Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

5 minutes ago, DameTime said:

Sad će mnogi ovde pisati momci, nema se šta zameriti, svaka čast na borbi, ali to je sve slatki limun i kiselo grožđe. Ovo se moralo dobiti, +16 na poluvremenu, sve u tvojim rukama, protivnik grogiran i primiš 60 pts za poluvreme. Poskidali gaće par minuta do kraja. Sramotno, a i Željko koji u poslednjim napadima nema nikakvo rešenje sem da KP forsira šut za 3 pts. 

 

Baš žalostan završetak EL sezone, ali sami ste odgovorni za to. 

 

Gluposti. 

 

Ovo je dobijeno na svežinu i veći fond igrača. Ovako smo gubili ceo prvi deo sezone kad smo igrali sa 6-7 igrača. Nemoguće je zadržati nivo odbrane, naročito kada se na sve dodaju rane lične Lesora i Smajlija.

 

Ali jednim delom da, koliko god bio ponosan na ekipu, toliko mi je žao što je prošla ekipa koja je jedini spas našla u provokaciji i to im se isplatilo. U svakom slučaju, to se odnosi na celu seriju, a ne na ovu tekmu samo.

Edited by realno *w
  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mfmilan said:

 

Apsolutno se ne slažem. Pa nismo igrali protiv Zlatibora. Ćaćo, Ljulj i Fernandez su osvojili više nego što će svi ostali učesnici ikad. I baš večeras su rešili da pokažu da nisu još za penziju.

 

Baš zato što niste igrali protiv Zlatibora. Ovakav Real imati na kolenima i to koliko puta u ovoj seriji... I ne kapitalizovati to. Meni ostaje gorak ukus što su vas dobili Chacho, Llull i Fernandez, oni jesu igračine ali nije ni vaša ekipa toliko neiskusna. 

 

Ne znam zaista, ne mogu ovo nikako da racionalizujem i svaka čast navijačima koji mogu. Prevelika je prilika ispuštena.

Link to comment
Share on other sites

Odlicno sibanje tokom cele serije.Falilo je samo malo srece i da vas kapiten nije naseo na provokaciju Ljulja.

 

I ovde ste sredinom 3Q imali +16 i sve u svojim rukama.Presudila je serija krajem 3Q gde su brzinom munje spustili na 7 razlike.

 

I da nije bilo gluposti na kraju igraca Reala ne bi ste usli u neizvesnu zavrsnicu.

 

Steta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, realno *w said:

Ovo je dobijeno na svežinu i veći fond igrača.

Pa sad, da li je bas svezina u pitanju kad oni igraju i ACB i PO EL, a vi samo PO EL, a jos je ispalo da su bas povukli njihovi igraci u godinama... ne bih rekao da vi niste imali svezine barem koliko i oni, ali stoji to da imaju sirok roster i da im to pomaze. 

 

Odbrana je zakazala a bez dobre odbrane nije bilo ni dobrog napada. 

Link to comment
Share on other sites

 
Gluposti. 
 
Ovo je dobijeno na svežinu i veći fond igrača. Ovako smo gubili ceo prvi deo sezone kad smo igrali sa 6-7 igrača. Nemoguće je zadržati nivo odbrane, naročito kada se na sve dodaju rane lične Lesora i Smajlija.
 
Ali jednim delom da, koliko god bio ponosan na ekipu, toliko mi je žao što je prošla ekipa koja je jedini spas našla u provokaciji i to im se isplatilo. U svakom slučaju, to se odnosi na celu seriju, a ne na ovu tekmu samo.
Steta sto nam nisu dozvolili da registrujemo vise igraca jbg.
Njima nocas nisu igrali Dek i Jabusele, presmjesno je pricati o rotaciji.
Natrpali su nas starci klase jer smo se bukvalno usrali od pobjede.
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Baš zato što niste igrali protiv Zlatibora. Ovakav Real imati na kolenima i to koliko puta u ovoj seriji... I ne kapitalizovati to. Meni ostaje gorak ukus što su vas dobili Chacho, Llull i Fernandez, oni jesu igračine ali nije ni vaša ekipa toliko neiskusna. 

 

Ne znam zaista, ne mogu ovo nikako da racionalizujem i svaka čast navijačima koji mogu. Prevelika je prilika ispuštena.

