Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Par stvari je sigurno:

 

1. Navijači neće napraviti nikakav incident, što bi? Osim psovki i vređanja, a to je sve u granicama normale 

 

2. Brzo će Dante na teren

 

3. Ovako raštimovan Real nema šta da traži protiv Partizana. Očekivati da ih neki rekovalescenti odjednom izvade iz ponora.. to ima samo u filmovima.

 

4. Nijedan igrač Partizana nije uradio ništa toliko strasno da zasluzi neku duzu suspenziju. Panter je jedini izvestan za suspenziju za narednu utakmicu.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Shonewizard said:

Druga stvar, na klubu je da u utorak do krajnjih granica obezbijedi meč da bukvalno ne ostave 1 promil šanse da iz ugla tribina nešto pođe po zlu.

 Nema šanse. Previše je slobodnih strelaca u Areni, koji će hteti da se objasne. Ovih tri-četiri dana smirivanja će deo njih da smiri, ali čisto sumnjam da će proći bez gađanja, pljuvanja i tako to.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stex said:

Ispisali ste 100 postova a niste spomenuli Deka, koji se umesto da smiri situaciju zeleteo na Pantera da ga bije i poceo timsku tucu...

 

Po meni najveci krivac i neko ko je sve zapoceo...

Kako nismo, ja sam ga stavio u 1st tier odgovornih sa Yabuseleom. Sad odgledah ponovo, Deck je možda i najodgovorniji - Yabusele je isto prišao da se gura sa Panterom dok je Deck bio dosta dalje, zaleteo se i krenuo odmah da udara.

 

Evo ga snimak na baš zanimljivom jeziku (japanski? turski?): 

 

 

Definitivno je Deck najodgovorniji, do tad su se gurali, on je zadao prvi udarac nakon čega je sve eksplodiralo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

Par stvari je sigurno:

 

1. Navijači neće napraviti nikakav incident, što bi? Osim psovki i vređanja, a to je sve u granicama normale 

 

2. Brzo će Dante na teren

 

3. Ovako raštimovan Real nema šta da traži protiv Partizana. Očekivati da ih neki rekovalescenti odjednom izvade iz ponora.. to ima samo u filmovima.

 

4. Nijedan igrač Partizana nije uradio ništa toliko strasno da zasluzi neku duzu suspenziju. Panter je jedini izvestan za suspenziju za narednu utakmicu.

Ovako se piše na komšijskoj temi, svaka čast na smirivanju tenzija

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Teoretski da je u toku 3. minut utakmice, vodimo 1 razlike i desi se ista ovakva tuča, sudije izbace sve igrače, da li bi se ta utakmica vodila kao naša pobeda? Ajde ovde je 15 razlike na minut i po do kraja, ali šta bi bilo da je početak utakmice i 1 razlike? Prvi put vidim da sudija ovako prekine utakmicu pa me zanima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Luchifer89 said:

Svako ima pravo na mišljenje , ali postoji vreme kada ono treba da se iznese.

Tvoj dribling komentar večeras neće proći sa razumevanjem.

Cenim tvoje misljenje 👍

 

Evo, necu vise o toj temi, imam svoje misljenje i pre svega uvek razmisljam tako sto se stavim u poziciju druge osobe, ja na Panterovom mestu ne bih tako odigrao i to je to. 

 

Stvarno ne bih da vam kvarim raspolozenje nakon ovih pobeda. I jos jednom cestitke (iako sam vec cestitao i prvu i ovu drugu pobedu). 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mfmilan said:

Kako nismo, ja sam ga stavio u 1st tier odgovornih sa Yabuseleom. Sad odgledah ponovo, Deck je možda i najodgovorniji - Yabusele je isto prišao da se gura sa Panterom dok je Deck bio dosta dalje, zaleteo se i krenuo odmah da udara.

 

Evo ga snimak na baš zanimljivom jeziku (japanski? turski?): 

 

 

Definitivno je Deck najodgovorniji, do tad su se gurali, on je zadao prvi udarac nakon čega je sve eksplodiralo.

