeren optimista.

To je kad su ovi baksuzi postavili ovo:

https://www.instagram.com/p/Cs4IX_Err0C/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Znao sam da dobijamo seriju.

I jbm svima sve na naprednjačkoj Areni.

I pozdrav za @DameTime koja je verovala.

  • Like 5
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Barkley#34 said:

To si ti video, malo si nas gledao ove sezone. :classic_biggrin:

Bas sam rekao i kod nas na temi, sigurno ste se sasrali svi kad je Petrusev sutnuo zbog uslovnog refleksa. 😄 s druge strane, mi smo vec znali da ne ulazi 🙂 Razbio sam ove godine plafonjeru lopticom skocicom zbog manje bitnog promasaja i manje bitne utakmice , a taj sut sam ispratio pomiren sa monaskim mirom

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Kao prvo, čestitke svima, zaslužili su Željko, ekipa, a i mi vala napaćeni, srećan kraj ovakve sezone. Sve je smrdelo na samo nama svojstvenu tragediju.

Ne pamtim sličan emotivni rolerkoster u jednoj sezoni, bukvalno mi je pao ogroman teret samo što se završilo, potpuna psiho-fizička iscrpljenost.


Kolegama sam dužan izvinjenje za poneto emocijom, nevešto otvaranje ovosezonskog topika, ne jebući živu silu, tradiciju i iole neku formu koja bi to trebalo da proprati.

U poređenju sa komšijskom temom, čist amaterizam i valjalo bi da to ove godine ipak liči na nešto. 😄

 

Da se slegne ovo i mogli bi polako da se javljaju zainteresovani za otvaranje teme za sledeću sezonu, ima dosta ljudi koje je zaista milina čitati, a ova sezona i ovaj roster zaslužuju in-depth analizu.

 

I da, jedno veliko hvala komšijama na iskrenim čestitkama, gospode ima na pretek.

 

kk-partizan-kk-crvena-zvezda-foto-marko-ž

 

Vratila se!

Edited by fillam
  • Like 13
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...