Ko što neko napisa na lajvu, tu matoru ekipu treba da dobijes 15x na jednoj utakmici da bi ih dobio. Pa nisu džabe osvojili sve što su osvojili. Ćaćo sa 36 se šetao kroz našu odbranu i radio šta je hteo. Ja našima imam samo da zamerim ona dva ofanzivna skoka Rudija na minut do kraja. I tu se opet vraćamo na ovu trojicu i zašto su osvojili sve što su osvojili.

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Kako ste na kraju izgubili, 'bem li ga. Odlična sezona za sada za vas, šteta što se nije otišlo na F4 jer bi bila i bajkovita. Mogu da zamislim kako vam je, znam da većina nema šta zameriti momcima ali ostaje ogroman žal posle ove serije i znam da vam večeras nema spavanja. :classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

Pa sad, da li je bas svezina u pitanju kad oni igraju i ACB i PO EL, a vi samo PO EL, a jos je ispalo da su bas povukli njihovi igraci u godinama... ne bih rekao da vi niste imali svezine barem koliko i oni, ali stoji to da imaju sirok roster i da im to pomaze. 

 

Odbrana je zakazala a bez dobre odbrane nije bilo ni dobrog napada. 

 

Imaju 15-16 igrača u ekipi. Ovu zadnju u ACB im nisu igrali pola igrača. Danas im je 10 igrača igralo, samo Hezonja 30 min. To je jako puno rotacija.

 

I na sve to, 3 bitna naša igrača sa 4 lične celu 4. četvrtinu. Nema tu odbrane.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mfmilan said:

Ko što neko napisa na lajvu, tu matoru ekipu treba da dobijes 15x na jednoj utakmici da bi ih dobio. Pa nisu džabe osvojili sve što su osvojili. Ćaćo sa 36 se šetao kroz našu odbranu i radio šta je hteo. Ja našima imam samo da zamerim ona dva ofanzivna skoka Rudija na minut do kraja. I tu se opet vraćamo na ovu trojicu i zašto su osvojili sve što su osvojili.

 

To sam ja napisala, da ih je potrebno pregaziti 10 x u jednoj utakmici. Ne znam kakve veze to ima sa time što su igrači KKP totalno pali u poslednjoj deonici? Valjda su znali protiv koga igraju, ako ništa drugo, imaš 4 utakmice u seriji da se navikneš na protivnika. 

 

Ok, kratka rotacija, s kojom si opet imao 16 razlike i rezultat u svojim rukama... Drugačije bih pisala da je Real vodio sve vreme. 

Link to comment
Share on other sites

Imao sam neki loš predosećaj da će Real sustići onu razliku, i to se na kraju obistinilo. Nisam ponosan na ovo, izgubili smo od grogiranih veterana. Uz to su nam u drugoj utakmici prodali foru koja prolazi samo kod najgorih magaraca, i prošla je. Težak poraz i ispadanje na košmaran način.

Link to comment
Share on other sites

Sramota za sve koji su učestvovali u večerašnjoj utakmici, od Željka pa do Trife.

Ovo je jedan od gorih i pičkastijih poraza u istoriji Partizana, imajući u vidu situaciju početkom drugog poluvremena. Zapravo, ne sjećam se kad je Partizan na ovaj način izgubio eliminacionu utakmicu, ovo mi od svega što sam gledao najviše liči na čuvenu utakmicu Zvezda - Mash Verona.

Da su nas rutinirali 15-20 od početka do kraja bilo bi mi lakše, mislio bih da im prosto ne možemo ništa.

Mi smo noćas imali utakmicu, dok nismo stavili ruke u džepove i krenuli da šetamo po terenu.

  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe za nekim velikim apologetskim upisima. Jesmo bili autsajderi, ali smo uspeli da dodjemo do prilike da seriju izgubimo mi. Kako god, izgubiti 3 vezane, od cega 2 na svom parketu, uz sve poznate okolnosti ipak jeste choke. Ne mislim da ce nekome biti lakse ovde ako to ovde izuvijamo u oblande.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, realno *w said:

Imaju 15-16 igrača u ekipi. Ovu zadnju u ACB im nisu igrali pola igrača. Danas im je 10 igrača igralo, samo Hezonja 30 min. To je jako puno rotacija.

 

I na sve to, 3 bitna naša igrača sa 4 lične celu 4. četvrtinu. Nema tu odbrane.

 

Imaju 18 (medju njima 2 bas mlada), da, ali su im i mnogi nedostajali, Jabusele, Deck, Poirier, Cornelie... i imaju jedno 4 igraca sa 35+ godina. 

 

Da ne duzim i ne stajem na muku, mislim da ovo nije odlucilo veceras. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...