Turski, ja gledao prvo poluvreme na tom kanalu

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SportskiPozdrav said:

Teoretski da je u toku 3. minut utakmice, vodimo 1 razlike i desi se ista ovakva tuča, sudije izbace sve igrače, da li bi se ta utakmica vodila kao naša pobeda? Ajde ovde je 15 razlike na minut i po do kraja, ali šta bi bilo da je početak utakmice i 1 razlike? Prvi put vidim da sudija ovako prekine utakmicu pa me zanima.

 

Verovatno bi se igrala nova. Ali dobro ti je pitanje, i mene zanima.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kooineeperk said:

Gde je neko (ili ja) napisao da to opravdava postupak Ljulja?!

 

Druze, pre toga ga odvali Porijer. Tukli su ga i pre toga. Toliko je valjda pametan da nisu cisti faulovi. Minut i po do kraja, nemaju sanse da te dobiju jer imas +15, odigraj polako, dug napad, istapkaj, dodaj. Ne moras ovako. To je sve. I opet, nikako ne opravdava Ljulja. 

Pa eto probao je da istapka ali se nekom to nije dopalo pa se desilo sto se desilo 😄 
Ne sjecam se da sam ikog direktno prozvao samo dok sam preletio kroz topic vidjeh da je neko pomenuo taj dribling kao neku vrstu "provokacije"

Link to comment
Share on other sites

Just now, Patriota iz kauca said:

Utakmica suspendovana.

Real uložio žalbu jer su imali dva igrača koja nisu učestvovala u tuci i po pravilima pobeda ide njima.

 

Nije ni Exum učestvovao, osim što su ga tukli, a ne videh ni da je Nunally nešto posebno uradio. Sudije su jednostavno odlučile da su svi sa parketa isključeni, ne verujem da to može da se revidira. Zalba jedino ima smisla ako su imali više od jednog igrača koji je ostao na klupi.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Druze, pre toga ga odvali Porijer. Tukli su ga i pre toga. Toliko je valjda pametan da nisu cisti faulovi. Minut i po do kraja, nemaju sanse da te dobiju jer imas +15, odigraj polako, dug napad, istapkaj, dodaj. Ne moras ovako. To je sve. I opet, nikako ne opravdava Ljulja. 

 

Prvo, da li kapiraš da je on takvim driblinzima ulazio u šuteve koji su odlučivali utakmice? Dakle u pitanju je njegov tm ove sezone.

 

Drugo, nebitno kakav je košarkaški potez napravio, da li kapiraš koliko je pogrešno pričati o tome da moraš da vodiš računa da svojim igranjem košarke ne provociraš seljaka i džibera na terenu?

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Utakmica suspendovana.

Real uložio žalbu jer su imali dva igrača koja nisu učestvovala u tuci i po pravilima pobeda ide njima.

Od ta dva jedan je Poirier, koji je već imao pet faulova 😄

  • Like 3
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Arsenije Pesic said:

 

Prvo, da li kapiraš da je on takvim driblinzima ulazio u šuteve koji su odlučivali utakmice? Dakle u pitanju je njegov tm ove sezone.

I to je ok. Kad je potrebno.

 

Just now, Arsenije Pesic said:

 

Drugo, nebitno kakav je košarkaški potez napravio, da li kapiraš koliko je pogrešno pričati o tome da moraš da vodiš računa da svojim igranjem košarke ne provociraš seljaka i džibera na terenu?

Pogresno pricati o tome da ne treba da se provocira neko ko te bije? Pa naravno da nije pogresno pricati i razmisljati na taj nacin! Ne znam sta ti je cudno u tome da moras da vodis racuna o takvim stvarima pogotovo u ovakvoj situaciji. 

Potom i ono podizanje pesnice se samo nadovezuje na to... Ali tu ga razumem, i ja sam impulsivan nekada, ja bih mozda i gore od njega reagovao. Neko je pomenuo ovde, trebalo je samo da se nasmeje na te faulove, istapka, dodaju se... jos minut i po. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Utakmica suspendovana.

Real uložio žalbu jer su imali dva igrača koja nisu učestvovala u tuci i po pravilima pobeda ide njima.

 

Stvarno jesu sklonili tvit o nasoj pobedi. 

 

Odoh da spavam i zelim da se probudim u paralelnom univerzumu u kojem je Panter iskulirao govneta, i gde se pise kako smo natrpali real, a na Tviteru analize domacinskog sudjenja za Partizan u Madridu. 

 

Zasto Kevine, zasto nisi iskuliraoooo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...